Skocz do zawartości

Cezet 350 Skandynawia 2T ekspedyszyn ;-)


NaczelnyFilozof
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Galeria:

 

http://www.nf.e-net24.pl/galeria-scan/skan2007.htm

 

Trasa :notworthy:

 

Jeleśnia - Katowice - Poznań - wioski - Świnoujście - Ystatd - SZWECJA - Varnamo - Boras - NORWEGIA - E16 - Fiordy - E39 - Trodheim - E06 - Narwik - SZWECJA - E10 - FINLANDIA - E08 - E75 - wiochy - Helskinki - Łotwa, Litwa, Estonia via Baltica - Suwałki - Warszawa - Jeleśnia :buttrock:

 

5931 km.

267 l paliwa.

18 dni.

Setki cudnych dróg :crossy: i widoków :biggrin:

O awariach nie wspominam :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Naczelny Filozof, do odważnych świat należy! Jak widać nie ważne na czym się jeździ ale po co się jeździ. Szkoda, że mało jest takich podobnie myślących. Opis podróży ma być lepszy od ubiegłorocznego bo inaczej tego sobie nie wyobrażam. Producent tego motocykla powinien zapewnić Ci nowy pojazd za taką reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , na Jamajce to mówią RESPECT MON!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent nie robi motocykli od 1997r :P

Chyba że CzeskaZbrojowka da mi jakiś czołg lub działo przeciwpancerne :biggrin:

No w sumie na tym kaske byś niezłą zarobił :biggrin:

 

Gratulacje i chyle czoła :notworthy: Śledze twoje wypady od jakiegoś czasu i ciągle mnie zaskakujesz, jeszcze raz Gratulacje :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek jak stąd do Bajkału :rolleyes:

Liczę na relację, bo poprzednia była cudowna, więc tym razem nie może być inaczej.

 

PS Czy nie mijaliśmy się ostatnio na szosie w Twoich okolicach?

Prowadziłem grupkę, dosiadając zielonej XJ900 w kasku a uszkami.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mógłbyś to napisz o kosztach i o noclegu . Pozdro

 

Czekam na wyciąg z banku. Jeszcze dokładnie nie liczyłem, 25oo pln poszło na całość jak nic... W wielu miejscach nie akceptowali Maestro (z Visą elektron nie było problemu).

 

Noclegi. W Norwegii i Szwecji mają co kilkadziesiąt km na główniejszych drogach takie punkty zatrzymań. Ławeczki. Czyste WC, gorąca woda. W takich miejscach zatrzymywała sie na noc kupa kamperów i carawanowców. Więc i ja za darmoche rozbijałem sie z namiotem. 4 razy spałem na kempingu (szwecja 70 pln / finlandia 12e / estonia 12pln / polska 10pln).

 

PS Czy nie mijaliśmy się ostatnio na szosie w Twoich okolicach?

Prowadziłem grupkę, dosiadając zielonej XJ900 w kasku a uszkami.

 

Nie mam zielonego pojęcia :biggrin:

Edytowane przez NaczelnyFilozof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...