Skocz do zawartości

Sachsenring kto wygra ?


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rossi ma ponad 40 punktów straty do Stonera... który w tym sezonie jeździ wyjątkowo równo i skutecznie...Doktorek popełnia dużo błędów...jego Yamaszka jest wolniejsza od Dukata...wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią że MISZCZEM (będę mówił MISZCZEM, MISZCZU, MISZCZUNIO bo tak lubię brzmi lepiej niż mistrz) zostanie Stoner.... no chyba że będzie miał wielkiego pecha i zrobi sobie kuku... ale póki co jedzie konsekwentnie i bezbłędnie.... w Niemczech Stoner odpuścił bo wiedział że Vale wyglebił... wiedział że nie ma sensu ryzykować... za wielkie tam pieniądze wchodzą w grę , żeby ryzykować ponad miarę... na pewno też i kwestia opon odegrała dużą rolę... jeśli teraz nawet Rossi wygra kilka wyścigów, to i tak Stoner będzie dojeżdżał do mety w czubie, więc odrobienie 40 punktów to prawie niewykonalne.... Rossi+Yamaha to dobry duet, ale Stoner+Ducati to jeszcze lepszy duet... i to widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no faktycznie 32 ... no szanse oczywiście ma... ale nikłe... nie chodzi o to że Vale się skończył...chodzi o to że Stoner jest cholernie dobry w tym sezonie...i ma najszybszy motocykl... tak czy siak... oj bedzie się działo... mam nadzieję że Rossi wygra jeszcze jakąś rundę i odrobi straty... będzie więcej dramatyzmu i końcówka sezonu będzie ciekawsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrabial ale czy odrobi??

Jak to co znaczy- to znaczy, ze Duc leje japonie rowno ;) :biggrin:

.O to chodzi ze ktos wreszcie przelamal hegemonie japonskiej jakuzy, szkoda tylko ze przez to Duc-y stana sie b. popularne-na szczescie nie bedzie dotyczyc to Polski- gdzie wiekszosc Ducatistow sie ze sobą zna :biggrin: .

Ducati Forever.Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcel nie podawaj prosze opini wydawanych przez gajow (bo wiadomo wszyscy angole to gajowie:-))) ).

Ducati nie wraca na swoje miejsce bo juz jest- znaczy na 1-wszym:-))) .

Forza Duc!

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ze na pudle? Zawiodl mnie Stoner swoja postawa - zupelnie bezjajeczny gosc :icon_question: Szkoda, ze to taki kalkulator rosnie....

 

Za to Hayden pieknie! Jeszcze bede musial odszczekac to wszystko co o nim mowilem.

A Doctora przekreslac w polowie sezonu to dosc odwazna postawa.

 

Z tym Stonerem to poważnie piszesz, czy jaja sobie robisz, bo jakoś "oczka" na końcu zdania nie widać, a co się stało w Niemczech, jest chyba oczywiste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzea być Hopperem zeby takie rzeczy wyczyniac ;) http://www.bikepics.com/pictures/545027/
Wiem widziałem tego kolesia, ale IMO ten koleś z twojego linku przejechał ten winkiel z tysiąc razy żeby to z robić, a tu koleś napierdala wyścig i prawie schodzi na łokieć. To jest coś takiego jakby np. jakiś koles podczas zwykłego wyścigu motocrosowego pier**lnął backflipa ;)

 

Edit: A poza tym Kriters to jest OT bo ten koleś na gixerze (zajebista fota) nie leci na Sachsenring (chyba ;) ) więc masz szczęście że nie mogę dawać banów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...