Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Osobiscie latam na zebatkach 13/50. Predkosc max na nich to 130km/h przy 12tys na 6biegu. Biegi sa dosc krotkie,ale za to na zadnym mocy nie brakuje.

 

Jakie masz teraz zebatki ? Bo jak masz dluzsze przelozenie to moze Ci sie zle jezdzic na jakims krotkim przelozeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem po czym to wnioskujesz ?

Ze niby jak leci tyle to na nizszych biegach nie da sie ostro latac w terenie ?

Wytlumacz mi co miales na mysli,bo zupelnie nie rozumiem ;)

Biegi i tak sa wyjatkowo krotkie tylko na 6 biegu z 90-100 do 130 da sie rozpedzic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys miał prędkosc mniejszą czyli krótsze przełożenie to bardziej efektywniej mogłbyś go wykorzystać na podjazdach itd... to były moje skromne zdanie jesli kogoś uraziłem to zwracam honor bo EXC akurat nie miałem ale miałem gs :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak będac przy temacie trwałosci cylindrów...kiedys kumpel chciał zrobic szlif w LC4 600 z 91r...i w warsztacuie powiedzieli mu, ze w KTM'ach nie robi sie szlifów, tulei itp. Dlaczego? Nie jestem obeznany w temacie enduro, dlatego z ciekawosci pytam. Pozdrawiam! :]

Edytowane przez Arni GS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak będac przy temacie trwałosci cylindrów...kiedys kumpel chciał zrobic szlif w LC4 600 z 91r...i w warsztacuie powiedzieli mu, ze w KTM'ach nie robi sie szlifów, tulei itp. Dlaczego? Nie jestem obeznany w temacie enduro, dlatego z ciekawosci pytam. Pozdrawiam! :]

 

 

Bo miał nicasil a jak sie ma nicasil to sie nie robi szlifa tylko się cały nicasil zmienia albo honuje (jeśli poplątałem niech ktoś poprawi). Chyba że mechanik nie był w temacie i nie wie co można szlifować a czego nie :crossy: . pozdro

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...