Skocz do zawartości

PLASTIK/600ccm/do 5 tysiecy


Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

pewnie takich tematow przewinelo sie juz pare, ale cos niebardzo moglem znalezc...

 

kolega (24lata) poszukuje dla siebie motocykla.

 

mówiac krotko motocykl ma mu sluzyc do jazdy na jednym, tym tylnym kole. maszyna klasy 600 badz cos kolo tego, ktorej cena nie przekroczy znacznie 5 tysiecy zlotych. Oczywiscie ma sluzyc nieco do szalenstw i lansu, musi byc to plastik.

 

zdaje sobie sprawe, jakie moga byc konsekwencje takiej jazdy, ale znam go dobrze i wiem ze nic go nie powstrzyma. jego doswiadczenie w jezdzie jednosladami moze jakies fantastyczne nie jest, ale jednak troche kilometrow juz nabil, wiec sadze ze sobie poradzi.

 

jedyne co mi przychodzi do glowy do CBRka i GSX 600/750, moze jakis GPX.

 

 

licze na Wasza pomoc,

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 5000 to kupi jakaś padlina pewnie, wygłupy ok, ale wartośc do "lansu" to raczej będzie watpliwa :notworthy:. Myslę, ze CBR F1 - F2 będzie tutaj najrozsądniejszym rozwiązaniem, tymbardziej jak ten ktoś chce śmigać na kole.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie powoli zastanawiam nad czyms takim i moje przemyslenia sa takie:

- CBR F1/2 (ale z 2 bedzie problem w tej kasie, a F1 jest niewiele) - szczegolnie polecane jesli chodzi o gumowanie :crossy:

- FZR 600 3HE - tylko z tego co mi wiadomo to sa problemy ze skrzynia (wlasnie od jazdy na kole)

- "olejak" - patrz wyzej - tylko moze byc za mocny, no i drozszy w eksploatacji :/

Edytowane przez Marecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie wydaje ze w tej cenie do lancu nic nie wyrwie, no ale coz...

 

i tez mu odrazu mowilem zeby odkladal z 1000zł na jakies najwaznijesze regulacje i naprawy, troche to do niego dotarlo.

 

dzieki serdeczne za wszelkie info i za linka, w imieniu moim jak i kolegi, ktory zdaje sie juz niedlugo zasiadzie nowa maszyne, o ile zdola takowa wyrwac:)

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomus, luknij se na gielde forumowa bo Janekk ma na sprzedaz f3 93 rok z walnietym przodem. cena ponizej 5. moze cos urwiesz. zawiecha cala, kolo przednie krzywe i rozwalona czacha. w tomi-moto naprostuja ci fele za stowe albo i taniej jak sie spodobasz chlopakom :) ja smigalem teraz na torze na obu kolach prostowanych u nich i po prostu malyna :icon_question: zajebiscie zrobione - prawie ciezarkow nie trza bylo zakladac przy wywazaniu (ok 10g na kolo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jezus maria jozef i h*j wie kto jeszcze. Za 5000zł można kupić amor skrętu, opony, zębatki z łańcuchem i stalowe przewody a nie cały motocykl. Nie będę pisał o wydechu bo kompletnego z kolektorami sie nie kupi. Czuje zapach trupa, albo babci - ale na wykończeniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jezus maria jozef i h*j wie kto jeszcze. Za 5000zł można kupić amor skrętu, opony, zębatki z łańcuchem i stalowe przewody a nie cały motocykl. Nie będę pisał o wydechu bo kompletnego z kolektorami sie nie kupi. Czuje zapach trupa, albo babci - ale na wykończeniu :P

Nie każdy ma na zx-10 a 5tyś.zł to dla niego grosz na akcesoria :D .

Ja za 5tys. kupiłem yzf 750 94r i był nawet w niezłej kondycji bo palił tylko 300ml oleju na 1000km a powinien litra jak wiekszość w PL.Ja bym szukał jakiegos gsxra olejaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówie żeby miał od razu 50tys ale za 5 tysi to niech sobie kupi dobrą 125cc w czterosówie, a nie 600cc czy litra. Za 2500zł można kupić np naklejki na zx6r 2002 rok, więc 5 tysiaków na plastika to jak dla mnie lans dla ubogich. Nie chce tunikogo urażać ale należy mierzyć siły na zamiary a nie za wszelką cenę kupować motor za 5 tysiaków bo tyle mam. Poczekaj rok - będziesz miał więcej i kupisz coś dużo lepszego niż babcie w którą zaraz trzeba będzie wkładać siano sipą rozmiar 16.

PS sipa rozmiar 16 to taka do węgla. wchodzi prawie 12kg na jeden raz hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bardzo dużym skrocie kolega jak chce kupic plastika to znaczy że poprostu sie na tym nie zna a z tego wynika bardzo prosty wniosek- kupuje pierwsze moto albo drugie po mz :biggrin:

a że miedzy kolegami to wstyd jeździć na np 500 bo ma tylko 50-60 KM i dresy sie bedą smiac ze prawie nie jedzie to szuka plastika . widzialem już kilku takich najcześciej konczylo sie tak ze po 2-3 tygodniach nie mieli juz pieniedzy na naprawe zeźbili w gownie i sklejali na gume do żucia itp a potem sprzedawali za pól ceny

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo z 5 tys. to można sobie dobry motorower kupić... ale z drugiej strony...nie dziwię się ludziom...wielu z nas czuło to ciśnienie, że już chce jeździć , że chcica jeżdzenie moto rozpiera że zwieracze nie wytrzymują... i zaslepieni pragnieniem motonga łapiemy się tego co mamy... czasem okazje sie trafiają i może kolo znajdzie jakąś nie koniecznie zakatowaną szejsete... xj600 już można całkim jeżdżącą za tą kase kupić... ja za swoją cbr f2 krzyczę 6 tysięcy... i mimo że jest już leciwa i nie wygląda najlepiej nie bałbym się ją pojechac na koniec Europy...bo pod względem technicznym jest to dobry motocykl... tak więc rada dla kolegi...niech sobie jeszcze dozbiera i kupi coś droższego, ale lepszego... np. moją hondę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...