Skocz do zawartości

GS500F na pierwsze moto? dobry wybór?


Rekomendowane odpowiedzi

Mało dostepny :icon_razz: :icon_razz:

Jezeli chodzi Ci o xj 600 diversion to zobacz ile tego jest na allegro:

http://www.allegro.pl/search.php?string=di...n&category=5557

 

Może nieprecyzyjnie się wyraziłem, chodziło mi o mało dostępny w mojej okolicy.

Raczej nie będę po Polsce jeździł żeby kupic moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nieprecyzyjnie się wyraziłem, chodziło mi o mało dostępny w mojej okolicy.

Raczej nie będę po Polsce jeździł żeby kupic moto.

Zapraszam na forum.yamahaxj.pl. Jest tam od groma poznaniakow. Moze cos dla ciebie wynajda :).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w innym temacie zasugerował - mając większą ilość kasy (tutaj 12kpln) można kupić używanego GS'a za 7-8kpln oraz porządne ciuchy, po czym za rok sprzedać GS'a z niewielką stratą i zanabyć drogą kupna jakąś 600.

 

Według mnie nie jest to głupie posunięcie, a małe suzuki pozwoli liznąć trochę sportu, trochę turystyki... Będziesz wiedział czego szukasz w motocyklach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo dostepny?? XJ to jeden z najpopularniejszych motocykli i nie powinienes miec problemow ze znalezieniem czegos ciekawego. choc w tej chwili rzeczywiscie nie ma zbyt wielu ogloszen ale sam niedawno szukalem czegos dla siebie i bylo ich dosyc sporo wiec wystarczy troche poczekac a pewnie cos sie znajdzie

 

ogloszenia z wlkp.

 

http://moto.allegro.pl/item211358105_yamah..._diversion.html

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M466672

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M466223

 

http://moto.allegro.pl/item211348034_yamah...5_r_xj600s.html

 

http://moto.allegro.pl/item211313872_yamah..._sprzedam_.html

 

i do tego jeszcze kilka XJ 600N

 

sa to raczej starsze roczniki ale moze ktorys okaze sie warty uwagi

 

no i niestety zeby kupic zadbany motocykl to zwykle trzeba sie troche najezdzic wiec nie warto ograniczac sie do najblizszej okolicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja także rozglądam się szeroko, za motocyklem. Również nie dawno zrobiłem prawko kat. A , a w przeszłości Komarki, WSK'i, MZ , itp. Miałem również okazje trochę dosiadać starego GS500 i wiem, ze szybko bym szukał czegoś innego, wiec może BANDIT 600 ? Czy to za wiele ?

Edytowane przez ZbirAs

www.MotoManiacy.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. czyli bandit Ci po sezonie tez sie znudzi?!

 

moja rada. zacznij od miejszych pojemnosci i stopniowo przesiadaj sie na wieksze. W ten sposob nauczysz sie bardzo dobrze jezdzic na motorze wykorzystujac jego osiagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. czyli bandit Ci po sezonie tez sie znudzi?!

 

moja rada. zacznij od miejszych pojemnosci i stopniowo przesiadaj sie na wieksze. W ten sposob nauczysz sie bardzo dobrze jezdzic na motorze wykorzystujac jego osiagi.

 

 

Ja tego nie powiedziałem ... Ale miedzy BANDITEM a GS500 chyba jest znacząca różnica więc czemu ma mi się znudzić. Myślałem nad tym w ten sposób, aby nie stracić za dużo kasy i trochę pośmigać na jednej maszynie (nie jeden sezon)... Ale ok jako młody motocyklista biorę wszelkie uwagi i rady pod uwagę od bardziej doświadczonych jeźdźców... :icon_twisted:

www.MotoManiacy.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie powiedziałem ... Ale miedzy BANDITEM a GS500 chyba jest znacząca różnica więc czemu ma mi się znudzić. Myślałem nad tym w ten sposób, aby nie stracić za dużo kasy i trochę pośmigać na jednej maszynie (nie jeden sezon)... Ale ok jako młody motocyklista biorę wszelkie uwagi i rady pod uwagę od bardziej doświadczonych jeźdźców... :icon_twisted:

Ja sądziłam, że mi się GS znudzi po jednym sezonie, że nauczę się wystarczająco dużo, żeby się przesiąść na sportową 600-tke. A tu mam w planach przejeździć kolejny na moim suzuku.

