Skocz do zawartości

KINGWAY FONERO 50 czy cos innego


drverde
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanaiwam a raczej zamierzam kupic w przyszlym miesiacu sobie skuter jakis do 50 ccm, gdyz nie posiadam prawka :0 chociaz ze mam ukonczone swoje lata 21/22

Zastanawiam sie nad modelem KINGWAY FONERO 50

http://kingway.pl/prod.php?idg=1,6&id=19&s=&type=&kword=

link dla zaintereswowanych i mam takie pytanie czy to sie oplaca ?

jako ze max cos do 4000 zł chce kupic nowego jeszcze raz podkreslam nowego ogladalem skuterek ladny i co u mnie najzwazniejsze duzy , gdyz nie jestem malutka osobka . I moje pytanie brzmi czy cos w tej cenie do 4000 zł znajde ciekawszego ? ju zmoze nie chodzi o tyle co o wyglad ( choc troszke tak ) co o osiagi same motorka. ja szukaja przez kilka dni internet polski i google nie znalazlem w sumie nic ciekawszego za te pieniadze.. A wg. was czy bysci epolecali ten skuter , czy odradzali na cos innego. DOdatkowo dodam ze budzet moj to max 4000 zł wiec nie wchodza skuterki w gre za jakies 4500 zł itp gdyz dla mnie to sporo juz 500 zł dokladac ....

 

Pozdrawiam i zgory dziekuje za jakie kolwiek odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdziłem Lifanem 125 na nauce jazdy i szczerze mówiąc to była kiszka. niby moto prawie nowe a rdza go już brała, działy się poza tym od czasu do czasu jakieś dziwne rzeczy, generalnie jeśli chodzi o skuter to polecam coś używanego uznanych marek, świetną relację ceny do jakości mają skutery KYMCO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 4500 można kupić TGB 101S. Wygląd nie zachwyca, ale po zdjęciu kangurów jest ładny. Poza tym ma dobre osiągi jak na tą cenę. TGB to marka tajwańska, 6-ciu kumpli ma właśnie TGB, różne modele i nie narzekają.

A może lepiej wziąć pożyczkę w banku i kupić używanego :icon_mrgreen:

Pozdrawiam

Edytowane przez JacekB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej wziąć pożyczkę w banku i kupić używanego

.. nie da rady w gre wchodza tylko raty .....

 

dodatkowo TGB 101S z tego co wiem sporo pali ...

 

a odnosnie KINGWAY FONERO 50 moze ktos by cos powiedzial jak to sie spisuje.. procz tego ze jest zółtkiem i jest bleee ;/ bo to tak wychodzi jak na razie czytam forum kazdy zółtek jest zly a ludzie kupuja i jezdza tym ... i tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie chińskie marki to jedno i to samo. Nie warto tego kupować. Psuje się w tym dosłownie wszystko, zaczynając od plastików a kończąc na silniku. Kup używanego włocha lub japońca w porządnym stanie a naprawdę długo i bezproblemowo pojeździsz i nie będziesz sobie pluł w brodę coś ty kupił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam poczytać

 

http://motoryzacja.interia.pl/motocykle/ne...wa-rynek,929163

 

http://motoryzacja.interia.pl/motocykle/ne...mobojcow,927928

 

http://motoryzacja.interia.pl/motocykle/ne...zez-meke,813998

 

zrobisz jak uważasz-może trafisz na dobry egzemplarz?? i niby 4T mają dłuższą żywotnośc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem Gilerę Stalker z 1997 r. w zasadzie nie było z nią żadnych większych problemów, poza denerwującym piszczeniem przekładni (podobno wada fabryczna). W serwisie dostałem gwarancję na napęd, więc tego nie ruszałem a skuter jeździł bezproblemowo przez 5 lat, wymieniałem w zasadzie tylko części eksploatacyjne takie jak: klocki, rolki multiwariatora, pasek, akumulator, raz zrobiłem mały remont. Życzę powodzenia w wyborze sprzętu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na masę tego skutera.

Potem na moc.

A potem idź się pomodlić do bozi, żeby to 50km/h jechało.

 

Chiński skuter odpada. Jakość wykonania, spasowania. To nie ma żadnego sensu.

Chyba że stać Cię na nowy skuter co 1000km.

Połaź po komisach motocyklowych. Tam może będziesz mógł kupić na raty.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było mówione o tym milion razy. Poprostu jakoś wykonania, jakoś użytych materiałów, trwałość, wytrzymałość jest bardzo zła. Skądś się ta cena bierze w porównaniu do przypuśćmy 2 czy nawet 3 krotnie droższych japońców vel włochów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...