Skocz do zawartości

Zlot w Szklarskiej


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie byłem w tamtych stronach, przed chwilą wróciłem. Extra sprawa, szczególnie po czeskiej stronie, poleciałem do Pekelnych Dolów. Jakość dróg i kultura na drodze w Czechach naprawdę na poziomie. Wracałem m.in. przez Szklarską Porębę. Sporo turystów w Szklarskiej, trochę lanserów na armaturze. Fajnie polatać po górkach, poskładać się w winklach - czułem się na moim czopie jak jakiś Valentino Rossi :notworthy: Pogoda super :biggrin:

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

piszecie że wioska i komera

czy nie jesteście świadomi że tak naprawdę uczestnicy tworzą atmosferę zlotu?

ja potrafię się bawić nawet na kiepskich imprezach :icon_biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszecie że wioska i komera

czy nie jesteście świadomi że tak naprawdę uczestnicy tworzą atmosferę zlotu?

ja potrafię się bawić nawet na kiepskich imprezach :)

Zgadza sie i do tego nie jest potrzebny zlot. Mozna wybrac sie w plener, rozbic gdzies oboz i sie bawic w sprawdzonym gronie na dodatek nie trzeba placic kosmicznych sum za wstep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ok- biję się w pierś i przyznaję rację wszytkim którzy krytykują zlot w szklarskiej

tegoroczna edycja tego festynu to także totalna porażka

w sumie nawet tego festynem nie można było nazwać bo one zazwyczaj są darmowe

zero atrakcji, brak muzyki na żywo z soboty na niedzielę (nie pamiętam jak z piątku na sobotę), niska frekfencja, niezamówiona pogoda, odległość pola od centrum, niedotrzymanie obietnic i brak profesjonalizmu ze strony organizatorów to tylko część z tego co można zarzucić

stać mnie na wydanie 50zł ale za samo pole namiotowe i znaczek to jednak dużo

zresztą może czasem dobrze jest pojechać na tak lipny zlot aby tydzień później móc w pełni cieszyć się świetną imprezą w krotoszynie

w przyszłym roku spróbuje w szklarskiej jeszcze raz ale już w mieście na kwaterze

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...