Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamiast zdrowieć czuje się coraz gorzej. Jutro rano podejmę decyzję w sprawie odwiedzenia Borek.

 

Chciałbym tylko tutaj napisać, że jak się okaże, że nie jadę to moje miejsce w domku może zająć kto chce, a jeśli nie będzie chętnych to niech ktoś kto mnie osobiście zna zapłaci za mój "fikcyjny" pobyt a ja mu od razu w wawie oddam te pieniądze, bo nie chcę by moi współmieszkańcy domku musieli płacić więcej za domek przez moje choróbsko... :(

 

i transport "szkła" w pizdu... :banghead:

foks miał katamaranem jechać..... :rolleyes:

no ale zdrowiej, jeszcze trochę czasu zostało ;)

Jakoś się może zabiorę, jak wielbłąd :biggrin: hehe

 

PS. Może moge komuś podrzucic siateczkę z alkoholem itp. zakupłem licząc na transport... ale sie przeliczyłem plissss

Oczywiście się jutro podzielę :bigrazz:

szkoda żeby się zmarnowało....

moge podjechac dzis choćby zaraz, albo jutro......

 

...............wielbłądy nie piją :icon_razz:................. jeśli juz to rzadko...................to nie ja ;)

 

Sam masz zamiar nie pić wymawiając się antybiotykami to Cię nie przeraża wizja tego, że może zabraknąć.

 

włąśnie...ta wizja mnie przeraża... :P

dlatego się zabezpieczyłem, ale to waży do cholery :biggrin:

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zapadł wyrok :P

Właśnie wróciłem od lekarza z dyżuru... Antybiotyk + 6-7 dni leżenia w łóżku! No k%^ pięknie! Po zabawie, a w poniedziałek muszę być w pracy jak nówka sztuka :icon_razz:

 

Czyli zwalniam miejsce w domku nr 4, ofkorz podtrzymuje moją wcześniejsza deklaracje....

 

Życzę Wam dobrej zabawy, wypijcie coś za mnie i CeBRe ;)

ps: sorry Norbik, że tak wyszło, ale spodziewałem się, że będę z dnia na dzień zdrowiał a nie się rozkładał...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zapadł wyrok :icon_razz:

Właśnie wróciłem od lekarza z dyżuru... Antybiotyk + 6-7 dni leżenia w łóżku! No k%^ pięknie! Po zabawie, a w poniedziałek muszę być w pracy jak nówka sztuka :rolleyes:

 

Czyli zwalniam miejsce w domku nr 4, ofkorz podtrzymuje moją wcześniejsza deklaracje....

 

Życzę Wam dobrej zabawy, wypijcie coś za mnie i CeBRe :P

ps: sorry Norbik, że tak wyszło, ale spodziewałem się, że będę z dnia na dzień zdrowiał a nie się rozkładał...

 

 

Ja się postaram wypić za wszystkich :banghead:

 

Dobranocki do zobaczenia jutro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko foksik...zdrowiej brachu....

wychylę Twoje zdrowie...

nic nie zostawiam, wszystko wezmę :icon_razz:

ubrania zostawie, najwyżej w kombiaku będę 3 dni chodził ;)

 

swoją droga się zorientowałem z tym transportem...

przecie już prawie 0:00 :P :rolleyes: ehhh

szczęśliwi czasu nie liczą

 

do jutra

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowiej foks :lalag:

 

Ja tak z innej beczki. Na kiego wała Wy wieziecie na moto alkohol ze sklepu???

Naprawdę, jest to dla mnie ...... delikatnie mówiąc niepojęte.

Do jutra

Buziaki

 

co Wy się przypierd.....lacie :biggrin:

liczyłem na transport, to kupiłem.... częśc importowałem z Dalekiej Ukrainy (HHK wie o co chodzi :bigrazz: ),

w innym przypadku nie kupowałbym.... :P

ABG, Ty jesteś mądry bo nie dość że pozapierdalasz do majorek pierwszy, to co przedniejsze trunki wykupisz :icon_mrgreen:

 

Chłopaki myślą, że jak są z Warszawy to ja na wsi mieszkam :]

na wsi, czy nie, też sa sklepy... a do Tomaszowa w sumie niedaleko... więc to nie Syberia

ja też nie jestem rodowitym krawaciarzem :wink: mieszkałem "na wsi" i sie tego nie wstydzę....

Tylko jak zajadę na wieczór to nie będe sie szlajał jeszcze po tomaszowskich supermarketach.

Jestem wygodny??? maybe....

 

 

Zerszta jak juz powiedziałem, TO się nie psuje...wietrzeje co najwyżej lub szkłem przesiąka :icon_mrgreen:

 

hough

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...