Skocz do zawartości

Pożegnanie Killera (kolejny śmiertelny wypadek)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ks rider czy jak Ci tam ,czy Ty zawsze i wszędzie musisz wtracać swoje 3 grosze??naprawdę nawet w takim temacie nie możesz dać spokój ze swoim wymądrzaniem- moralizowaniem?? trochę szacunku dla zmarłego...RIP [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks rider czy jak Ci tam ,czy Ty zawsze i wszędzie musisz wtracać swoje 3 grosze??naprawdę nawet w takim temacie nie możesz dać spokój ze swoim wymądrzaniem- moralizowaniem?? trochę szacunku dla zmarłego...RIP [*]

przede wszystkim wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych... dyskusje przy okazji wypadków, a w szczególności tych śmiertelnych, to zawsze stąpanie po kruchym lodzie. Z jednej strony nikt nie chce nikogo urazić, zrzucać nawet części winy na mototocyklistę, szczególnie jeśli tak jak w tym przypadku miał pierwszeństwo... Z drugiej jednak strony, to chyba każdy z takich wypadków powinien nam coś mówić, heh.. taki post od kolegi który już nic nie napisze na forum, że warto odpuścić, zwolnić, szczególnie w takim miejscu jak skrzyżowanie... Nie powiesz chyba że KSrider nie ma racji mówiąc, że gdyby nie prędkość nie było by tego wypadku, a nawet jeśli nie byłby może tak fatalny w skutkach... czy w ten sposób umniejsza szacunek dla zmarłego? chyba nie. Nie znałem tego człowieka, ale na prawdę mi smutno, że odszedł, ale chyba powinniśmy "wykożystac" to zdażenie jako lekcję. niestety kolejną :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyc sie moze wszystko to fakt ale czy warto prowokowac ?

 

cytuje :

 

" prawdopodobnie ze znaczną prędkością wjechał na rondo. "

 

Co to ma wspolnego ze zdarzeniem ?

 

Troche wolniej i nie bylo by dalematu, placzu i wstawiania swieczek. Wiecej rozwagi i wyobrazni.

 

:P

 

"Do wypadku doszło około godziny 21.30. Jadący ul. Roosevelta kierujący motocyklem yamaha prawdopodobnie ze znaczną prędkością wjechał na rondo. W tym samym czasie do skrzyżowania tego dojeżdżał od strony ul. Wyszyńskiego kierowca fiata sieny. Na rondzie doszło do bocznego zderzenia obydwu pojazdów."

 

Uruchom myślenie zanim coś napiszesz. Nie mówiąc o wyczuciu chwili i sposobu podania własnych przemyśleń.

Edytowane przez johny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój KS-riderowi .. ma trochę racji bo musiał nieźle grzać żeby tak przestawić samochód. Wina oczywiście zapewne zostanie ustalona po stronie kierowcy puszki, ale Killerowi to życia nie zwróci...

 

Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko!! ale się przestraszyłem, że to Marek - Kiler z Forum...

Współczucia dla znajomych zmarłego...

pzdr

No ja też troche się zdziwiłem czytając to

 

obojętnie jakiego miał nicka czy przez za dużą prędkość czy przez nieuwage swoją czy kogoś innego poprostu odszedł jeden z nas (nie on pierwszy i niestety nie ostatni)

*******

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...