Skocz do zawartości

jak zrobić żwawszy silnik w sendzie :D


damiaan91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobra już nic nie pisze po wy przykrzi jesteście totalnie!! co ma piernik do wiatraka??

 

veteranos jesteś tak cholernie przykry że nie wiem czy mam płakać czy sie śmiać, weź sie przymknij i idź już do znawców motocykli !!! bardzo trudno łapiesz...zalej sobie wyżej oktanową benzyne do bani...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj słownika zanim cos napiszesz bo nie dość ze błędy (każdemu sie zdarzają) to nie da rady sie rozczytać po Tobie, tak mieszasz litery.

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcemy w pelni odblokowac prawie wszystkie Rieju to trzeba wlasnie nawiercic dziury w puszcze filtra pow:)przyklady

http://bikepics.com/pictures/483333/

http://bikepics.com/pictures/491122/

http://w1.bikepics.com/pics/2006%5C05%5C07...581937-full.jpg

http://w1.bikepics.com/pics/2006%5C09%5C06...672830-full.jpg

itd mozecie sprawdzic bikepicsy :Pdla niedowiarkow

Edytowane przez Evangelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 to nepyskuj po 2 masz jzu 10% ostrzezenia jak chcesz to da sie zalatwic zebys mial 20.Po 2 wiesz co dalo ze wywiercil dziury w filtrze powietrza seryjnym??to ze moze byl zapchany i teraz normalnie lapie powietrze albo mial zle wyregulowany gaznik.wsadzil wieksza dysze i dodal mu wiecej pwoietrza wiercac dziury.wyszlo by na to samo jak by opuscil iglice w dol i przykrecil troche paliwo sruba ktora jest z lewej strony w ganziku dell orto jaki posiada derbi.Ps jezeli sadzisz ze to dobre rozwiazanie to jestes maga przypalowiec ciekawe czy ten filter spelnia swoja najwanziejsza funkcje do jakiej zostal stworzony wtedy??no chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za tępi ludzie są tu na forum...zrozum w ten sposób odblokowuje się dt-tki i rieju i każdy sprzęt z silnikiem minarelki, a sende też tak się odblokowuje, już nic nie pisze bo widze że jesteście za tępi ludzie...

 

Dno. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dt i rieju sie zgodze a panowie sami sie prosicie o klotnie? dt w ten sposob odblokowuja i dodatkowo dysza powyzej 100 :bigrazz: ale wy pewnie wiecie lepiej ? w sumie jego motorower - jego problem, co sie tak ku*wa tym przejmujecie ? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie rozśmieszasz, straszysz mnie?? zachowujesz się jak małe dziecko...

 

 

heh :bigrazz: mareczek nie wpadnie mi nic bo mam dziurki w obudowie a gąbke normalnie mam wsadzoną :wink:)) nawet muszka nie wpadnie ;) pzdr...

 

ale mnie rozśmieszasz, straszysz mnie dibo?? zachowujesz się jak małe dziecko...

heh :D mareczek nie wpadnie mi nic bo mam dziurki w obudowie a gąbke normalnie mam wsadzoną :D)) nawet muszka nie wpadnie ;) pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te dziurki wywierciles? Nad czy pod gabka? jak nad gabka to po co Ci tam siatex? I 86 km/h (czyzbys mial licznik elektroniczny?) z wiatrem po takim specjalistycznym tuningu to raczej marnie i chyba trzebaby zaczac tuning kompresji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche sie wtrace bo nie potrzebnie chłopaka krytykujecie przede wszystkim wszystkie motocykle enduro i cross nie maja wogole gory obudowy od filtrow powietrza przez odkrycie gory a w tym wypadku rozwiercenie jej chłopak rozblokował motorek przywracajac jej fabryczna moc w takich małych pierdziawka tkwi duzy potencjał trzeba sie prtzy nich troszke pobawic

kolego ja na twoim miejscu to bym odkrył cała gore wycią tyle ile sie da zostawiajac filtr rozwiercic doswiadczalnie stare dysze ja zaczą bym chyba od wiertła 1mm, wybebeszył gruszke rezonansowa jezeli cos tam jeszcze jest i koncowke zrobił przelotowa mysle ze wtedy bedzie dopiero miała duzo wigoru

pozdrawiam cie!@!

nich moc bedzie z toba

aa i tylko nie przesadzaj ze wszystkim bo to moze zaszkodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...