Wdzięczne moto do nauki. Jeśli nie planujesz często robić jakichś dłuższych trasek, to do kręcenia się po mieście rewelacyjny sprzęt.

Pewnie, że momentami brakuje mocy, zwłaszcza jak ma gonić większych kolegów, jest jej jednak wystarczająco dużo, żeby sprawnie wyprzedzać samochody w ruchu miejskim.

 

A jak chcesz trochę więcej to kup GPZ500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak chcesz trochę więcej to kup GPZ500.

 

 

Co On Ci zrobił że pchasz go w GPZ? :icon_mrgreen:

 

 

Panowie..i Panie... Ci którzy twierdzą że GS500 się nudzi po sezonie na pewno nie mieli styczności z tym motocyklem. :biggrin: Ja przesiadłem się na GS500 ze sportowej 600-tki, nastukałem nią kilkaset tys km w ciągu 3 lat i nigdy mnie się nie znudziła, a jeździłem od rana do nocy po 13h dziennie, 6 dni w tygodniu, przez cały rok, lato czy zima, jako kurier moto. I żałuję że ją sprzedałem. :banghead: Nigdy nie zawiodła, mało paliła, prowadziła się jak rower, była zwinna i zgrabna. A co do prowadzenia - pośród dziesiątek różnych motocykli którymi miałem okazję jeździć, najlepiej prowadziła się GS500E. Nawet w swojej klasie 500ccm ma najlepsze prowadzenie i bardzo dobre zawieszenia. Do tego prosta budowa czyli łatwe i tanie naprawy, trwałość i niskie ceny części oraz utrzymania.

 

A na pierwsze moto jest idealna. Ave GS500. :buttrock:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie powiedziałem ... Ale miedzy BANDITEM a GS500 chyba jest znacząca różnica więc czemu ma mi się znudzić. Myślałem nad tym w ten sposób, aby nie stracić za dużo kasy i trochę pośmigać na jednej maszynie (nie jeden sezon)...

Pewnie, że jest różnica. Ale skoro dopiero co zrobiłeś prawko a GS500 już Ci się znudził to i pewnie bandit Ci sie szybko znudzi

 

Ale ok jako młody motocyklista biorę wszelkie uwagi i rady pod uwagę od bardziej doświadczonych jeźdźców... :icon_twisted:

I tego się trzymaj

 

 

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie powiedziałem ... Ale miedzy BANDITEM a GS500 chyba jest znacząca różnica więc czemu ma mi się znudzić. Myślałem nad tym w ten sposób, aby nie stracić za dużo kasy i trochę pośmigać na jednej maszynie (nie jeden sezon)... Ale ok jako młody motocyklista biorę wszelkie uwagi i rady pod uwagę od bardziej doświadczonych jeźdźców... :icon_twisted:

 

Stracisz zdecydowanie więcej jak nie opanujesz bandita.

 

Ja brałem pod uwagę tylko gs500, po oglądnięciu kilku sztuk, odpuściłem konkretnie ten model.

Pojechałem oglądnąć brzydką na każdym zdjęciu cb500, ale w realu całkiem inaczej wygląda :).

 

Jest piękna, lekko ekonomiczniejsza i mocniejsza od suzuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stracisz zdecydowanie więcej jak nie opanujesz bandita.

 

Ja brałem pod uwagę tylko gs500, po oglądnięciu kilku sztuk, odpuściłem konkretnie ten model.

Pojechałem oglądnąć brzydką na każdym zdjęciu cb500, ale w realu całkiem inaczej wygląda :).

 

Jest piękna, lekko ekonomiczniejsza i mocniejsza od suzuki.

 

 

a co Cie zniechecilo w GS'sie?;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...