Skocz do zawartości

Opinia o KAWASAKI Z 750 ( Z750 )


Rekomendowane odpowiedzi

z tym siedzeniem to mi sie wydaje ze po pierwsze jest za malo materialu wypelniajacego, po drugie za bardzo pochylone do dolu, bo po jezdzie mialem takie odparzenia jakbym wsiadl na rower po zimowej przerwie i posmigal kilka godzin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję pojeździc wersja "S". Jak dla mnie nic więcej do szcześcia nie potrzeba. Nie zauwazyłem żeby siodło było niewygodne a skrzynia chodziła bez zarzutu. Przyspieszenie i dynamika ...no comment....

Uważam że w klasie 750 ten motocykl nie ma godnych konkurentów.

W/g mnie to maszyna która jest uniwersalną w pełnym znaczeniu tego słowa.

Chcesz pojechac w trasę we dwoje? Żaden problem. Masz ochotę poczuc przypływ adrenaliny nie rezygnując z komfortu?...Ten motocykl jak żaden inny może dać Ci to wszystko na dodatek w dośc rozsądnej cenie.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Czesc !!!

Prosze uzytkownikow Kawki Z 750 S o opinie. Bardzo mi pasuje ten motocykl ale ciezko cos sie o nim dowiedziec. Bardziej odpowiada mi wersja "S" ze wzgledu na pelna owiewke.

W wyszukiwarce nic nie bylo (chyba ze cos sknocilem).

Jestem ciekaw opinii waszych plecaczkow i przydatnosci tego moto do turystyki ... W jakims porownaniu pisali ze pasazer ma nie wygodnie ... A tego bym nie chcial dla swojej zonki:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu byliśmy małą ekipą na Słowackich winklach. Kumpel który jechał przedemną pociskał właśnie na Z750 tylko że bez "S". Ja też karnąłem się kawałek tym sprzętem i to co moge powiedzieć to: duża elastycznośc silnika, ogromna poręczność, bardzo dobre hamulce. Ja w mojej F2 musiałem co chwile mieszać biegami żeby dotrzymywać kroku, w Z'ecie kumpel jechał tak samo dynamicznie na jednym biegu. Tego dnia zrobiliśmy 500 km z plecaczkami i jego żona nie narzekała, a w wersji "S" jest jeszcze lepsza kanapa dla plecaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie... też jestem mocno nastawiony na kupno tego motorka w przyszlym roku i bylbym rowniez wdzieczny gdyby ktos mogl podac jakies wlasne doswiadczenia z tym motocyklem.. albo chociaz zaslyszane od posiadacza (bo to stosunkowo nowy model)..

Z gory dzieki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie tak się składa ze zostałem w tym roku szczesliwym posiadaczem zetki 750 s. No cóz jest to naprawde fantastyczny sprzet przede wszystkim jest bardzo wygodny, a kreci sie od samego dołu wiec cóz wiecej chcieć jesli chodzi o kanape jest zupełnie normalna spoko siedzi plecaczek :) przynajmniej moj nie narzekał no i jego wyglad na zywo jest zupełnie inny niz na fotach pozdrawiam :bigrazz:

Edytowane przez kopernik69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Interesuje mnie wasza opinia na temat tego sprzetu(naked) jak z prowadzeniem.Sam posiadam Bandita 600 (naked) i lecialem nim 220, walka z powietrzem, ale duzo lepiej niz na gsr 600 na ktorym przy 200 wystepuje trzepotanie kierownicy

interesuje mnie jaka daje ochrone przed wiatrem ten niski reflektor, jak ze spalaniem i jak sie prowadzi, wygodna pozycja za kierownica?.

zastanawiam sie jeszcze nad Bandyta 1200 rocznik ok.2004(naked) ale troche ciezki i te spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srednie spalanie 5-5,5 L siedzialem na nim i pozycja dla mnie odpowiednia mam 185 cm wzrostu , ale wiesz kazdemu pasuje cos innego (mi odpowiada).Zona tylko biadolila ze malo wygodnie na tylnym ale mysle ze sie przyzwyczai jak kupje to moto na nastepny sezon :DD o ochrone przed wiatrem zapytam sie znajomego z innego forum bo posiada taki sprzet od 2 tygodni.Ja jestem pewien swego i juz odkladam kase na nowy z750.

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srednie spalanie 5-5,5 L siedzialem na nim i pozycja dla mnie odpowiednia mam 185 cm wzrostu , ale wiesz kazdemu pasuje cos innego (mi odpowiada).Zona tylko biadolila ze malo wygodnie na tylnym ale mysle ze sie przyzwyczai jak kupje to moto na nastepny sezon :DD o ochrone przed wiatrem zapytam sie znajomego z innego forum bo posiada taki sprzet od 2 tygodni.Ja jestem pewien swego i juz odkladam kase na nowy z750.

 

pozdrowionka

Dzieki , tylko mnie interesuje Z z lat 03-06 bo na nowke to raczej brak szmalu.

slyszalem ze stara" Z to taka podrobka duzego Z i gorzej sie prowadzi itd.

a mnie interesuje czy to cacko gorzej prowadzi sie od Bandziora 600 2004 naked bo ja na niego nie narzekam

pozdro

Edytowane przez karakalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu sobie jezdzilem z 750 powiem ze mi sie bardzo dobrze siedzialo na nim mimo ze mam 186cm motor pewny stabilny w zakretach przynajmniej stabilniejszy od mojego horneta:) Przydalaby mu sie wiekszy kop z dolu przy 180 bylo znosnie wiecej nie jechalem nie mialem gdzie.....spalanie na spokojnie moze spasc nawet ponizej 5 litrow....ogolnie sprzet ok jezdzilem zetem z 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...