Skocz do zawartości

opinia na temat R1 vs ZX10


Rekomendowane odpowiedzi

Taaaa....tylko ze 99% ich wlascicieli jezdzi nimi po zwyklych drogach :)

Poza tym jakbys nie wiedziala (a pewnie nie wiesz) to na torze dobry dol tez sie liczy :)

 

czasami zanim cos napiszesz o kims kogo totalnie nie znasz zastanów sie trzy razy bo właśnie napisałes kompletna bzdure. Tak sie składa że na torach bywam bardzo często, smiem nawet stwierdzić że powoli mam odruch wymiotny jak widze tor i tematyka niektórych rzeczy z tym związanych jest mi naprawde dobrze znana. No ale przecież jestem kobietą to na bank wiem zero zero nic o motocyklach a juz tym bardziej o wykorzystaniu ich w sporcie wyczynowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe jak to możliwe, żeby takiego potwora przewrócić na postoju i to jeszcze na przód, żeby tak się jeszcze poobijał :D:D

Ladna wkrętka :flesje:

Wiesz, bo to było tak-stanąłem sobie motorkiem na postoju i nagle Tir we mnie wypier..lił!!! :evil:

Ale na postoju to było, jak Boga kocham! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tu jest ładna sztuka :bigrazz:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M472974

 

napędzana wałem kardana ,o pojemności 1000cm2 ,bezwypadkowa - przewrócona na postoju, naprawisz tylko "dziubek z lampą" i w drogę :icon_twisted:

 

To musiał być parking piętrowy ;)

dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam

Kolega chce sie przesiasc ze swojego GSXR'a 600 na litra. Hondy nie chce, Gixa juz mial, wiec raczej tez odpada, dlatego zostaje kawa i yamaha.

Zachorowal strasznie na kawe zx10. Prawdopodobnie w przyszlym tyg pojedziemy do koleszki co ma taka kawe i pojezdzimy osobiscie.

Chcialbym sie jednak dowiedziec opini uzytkownikow tych moto. Mocne i slabe strony, plusy i minusy itp. GSXR K6 1000 tez mozna w sumie wciagnac do tej dyskusji.

 

Prosze o konkretne odpowiedzi, bez zbednej dyskusji.

 

Pzdr

Edytowane przez bibor80
baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Planuje zakup motocykla, pod uwagę biorę tylko Yamaha R1 (2007-2008r) i Kawasaki ZX10R (2006-2007)

Decyzja trudna sam nie który by wybrać, ponieważ o tych motocyklach wiem tyle co przeczytałem w czasopismach motocyklowych, ale na żadnym z tych w/w motocykli nie miałem okazji nawet siedzieć. Oczywiście z motocyklami i miałem styczność ale akurat z w/w nie miałem

Mam kilka pytań odnośnie tych motocykli, moje pytania będą miały charakter bardziej porównawczy.

1. Ogólna jakość wykonania R1 i ZX10R tzn, jakość wykonania owiewek, lakieru na owiewkach, ramie wahaczu i elementach metalowych

2. Czy silniki tych motocykli mają jakieś wady, czy nadmiernie zużywają olej, czy skrzynie są podatne na uszkodzenia.

2. Ogólne który motocykl z w/w lepiej zapier..ala, chodzi mi o powera, oddawanie mocy itd

3. Ogólna pozycja na motocyklu i komfort jazdy oczywiście wiem żę to ścigacze i słowo komfort jest trochę nie na miejscu ale któryś jest pewnie wygodniejszy (mam 180 czm wzrostu ok 100kg waże)

4. Czy w tych motocyklach występują jakieś usterki elektryki

 

Oprócz tych pytań proszę oczywiście o wszelkiego rodzaju rady i sugestie na pewno przydadzą się.

Dobrze by było jakby ktoś wypowiedział się w temacie kto ma albo miał styczność z tymi motocyklami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych modelach co sie orientuje to wykonanie jest na wysokim poziomie i jednego i drugiego, takze wszystko zalezy poprostu od indywidualnych upodoban. Z tym ze 10tka jest bardziej narowista jezeli chodzi o oddawanie mocy. Co do wygody to kazdy lubi co innego, wiec najlepiej jakbys sam sie przysiadl i zaznajomil z komfortem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuje zakup motocykla, pod uwagę biorę tylko Yamaha R1 (2007-2008r) i Kawasaki ZX10R (2006-2007)

Decyzja trudna sam nie który by wybrać, ponieważ o tych motocyklach wiem tyle co przeczytałem w czasopismach motocyklowych, ale na żadnym z tych w/w motocykli nie miałem okazji nawet siedzieć. Oczywiście z motocyklami i miałem styczność ale akurat z w/w nie miałem

Mam kilka pytań odnośnie tych motocykli, moje pytania będą miały charakter bardziej porównawczy.

1. Ogólna jakość wykonania R1 i ZX10R tzn, jakość wykonania owiewek, lakieru na owiewkach, ramie wahaczu i elementach metalowych

2. Czy silniki tych motocykli mają jakieś wady, czy nadmiernie zużywają olej, czy skrzynie są podatne na uszkodzenia.

2. Ogólne który motocykl z w/w lepiej zapier..ala, chodzi mi o powera, oddawanie mocy itd

3. Ogólna pozycja na motocyklu i komfort jazdy oczywiście wiem żę to ścigacze i słowo komfort jest trochę nie na miejscu ale któryś jest pewnie wygodniejszy (mam 180 czm wzrostu ok 100kg waże)

4. Czy w tych motocyklach występują jakieś usterki elektryki

 

Oprócz tych pytań proszę oczywiście o wszelkiego rodzaju rady i sugestie na pewno przydadzą się.

Dobrze by było jakby ktoś wypowiedział się w temacie kto ma albo miał styczność z tymi motocyklami.

 

Hmm, jezdziles "różnymi" motocyklami, chcesz wylacznie R1 albo ZX10R, na zadnym z nich nie siedziales ale koniecznie chcesz ten z nich, ktory lepiej zapie**ala. W takim razie to bedzie najlepsze: http://www.bikez.com/pictures/marine%20tur...echnologies.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...