Skocz do zawartości

Jazda na kole czyli DR.MINETA znów atakuje...


Rekomendowane odpowiedzi

zgadzam sie z przedmówcą :eek:

 

Ja mysle, że poprostu niektórym żal dupe ściska, że ktoś robi na tym chajs.

 

Polska z tego co mi wiadomo jest wolnym krajem i każdy może robić co chce.

 

Nie wiem czemu sie tego typa czepiacie... jeżeli znajduje ludzi którzy mu za to płacą to ... ? Znaczy, że jest dobry w reklamowaniu siebie lub w tym co robi.

 

Może wypowiedziałaby się jakaś osoba, która była na jego " kursie" i opowiedziała jakie wrażenia.

ja tez sie zgadzam z przedmowca

nie wiem co kogo to interesuje co ten koles robi

moze to i wiocha

ale jak pokazuja niektore dyskusje na tym forum nie jedna wiocha jezdzi na moto

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie jakby to sie nazywało "zabawa na weekend" a nie nauka jazdy na kole

 

"Na tej stronie pragnę przedstawić Ci niesamowitą propozycję. Jest nią symulator jazdy na tylnym kole, który w 100%-ach odzwierciedla jazdę na tylnym kole motocyklem marki SUZUKI"

 

W 100% ... i co jeszcze?? I tak gość niemający pojecia o jeździe na kole po tym "kursie"?! zabije się jak mu zawieje wiaterek, wpadnie na piach czy droga będzie nierówna.. Czynników jest wiele a zabić się można łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% ... i co jeszcze?? I tak gość niemający pojecia o jeździe na kole po tym "kursie"?! zabije się jak mu zawieje wiaterek, wpadnie na piach czy droga będzie nierówna.. Czynników jest wiele a zabić się można łatwo.

No prawda, jednak troche za dużo się go czepiacie, Mentos (prawie) uczciwie trzepałby kase na tym, jeśli zmieniłby opis z:

"Na tej stronie pragnę przedstawić Ci niesamowitą propozycję. Jest nią symulator jazdy na tylnym kole, który w 100%-ach odzwierciedla jazdę na tylnym kole motocyklem marki SUZUKI"

 

Na:

Na tej stronie pragnę przedstawić Ci niesamowitą propozycję. Jest nią mile spędzony weekend z motocyklem marki suzuki i symulatorem jazdy na kole odzwierciedlający 50% realizmu.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ilu z was, latających regularnie na gumie osobiście testowało ten jego symulator? Wydaje mi się, że tylko możecie się domyślać ile to realizmu oddaje a nie wyrokować, że 30 czy 50, a może 70 %. Pewnie 3/4 z was nigdy nie latało na gumie i i tak byście nie byli w stanie powiedzieć na ile to jest realne.

 

Gość znalazł sposób na biznes, kosi na tym niezłą kasę i chwała Bogu. Kolejny, który może mieć w dupie zasiłki i ma za co utrzymać rodzinę. Nie czytałem jeszcze żadnej negatywnej opinii osoby która korzystała z jego "kursu", a jak wiadomo negatywne opinie rozchodzą się znacznie szybciej niż te pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nauka zmiany biegów bez sprzęgła w górę i dół (ze sprzęgłem od 1-6 trwa to 7,15 s, a bez sprzęgła zmiana od 1-6 trwa 5,35 s"

 

Jakim urządzeniem da się przeprowadzić precyzyjny pomiar czasowy zmiany biegów?

zegarem mentoska :banghead:

 

Pewnie jedną ręką dodawał gazu, a w drugiej trzymał stoper :)

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi ludziska czy wy wszyscy,ktorzy wysmiewacie tego calego mentosa. czy wy go znacie osobiscie i jest on przykry jak dupa,czy tak sobie pieprzycie.nie wiadomo dla czego.nauczyl sie tego czego sie nauczyl i jezdzi jak jezdzi i to jest jego zasrana sprawa. dla mnie osobiscie ten"symulator" to zajebista rzecz do zabawy i chetnie bym wykonal probe 100 % realizmu.szkoda ,ze takich rzeczy nie ma w wesolych miasteczkach oj szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi ludziska czy wy wszyscy,ktorzy wysmiewacie tego calego mentosa. czy wy go znacie osobiscie i jest on przykry jak dupa,czy tak sobie pieprzycie.nie wiadomo dla czego.nauczyl sie tego czego sie nauczyl i jezdzi jak jezdzi i to jest jego zasrana sprawa. dla mnie osobiscie ten"symulator" to zajebista rzecz do zabawy i chetnie bym wykonal probe 100 % realizmu.szkoda ,ze takich rzeczy nie ma w wesolych miasteczkach oj szkoda.

dokładnie..

 

Sam bym chętnie wypróbował taki sprzęt.

 

Możeby napisać do mentosa, żeby wpadł na forum i napisał coś do tego tematu ? :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możeby napisać do mentosa, żeby wpadł na forum i napisał coś do tego tematu ? smile.gif

-no to zaraz by uciekło towarzystwo...bo ni zwyzywać-moderator wszak może ukarać, ani uczestniczyć w konstruktywnej rozmowie-bo wiedzy brak niestety.

Temat do śmieci na wzór poprzedniego o Mentosie...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...