Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Domkowe składy tak czy sia Turtel na klucznika drugiego domku haha wytypowany niech zgłosi sie do Adama na PW , co do kaski to uważam że składka powinna obowiązywać od piątku i już...ale skład domku zadecyzduje uzgodnienia po Waszej stronie .

 

Jeśli gdzieś się wkradły zawirowania przepraszam najmocniej :)

 

z tym pierwszym w pełni się zgadzam - z naciskiem na obowiązywanie składki od piątku do niedzieli rano :) bez względu na okoliczności

żadnych zawirowań nie ma i nie było :) ewentualne wyjaśnimy na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Turtel, możemy się spotkać w 2oo w czwartek, albo na weeku - jak pisałem..napisz na priv , kiedy i o której :buttrock: obgadamy co nieco..

 

Ustaliliśmy z Norbikiem, że spotykamy się jutro (wtorek) w celach "organizacyjnych" :biggrin: w 2oo o 19. Oczywiście zapraszam także reszte składu zarówno z domku nr1 jak i 2 :clap:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaliliśmy z Norbikiem, że spotykamy się jutro (wtorek) w celach "organizacyjnych" :) w 2oo o 19. Oczywiście zapraszam także reszte składu zarówno z domku nr1 jak i 2 :).

Postaram sie wyrwac z pracy na godzinke. Mysle ze nie powinno byc problemu.

 

Turtel, fajny avatar :icon_mrgreen:. Widze ze xj-ka dala rade :buttrock:. Oponki zamkniete?

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie wyrwac z pracy na godzinke. Mysle ze nie powinno byc problemu.

 

Turtel, fajny avatar :D. Widze ze xj-ka dala rade :icon_mrgreen:. Oponki zamkniete?

 

Dała radę :bigrazz:. Dzięki za hint z ustawieniem amora na 7, ale i tak te ograniczniki na podnóżkach zeszlifowane do końca, a i centralce się dostało. Oponki oczywiście zamknięte. :P

 

Mam nadzieje, że się jakoś jutro rozpoznamy w 2oo :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa, ludzie, to jest temat o Borkach, na spotkanie w 2oo, czy sprawy zakrętów w Chorwacji, załatwiajcie przez maila, gadu, skype'a, telefon lub PW :P

 

po co ta łacina :eek: ostrzeżenie od GŁ. MODA dostaniesz :clap: ...

jakie SPRAWY chorwacji??? to tylko jeden PS-ik do wypowiedzi... :P

rozumiem że MOD w avatarze zobowiązuje :cool: ale OK - nie ma SPRAWY :clap:

Tylko trzeba było zareagować przy 3 stronie o Borkach, bo teraz 80% postów będzie trzeba usunąć :( razem z Twoim

 

A ja uważam że to idealne miejsce na PĘPKOWE :clap:

 

Więc pogadaj z Małżowinką :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha

 

po przeczytaniu pierwszej połowy pierwszej strony przeskoczyłem do dwóch ostatnich i zauważyłem pieprzenie o niczym, zresztą jak zawsze przy każdej nadarzającej się okazji i powiem Ci tak: leję na to :P :P :clap: . Interesują mnie tylko konkrety. Jak chcę pogadać to zakładam nowy temat, a jak chcę wyjechać, to gadam konkretnie o wyjeździe, a nie wprowadzam zamieszania

 

Z motocyklowym pozdrowieniem :clap: :(

Edytowane przez loluch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba było zareagować przy 3 stronie o Borkach, bo teraz 80% postów będzie trzeba usunąć

Ale Klaudiusza nie bylooooo. Nawijal hiszpanski asfalt na kola :icon_twisted:

 

Loluch, przeczytaj caly ten temat. Mozna sie niezle usmiac :crossy:. Przygotowujemy atmosfere przed zlotem :icon_mrgreen:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, He. Dzięki. Pewnie, że się piszę :)

Ja nie z takich strachliwych ;)

 

No coś mi się zdaje, że będzie wesoło :D

 

 

Karolina - Wielki Brat patrzy :icon_twisted: też będę jak mnie znajomi przygarną ;)

 

pozdrawiam kaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...