Skocz do zawartości

opinia na temat R1 vs ZX10


Rekomendowane odpowiedzi

PeKaWu miałem różne leciwe motocykle typu GPZ 900, VF 750 83r, wiem że przy dzisiejszych standardach to złomami jeżdziłem zresztą nieraz to słyszałem od ludzi. Wiem żę pomiedzy takim GPZ- tem z 88r a np R1 lub ZX10R to jest technologiczna przepaść, co nie oznacza żę w nowych konstrukcjach jakość też jest zachowana może jest nie mówie że nie w końcu dzisiaj robi sie na ilość a nie na jakość dlatego zadałem kilka pytań.

Tak koniecznie chce kupić R1 lub ZX10R z tych lat co pisałem, żadnych CBR-ek czy Gixerów bo po prostu nie podobają mi się, fakt żę na żywo nawet ich nie widziałem tylko w gazecie bo w latach kiedy były nowościami i stały po salonach motocyklowych to nie latałem przymierzać się i oglądać. Tak samo jak nowy Erłam mi sie podoba czy BMW S1000RR i nie lece do salonu przymierzyć się.

Nie oczekuje odpowiedzi typu ...po GPZ to kup CBR 600.. tylko oczekuje żę ktoś konkretnie kto miał styczność z tymi motocyklami odpowie na moje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem żę ZX10R 06-07 ma na pewno dużo większy power niż R1 04-06 co widać chociażby na tym filmie

 

z drugiej strony jak czytałem opis R1 modelu 2007-2008 to piszą że RN19 jest całkiem innym motocyklem dużo lepszym i mocniejszym w porównaniu do RN12 jeśli chodzi o oddawanie mocy i ogólny power.

W czasopiśmie "Motocykl" w teście litrówek w 2007r wygrała R1 ale chwalili ją za dobre prowadzenie itp, ale o mocy nic bardzo nie pisali, a o Kawasaki to zawsze piszą w testach że szatan a o reszcie jak to bywa nie koniecznie w superlatywach. Ale... opis w gazecie przez redaktora lub jeszcze jakiegoś byłego zawodnika torowego to jest opis w gazecie a jeden redaktor ma inne odczucia z jazdy a inny inne więc też tymi testami z czasopism motocyklowych sugerować się nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych modelach co sie orientuje to wykonanie jest na wysokim poziomie i jednego i drugiego

 

To źle się orientujesz. Bynajmniej nie w Kawasaki. Te tandetne, wyjątkowo oszczędnie lakierowane plastiki mogą się schować do jakości materiału i lakieru zastosowanego u konkrencji - np. Honda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na winkle-zdecydowanie R1 mega poręczne

do zapie**alania - dyyycha

 

z tych 2 brałbym dźiksa :) i zapie**ala i pięknie się kładzie w zakręty-tylko jest brzydki :)

 

najważniejsze że odrzuciłeś na wstępie Hunde :)

pozdrawiam

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle się orientujesz. Bynajmniej nie w Kawasaki. Te tandetne, wyjątkowo oszczędnie lakierowane plastiki mogą się schować do jakości materiału i lakieru zastosowanego u konkrencji - np. Honda.

no widzisz ja kupowalem nowe fabryczne owiewki do zx10r i zadnych ubytkow niewidzialem lakieru jak np 2002 954 zolta :icon_razz:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech rozwinie swoje pojecie jakosci :icon_mrgreen:

przeciez to nie ural albo chinol, wszystko na podobnym poziomie nic nieodpada podczas jazdy , pastiki niepekaja same z siebie , chyba ze mu brakowalo klepiacego kosza sprzeglowego w zx10r

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Roiter po swoich doświadczeniach z poprzednimi motocyklami napewno i R1 i Kawa będą dla Ciebie za**lać jak z piekła rodem. Zanim je ogarniesz minie sezon lub kilka, a na ulicy i tak niewykorzystasz pełnego potencjału. Więc przysiądź się na każdym i wybierz ten, na którym Ci się wygodniej siedzi i którego kolor Ci się bardziej podoba

howk

Powodzenia w poszukiwaniach!

Edytowane przez W-max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...