Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Się określam

1. pasuje mi od soboty ale kusi piątek więc kombinować będę.

2. Dojadę w pojedynkę bo ja ze Wschodu z Lublina- znak rozpoznawczy na miejscu Różowe stringi na spodniach

----nie no żartuję :P :crossy:

3. co do składu- mniemam,że się nie wybijemy w czasie ustalania kto z kim :P

4. Anioł Stróż jest- czyli Ja :crossy:

5. Strażak też - jakby się jakiś Men na babkę napalił albo odwrotnie to siła fachowa do gaszenia niezbędna!!!

5. Wychodzi 4 na 4 -sprawiedliwie :P

6. oprócz śpiewania -jeszcze utulanie do snu, pocieszanie ( to się teraz tak nazywa hi hi hi! )

6. Wnioski i życzenia proszę zgłaszać przed wyjazdem.

7. Reklamacje przyjmowane będą po wszystkim , zażalenia też ale nie wiem czy będą brane pod uwagę

z naciskiem na to,że nie będą :P :)

Kobietki a może jakiś zespół densujący stworzymy- coby nas Chłopaki nie zgasili skeczami :P

Czyli ogólnie jest SIMPLY THE BEST

Jakby coś jeszcze to pisać, wyjaśniać, monitować etc. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Karolinka jedz z nami na pewno się gdzieś zmieścić chciałabym przygarnąć wszystkim ale nasza lista jest jak na razie zamknięta, ewentualnie podłoga zostaje, albo połówka łóżeczka u jakiegoś naszego Pana :-) w każdym razie mi tam nie przezkadza jak ktoś będzie chciał się na dostawkę u nas przekimać nie wiem jak tam reszka składu domkowego.

 

P.S. Poza tym Tita jest rezerwowa więc może się okazać że jeszcze jedno lokum się u nas znajdzie.

 

Się określam

1. pasuje mi od soboty ale kusi piątek więc kombinować będę.

2. Dojadę w pojedynkę bo ja ze Wschodu z Lublina- znak rozpoznawczy na miejscu Różowe stringi na spodniach

----nie no żartuję :P :crossy:

3. co do składu- mniemam,że się nie wybijemy w czasie ustalania kto z kim :P

4. Anioł Stróż jest- czyli Ja :P

5. Strażak też - jakby się jakiś Men na babkę napalił albo odwrotnie to siła fachowa do gaszenia niezbędna!!!

5. Wychodzi 4 na 4 -sprawiedliwie :P

6. oprócz śpiewania -jeszcze utulanie do snu, pocieszanie ( to się teraz tak nazywa hi hi hi! )

6. Wnioski i życzenia proszę zgłaszać przed wyjazdem.

7. Reklamacje przyjmowane będą po wszystkim , zażalenia też ale nie wiem czy będą brane pod uwagę

z naciskiem na to,że nie będą :P :)

Kobietki a może jakiś zespół densujący stworzymy- coby nas Chłopaki nie zgasili skeczami :P

Czyli ogólnie jest SIMPLY THE BEST

Jakby coś jeszcze to pisać, wyjaśniać, monitować etc. POZDRO

 

 

 

Tak tak ja jestem za zespołem densującym, jakąs choreografie ułożymy i będzie git! Taki mini prezent dla naszych Panów haha co by im nie dać zasnąć :-)

 

 

A co do naszego Norbika strażaka, proszę wziąć duuużą gaśnice hahaha :crossy:

Edytowane przez izula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izula, podpisuje sie pod wszystkim co napisalas pod moja nieobecnosc :). Pasuje mi wyjazd w piatek bo jak napisal Pierwoszow, najwazniejsza i najlepsza jes pierwsza noc :clap:. Wiem to z innych zlotow.

 

P.S. Izula dzieki za przejecie inicjatywy i zaklepanie domkow jeszcze wczoraj :crossy:

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna ! Oj będzie się działo. Belgu - a my frajerzy własne drzewa do lasu wieziemy !

Kurcze jakzes sie zaoferowal naszym kobietom to teraz nawazone piwo trzeba bedzie wypic... Ja siedzialem cicho jak myszka... ty zes sie wyrwal... :crossy:

 

A tak btw.... czy ktos bedzie do Borek jechal z Warszawy lub okolic autem i bedzie mial 2 miejsca? Nasze kobity nie chca uchodzic za plecaczki wiec szukamy opcji transportu dla nich :clap:

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem sie z Tomkiem i moge powiedziec chyba :biggrin: ,

1. jedzie napewno ... :bigrazz:

2. proponuje termin jak w temacie "wyjazd do Borek" na piątek koło 18:00...

