Skocz do zawartości

Czy poradze sobie z KTM 250 exc-f


Rekomendowane odpowiedzi

A czyli widze mam sobie dac spokoj... Kurde ciezka na naszym rynku z dobrymi maszynami w rozsadnej cenie. Czy bede zmuszony jechac do niemiec? Bo wiadomo polak potrafi. Jak koles jedzie z silikonem to ja nawet nie chcem sobie wyobrazac co z nim robil... Mozecie mi cos polecic? Oczywiscie ktm 250f koniecznie exc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyli widze mam sobie dac spokoj... Kurde ciezka na naszym rynku z dobrymi maszynami w rozsadnej cenie. Czy bede zmuszony jechac do niemiec? Bo wiadomo polak potrafi. Jak koles jedzie z silikonem to ja nawet nie chcem sobie wyobrazac co z nim robil... Mozecie mi cos polecic? Oczywiscie ktm 250f koniecznie exc

 

 

Silikon to jeszcze nie jest koniec świata,a przypuszczam ze takiej uszczelki nie dostanie się raczej samej tylko w komplecie, ale fakt ze pod ten dekiel to akurat mogł wyciać z tekturki uszczelke i w sumie by na to samo wyszlo co by kupil nowa, zwlaszcza ze jest to dekiel do magneta...

 

http://moto.allegro.pl/item280251692_super...a_allegro_.html

Ten wyglada przyzwoicie, nie wiem czy jeszcze aktualne ale mozesz zadzwonic...

.. ale walek na roczniku co najmniej rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyli widze mam sobie dac spokoj... Kurde ciezka na naszym rynku z dobrymi maszynami w rozsadnej cenie. Czy bede zmuszony jechac do niemiec? Bo wiadomo polak potrafi. Jak koles jedzie z silikonem to ja nawet nie chcem sobie wyobrazac co z nim robil... Mozecie mi cos polecic? Oczywiscie ktm 250f koniecznie exc

Jak mówiłem ten sylikon nie dyskwalifikuje całkowicie tego motocykla. Daje jedynie poważnie do myślenia i skłania do bardzo dokładnego oglądania.

P.S.

Nie wiem co tak sie uparłeś na exc 250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item280251692_super...a_allegro_.html

Ten wyglada przyzwoicie, nie wiem czy jeszcze aktualne ale mozesz zadzwonic...

.. ale walek na roczniku co najmniej rok :)

 

Brak mozliwosci zarejstrowania a to jest u mnie wazne.

 

Nie wiem co tak sie uparłeś na exc 250.

 

Bo uwazam ze to bedzie najodpowiedniejszy motocykl dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem tym starszym EXC 250 4T i powiem, że taki sobie. A niestety wiemy, że jest dosyć awaryjny. Więc proponowałbym z tych samych roczników uznaną i legendarną Yamaha WR 250F Klasyk gatunku z dobrym kominem pięknie jedzie. Ten motocykl jest tak dopracowany, że aż nudny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem tym starszym EXC 250 4T i powiem, że taki sobie. A niestety wiemy, że jest dosyć awaryjny. Więc proponowałbym z tych samych roczników uznaną i legendarną Yamaha WR 250F Klasyk gatunku z dobrym kominem pięknie jedzie. Ten motocykl jest tak dopracowany, że aż nudny.

 

Pozdrawiam

 

Oczywiście zgadzam sie z tobą w całej wypowiedzi, zakładając że ta WRka jest co najmniej z rocznika 2003 - z rozrusznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mo o rocznik 2003, 2004. To co mi lepiej doradzacie?

Jezdziłem na KTM 250 Racing z 2003 i bardzo cienko mi sie to widziało. On poprostu nie jechał. Tak na moje odczucia to miał 30KM max. Natomiast w te wakacje jezdziłem na SX-F 250 2007 czyli już na tym nowym silniku i poprostu miazga!! Chodziło to jak dobra 125 2T. Lekki zwinny no poprostu super. Ale to była crossówka i podobno EXC-F jest troszkę słabszy ale myśle ze teraz z tym nowym silnikiem DOHC (czyli takim jak WR ma już od dawna :) ) powinien chodzić tak jak WRka 250 :)

Z tych roczników co wymieniłes to nie bedize EXC-F tylko poprostu EXC racing i ja bym Ci go raczej odradzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdziłem na KTM 250 Racing z 2003 i bardzo cienko mi sie to widziało. On poprostu nie jechał. Tak na moje odczucia to miał 30KM max. Natomiast w te wakacje jezdziłem na SX-F 250 2007 czyli już na tym nowym silniku i poprostu miazga!! Chodziło to jak dobra 125 2T. Lekki zwinny no poprostu super. Ale to była crossówka i podobno EXC-F jest troszkę słabszy ale myśle ze teraz z tym nowym silnikiem DOHC (czyli takim jak WR ma już od dawna :icon_razz: ) powinien chodzić tak jak WRka 250 :icon_mrgreen:

Z tych roczników co wymieniłes to nie bedize EXC-F tylko poprostu EXC racing i ja bym Ci go raczej odradzał.

WR i EXCF zupełnie inaczej oddają moc, KTM jest silniejszy ale bardziej trzeba go krecic. Wrka za to jest elastyczniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mam patrzec na twoja 200? heh. Nie no teraz tylko trzeba znaleźć sponsora. Hmmm...

P.S. ucek twój avatar mnie powala... Jest po prostu: na maxa joł i w ogóle w ogóle, świetny! ;)

 

Noo.. skłamałabym nędznie, gdybym powiedziała, że nie uważam 2sety KTM za najlepszy motorek pod słońcem :wink: Mam już drugą z kolei (2 lata młodszą), lepsze amory z przodu - miłość rośnie :crossy:

Ale nie każdy lubi sposób oddawania mocy 2T. Uważam twój wybór za optymalny i bardzo rozsądny. Jak już wyżej wspomniano najlepsze roczniki to te młodsze - najlepiej od 2007 r.

Teraz szukaj sponsora :wink: starszej pani też było trudno uzbierać na moto - cierpliwości i powodzenia!

btw - 2T jest tańszy...

 

ps a co powiesz na taką idolkę?? :icon_mrgreen:

http://www.bikepics.com/pictures/1067611/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Szczerze to czytając cały ten temat to ja bym polecił KTM 250 exc 2T jest o wiele tańszy w utrzymaniu od 4T i o niebo lepiej jeździ. To jest móje pierwsze moto i raczej nie zmienię go na żadnego 4T ponieważ po prostu nie bedzie mnie stać na serwis, który w 4T jest dość drogi.

To moja opinnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...