Skocz do zawartości

Honda X-4


Gość spawacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o dzisiejszym motocyklu dnia Hondzie X4? Dla mnie rewelacja, podobają mi się potężne naked'y. 1300 ccm pojemności, 3,0 s do 100 i potężny moment obrotowy, jestem ciakaw jak by się na tym jeździło. Przejechałem się raz na X11 - zaj...te wrażenia, ale tam jest silnik z 1100 XX tylko lekko zmodyfikowany i trochę brak mu tej charakterystyki jaką mają duże naked'y. Na nakedzie z takim kopytem przyspieszenia czuć dużo bardziej niż na sporcie, gdzie owiewki tłumią trochę wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nakedzie na pewno lepiej czuje się przyspieszenia jeszcze z tego powodu, że w stosunku do sportów, nakedy mają niżej max moment obrotowy, czyli wyrywają ręce już z niższych zakresów obrotów.

X4 mi osobiście się podoba, jednak nie na tyle, że chciałbym takie coś kiedyś kupić. Już teraz mam nakeda, z trochę chopperową geometrią (co prawda starszego, słabszego i mniejszego od X4) i wiem, że nie wpływa ona korzystnie na zachowanie sprzeta w zakretach.

Jednak po pierwsze Hondy zawsze miały zajebiste podwozia i najbardziej neutralne prowadzenie, a po drugie technika poszła do przodu od 1992, kiedy narodziło się moje cacko. Możliwe, że X4 nie ma tego typu mankamentów.

 

.... ja zbieram na VTR 1000F .... echhh :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zdjęcie X4 powiesiłem sobie w pracy i za każdym razem kiedy przed nim siedzę nie mogę oderwać od niej oczu (obok wiszą jeszcze H-D Glide Sport i VT 750 Black Widow :D ). Osiągi tego "jednośladowego walca drogowego" zwalają z nóg. Wygląd + osiągi + Honda nic dodać nic ująć. A zawieszenie w testach sprostało osiągom silnika z łatwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X4?? może konkurencja dla VMax-a??,wątpie słabsza ,za bardzo palstikowa i bezduszy(może jeszcze za mało mam lat??),design nawet może być ..,ale to jednak nie to co gsx1400 8) albo gsf1200 :lol:

nakedy jednak mają coś w sobie (po za tym że widac odrazu gdzie coś cieknie- bo plastiki niezasłaniają)

a co do tego kopnięcia od samego dołu to śmiem powiedzieć ,że gsf1200n lepiej" ciągnie" od dołu niż cbr1100xx (wiadomo potem to już gożej szczególnie <200km/h)

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

fajne moto, ale strasznie drogie i jest mała podaż na rynku wtórnym. Niewiele egzemplarzy, nic poniżej 7000 EUR, a widziałem nawet super przeróbkę za ponad 30000 EUR (zobaczcie sobie sami na www.mobile.de - szukaj HONDA x4) Widziałem w naturze i robi kolosalne wrażenie. Ma jedną utrudniającą życie wadę - szeroko rozstawione tłumiki - bodajże 75 cm 8O .

Pozdrawiam Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty szramer :D ale se lecisz!! :D jezdzi na hulajnodze a pod nickiem se bandita wstawil i jeszcze chce topic motocykle w jeziorze... co za gosc... :)

Jak chcesz jezdzic w czwartek to pospawaj hulajnoge żółtodziobie 8) :D :D :D :twisted: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...