Skocz do zawartości

Uważajcie na NSR 125...


EnduroMax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że nasz bohater jest nieco bardziej rozgarnięty...

 

cóż, wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy popełniamy błędy. No chociaż ten jest na prawde niezły...

 

teraz tylko kwestia czasu aż Kilvov sie zastanowi i przyzna do błędu.

 

tyle.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy popełniamy błędy

 

Błąd a bycie oszustem i cwaniakiem za 5 groszy to nie to samo. Żenada i tyle, ja bym nie wpadł na taki pomysł w wieku 10 lat, ani 85 ... Jak to mówi mój jeden szanowny kolega "Kto się pi**dą urodził, kanarkiem nie umrze".

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buheeheh

do tyc osob co jada po tym cfaniaku

ILU Z WAS W ZYCIU ZROBIŁO PRZEKRETÓW?? wszyscy jestescie tacy swieci? i moze powiecie ze jezdzicie przepisowo i inne p i e r d o l y. jestem ciekaw jak sprzedawaliscie moto to tez walki sadziliscie? wystwialiscie jako bezwypadkowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doookładnie, dajcie Kilvovowi już spokój.

Każdy robi to co uważa za normalne i uczciwe, ja bym raczej trochę inaczej rozegrał sprzedaż tych części, ale Kilvov zrobił tak i koniec tematu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Błąd a bycie oszustem i cwaniakiem za 5 groszy to nie to samo. Żenada i tyle, ja bym nie wpadł na taki pomysł w wieku 10 lat, ani 85 ... Jak to mówi mój jeden szanowny kolega "Kto się pi**dą urodził, kanarkiem nie umrze".

 

Pawel

 

 

Paweł, widzisz ile straciłeś??? Sprzedawać te wszystkie śmieci po naprawachn jako "elementy zastępcze na okres sprzedaży"!! Żyć i nie umierać, co za biznes! :P

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buheeheh

do tyc osob co jada po tym cfaniaku

ILU Z WAS W ZYCIU ZROBIŁO PRZEKRETÓW?? wszyscy jestescie tacy swieci? i moze powiecie ze jezdzicie przepisowo i inne p i e r d o l y. jestem ciekaw jak sprzedawaliscie moto to tez walki sadziliscie? wystwialiscie jako bezwypadkowy?

Ja porządny i uczciwy, wałki z daleka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie wypowiada się główny podejrzany w tej sprawie ? :biggrin:

 

BROŃ SIE ! Opowiadaj dlaczego tak zrobiłeś :icon_mrgreen:

 

 

 

A Ty byś sie wypowiadal jak by cale forum bylo przeciw Tobie :icon_twisted: :icon_twisted: :smile: :) ;)

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw podobną aukcję, i wszyscy na ciebie najadą i będziesz miał frajdę. Non stop odpisywanie na w większości bezsensowne (jak np. twoje) i chamskie, powtórzone kolejny raz posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw podobną aukcję, i wszyscy na ciebie najadą i będziesz miał frajdę. Non stop odpisywanie na w większości bezsensowne (jak np. twoje) i chamskie, powtórzone kolejny raz posty

a czy ja powiedziałem czy wystawiam wałki ?!

 

Chłoopie, uwierz mi, że wałki na 50 czy 60 zł to.. pozostawie tobie

 

Jeżeli już kręcisz wały to nie na takie kwoty.

 

Jezeli nie interesują cie moje posty dam ci dobrą rade - NIE CZYTAJ ICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz olorol akurat Ty tutaj nie powinieneś zabierac głosu, bo sam miałeś wypadek na moto 125 zarejestrowanym na 50 ... Legalnie się tego zrobic nie da :icon_question:

Druga sprawa to fakt, że ani przed policją ani przed ubezpieczycielem się nie przyznałeś, więc proszę - daj już spokój Kilvovowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz olorol akurat Ty tutaj nie powinieneś zabierac głosu, bo sam miałeś wypadek na moto 125 zarejestrowanym na 50 ... Legalnie się tego zrobic nie da :icon_biggrin:

Druga sprawa to fakt, że ani przed policją ani przed ubezpieczycielem się nie przyznałeś, więc proszę - daj już spokój Kilvovowi :icon_mrgreen:

i tutaj akurat się mylisz przyjacielu

 

 

A czy ja coś mam do tego gościa ?

 

Dobra.. zakończmy temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj akurat się mylisz przyjacielu

A czy ja coś mam do tego gościa ?

 

Dobra.. zakończmy temat :icon_razz:

 

:) :icon_biggrin: :icon_mrgreen:

HUEHEUEHHEHUEHHEEH

 

TEN CO NAJBARDZIEJ DARŁ JAPĘ SAM ZROBIŁ PRZEKRET i jeszcze p i e r d o l i farmazony ze jest uczciwy

KANCIARZ I KONFIDENT!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: :crossy: :banghead:

HUEHEUEHHEHUEHHEEH

 

TEN CO NAJBARDZIEJ DARŁ JAPĘ SAM ZROBIŁ PRZEKRET i jeszcze p i e r d o l i farmazony ze jest uczciwy

KANCIARZ I KONFIDENT!!!

Jaki koleś.. hahaha konfident

 

Dobrze, że wiemy co to słowo znaczy.

 

przy zakładaniu nicka pomyliłeś literki i nie dałeś B, wtedy było by prawidłowo BARAN.

 

Kończe w tym temacie

 

EDIT

 

nie róbmy z tego tematu czatu wieśku.

 

pozdrawiam

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...