Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Ci wypiję ! Giermkom w EKG nie wolno pić. :biggrin:

 

KTO CI TO POWIEDZIAŁ :wink:

 

 

no Giermkom nie wolno... tylko, ze ja nim nie jestem :buttrock:

 

Belgu.. podpadasz :)

 

 

To nowy nie pije ? Eee... powiedzcie prawde bo nie wiem czy z nim jechać ;)

 

lepiej weż koszylke od Prota... chociaż wiem ,że just jest paru chętnych na pożyczke koszulki Prota.. :buttrock: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wiem....

chwilowo wlasnie dostalem potwierdzenie ze na srode i czwartek mam delegacje do lodzi...

tak wiec jesli po tym wyjezdzie bede mial dzien wolny... to jade z rana, z nowym. a jesli nie bede mial wolnego... to pewnie wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wiem....

chwilowo wlasnie dostalem potwierdzenie ze na srode i czwartek mam delegacje do lodzi...

tak wiec jesli po tym wyjezdzie bede mial dzien wolny... to jade z rana, z nowym. a jesli nie bede mial wolnego... to pewnie wieczorem.

 

Oki to dawaj znac jak sprawy ida.

 

4 all - kto jedzie w piatek kolo 18?? Planowana predkosc przelotowa 120 km/h, miejsce spotkania - ursynow lub jakas stacja benzynowa na wylotowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki to dawaj znac jak sprawy ida.

 

4 all - kto jedzie w piatek kolo 18?? Planowana predkosc przelotowa 120 km/h, miejsce spotkania - ursynow lub jakas stacja benzynowa na wylotowce.

Mariani, przeciez juz wczoraj napisalem ci ze miejsce zbiorki to Shell na Krakowskiej za Realem. Zbiorka o 17:30, wyjazd o 18:00. Na pewno bedzie kilkanascie sprzetow.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariani, przeciez juz wczoraj napisalem ci ze miejsce zbiorki to Shell na Krakowskiej za Realem. Zbiorka o 17:30, wyjazd o 18:00. Na pewno bedzie kilkanascie sprzetow.

 

Ahh no tak sorki zapetlilem sie:) Dobra juz zapisuje w kalendarzu i stawiam sie o czasie:)

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APELL!!!!!!!!

CZY KTOŚ JEDZIE FURĄ DO BOREK I MOŻE ZABRAĆ WALDIEGO? WALDI SIE ZAOFEROWAŁ ŻE MOŻE POPROWADZIĆ TAM I SPOWROTEM

Zagadaj z Tatakisem bo zamierza do Borek puszka podwiezc Mamakisa.

Z tym, ze z tego co wiem to wyjazd ok. 10.00 / 11.00 rano.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszem i wobec - ZWALNIAM MIEJSCE W DOMKU

 

Chętni do ciepłego wyreczka - ustawiać się w kolikę do Klaudiusza tudzież Spławiczka.

Chłopcy zapewniają nie tylko miłe towarzystwo ale i odpowiednie rozryweczki i na pewno gorącą atmosferkę :D

(w ich imeiniu zaznaczę, iż preferują coby sklad owej kolejeczki był pu-ci odmiennej :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszem i wobec - ZWALNIAM MIEJSCE W DOMKU

 

Chętni do ciepłego wyreczka - ustawiać się w kolikę do Klaudiusza tudzież Spławiczka.

Chłopcy zapewniają nie tylko miłe towarzystwo ale i odpowiednie rozryweczki i na pewno gorącą atmosferkę ;)

(w ich imeiniu zaznaczę, iż preferują coby sklad owej kolejeczki był pu-ci odmiennej :biggrin: )

;)

 

No cóż......................kto chętny?

 

p.s. Wkupne wynosi: 1 L Wódki(zimnej), 2 L Coli, paczka Marlboro, Butelka Wody, Alkazelcer i mycie sprzętów w Niedziele :D Mówiąc o sprzętach mam na myśli Motongi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z checia ale moge miec tylko 1l wodki cieplej i 2l coli :biggrin:

Widzisz i tu wychodzi przewaga "armatury" nad "kosiarka"...

Do "armatury" dokupisz pojemnik na flaszki i w trakcie jazdy pieknie sie

napoj schladza a na plastiku to tylko w torbie przewiziesz...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...