3. Pierwszow mówi , a Tomek potwierdza - tylko piątek :buttrock: (mam nadzieje że zawitam w piątek :icon_rolleyes: ).

4. myśle że na miejscu powinien byc podręczny sprzęt gaśniczy: sprawny i konserwowany co rok (lub częsciej - według zaleceń producenta) :biggrin:

 

ehh bedzie się działo :lalag:

 

A tak btw.... czy ktos bedzie do Borek jechal z Warszawy lub okolic autem i bedzie mial 2 miejsca? Nasze kobity nie chca uchodzic za plecaczki wiec szukamy opcji transportu dla nich :(

 

jak bedzie lało jak z "cebry" :biggrin: to nie wiem czy dyliżansem nie pojade, a wtedy tak

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem sie z Tomkiem i moge powiedziec chyba :biggrin: ,

1. jedzie napewno ... :lalag:

2. proponuje termin jak w temacie "wyjazd do Borek" na piątek koło 18:00...

3. Pierwszow mówi , a Tomek potwierdza - tylko piątek :biggrin: (mam nadzieje że zawitam w piątek :icon_rolleyes: ).

4. myśle że na miejscu powinien byc podręczny sprzęt gaśniczy: sprawny i konserwowany co rok (lub częsciej - według zaleceń producenta) :bigrazz:

 

ehh bedzie się działo :lalag:

 

Już byście pojechali co?

A może próbę generalną byście jeszcze zrobili :( :buttrock:

A nie ma tak dobrze - poczekać trzeba :biggrin: Będzie lepiej smakować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak ja jestem za zespołem densującym, jakąs choreografie ułożymy i będzie git! Taki mini prezent dla naszych Panów haha co by im nie dać zasnąć :-)

A co do naszego Norbika strażaka, proszę wziąć duuużą gaśnice hahaha :icon_rolleyes:

 

Tanczyc moge, ale dla dobra ogolu spiewac nie powinnam bo nie umiem :buttrock:

Edytowane przez tita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Tomek K. coś wymyśli :biggrin: a i ja spałem w różnych warunkach heh (...)

 

Damy radę! - powiedział harcerz, zawiązując buta... dżdżownicą. :icon_rolleyes:

 

(...)

3. co do składu- mniemam, że się nie wybijemy w czasie ustalania kto z kim :biggrin:

(...)

 

... jak i gdzie...

W razie czego, przyjmijmy opcję, ze Bóg tak chciał. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nulka, mam nadzieje ze juz sie zdecydowalas na przyjazd w piatek :(

A bo co?

Jak nie przyjadę w piątek to co- paszła mi stąd usłyszę :biggrin: Nie dam sie wyrzucić,zaprę się o drzwi , ogłoszę głodówkę itd :biggrin: Albo będę wyć! Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 

 

Damy radę! - powiedział harcerz, zawiązując buta... dżdżownicą. :icon_rolleyes:

... jak i gdzie...

W razie czego, przyjmijmy opcję, ze Bóg tak chciał. :buttrock:

Każda opcja będzie dobra , można przecież dokonywać pewnych roszad ,zamian.

No chyba ,że zostanie wykupiona rezerwacja na danego samca :bigrazz: I wtedy wyłączność wchodzi w grę a więc Gość z wymiany "miedzypłciowej " wypada :lalag: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo co?

Jak nie przyjadę w piątek to co- paszła mi stąd usłyszę :icon_rolleyes: Nie dam sie wyrzucić,zaprę się o drzwi , ogłoszę głodówkę itd :biggrin: Albo będę wyć! Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Nulka, spokojnie :biggrin:. Nic takiego nie bedzie mialo miejsca. Mialem na mysli ze na piatek sa zaplanowane wszystkie glowne atrakcje. A miejsce w naszym skladzie masz zaklepane niezaleznie od tego czy przyjedziesz w piatek czy w sobote. Kto nam bedzie spiewal kolysanki i przytulal i pocieszal, jak nie ty :buttrock:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę czy ktoś jedzie z moich okolic to jest Złotow, Piła lub ogólnie wielkopolska i chciałby przygarnąć małego kropka czyli mnie? Jeśli by się coś znalazło to chętnie zjawię się na spotkaniu.

 

 

EDIT: Szukam tych borek i szukam a na mapie wyszło mi 8 takowych miejscowosci które są najblizej Tomaszowa Mazowieckiego...Niech mnie ktoś oświeci

Edytowane przez samsung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Szukam tych borek i szukam a na mapie wyszło mi 8 takowych miejscowosci które są najblizej Tomaszowa Mazowieckiego...Niech mnie ktoś oświeci

To Borki na południe od Tomaszowa, między miastem a północnym brzegiem Zalewu Sulejowskiego.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...