Skocz do zawartości

Czas się pochwalić nowym zakupem..


Stifler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zyciu nie przesiadlbym sie na motocykl o mniejszej mocy :-) to jest tak samo jak z kobietami, z roku na rok zadowalam sie coraz to lepszymi a nie schodze na psy. Hornet fajny sprzet ale nie po przesiadce z TLRa. Ja bym czul niesmak i niedosyt. To tak jakby Cie ktos z Golfa do maluch przesadzil.....

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEH

 

Ja wczesniej jezdzilem kawasaki zrx 1100 a teraz jestem tez szczesliwym posiadaczem horneta 600:) tylko nas rózni to ze moj hornet jest ladniejszy:P silniczek z cebry to pozeja:)(podpuszcza caly czas zeby go powkrecac) jak wsiadlem na niego pierwsze wrazenie....rower po przyejechaniu kilku kilometrow....rower ale z kiepą :)

 

jedynie do spalania musze sie przyzwyczaic ;/ kawa palila ok 5 -5,5litra na 100 a hornet mi wali od 6-5 do 8 litrow.

 

Mam go 2 tydzien i nakulalem nim 2 tys km:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde chyba musze się go pozbyć bo się zabije .. w porównaniu to tl-a to tym się lata nie jeździ(przynajmniej w moim wykonaniu).. Na każdej prostej kusi zeby go postawić na koło... Cud maszyna.. Nie odczuwam zadnego niedoboru mocy bo ten motocykl więcej nie potrzebuje... na oryginalnym przełożeniu bez problemu wchodzi na koło jak się siedzi na baku, co uważam za niezły wynik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarek i samolot.. czym wy się kierujecie przy kupnie motocykla .. mocą czy dopasowaniem do siebie??? Jak dla was tylko moc się liczy to zycze miłej jazdy.. Ja jeździłem na wielu motocyklach i nie zawsze duża moc oznacza lepsze wrazenia z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 100KM w zupelnosci wystarczy ale jakbym pojezdzil maszyna nowsza technologicznie lub mocniejsza ( np CBR 929) to na swoja F2 z powrotem za nic bym sie nie przesiadl.

Stifler bez obrazy ale chyba z tym TLR to chyba zuciles sie od razu na zbyt gleboką wode skoro teraz przesiadasz sie na co tu duzo mowic maszyne troche innj klasy, aczkolwiek tez bardzo dobra.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 100KM w zupelnosci wystarczy ale jakbym pojezdzil maszyna nowsza technologicznie lub mocniejsza ( np CBR 929) to na swoja F2 z powrotem za nic bym sie nie przesiadl.

Stifler bez obrazy ale chyba z tym TLR to chyba zuciles sie od razu na zbyt gleboką wode skoro teraz przesiadasz sie na co tu duzo mowic maszyne troche innj klasy, aczkolwiek tez bardzo dobra.

 

Mi tlr nie pasował pod wzgledem wygody podróżowania i co tu duzo mówić awaryjności.. Często przy nim grzebałem bo coś nie działało jak należy.. Chciałem coś czym moge wariować bez obawy czy znajde części..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten mój jest jeszcze za cichy.... tłumik Leovinci czeka w garazu więc może go na dniach zamontuje...

 

Zaraz będzie, że się czepiam ale są tłumiki Leovinci? Bo o LeoVince to słyszałem.. :biggrin:

 

A tak w ogóle Hornet super sprzęt. Mam kilka filmików z nim, to na gume pięknie idzie.. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu oraz - przede wszystkim - odwagi i zdecydowania. Nie zwracaj uwagi na tych, którzy piszą, że dziwnie zrobiłeś przesiadając się na słabsze moto. Jeśli Ci pasuje Hornet, dobrze Ci się jeździ, to nie ma czego żałować. Motocykl ma sprawiać radość podczas jazdy i tyle.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich... Po niespełna czteromiesięcznym użytkowaniu Suzuki tl1000r postanowiłem zmienić go na coś lżejszego i lepszego na miasto.. i udało się.. Kupiłem Honde Hornet:) Nareszcie mam coś co da się przepychać na parkingu i zawrócić na "raz".. Kupiłem go z uszkodzonym regulatorem napięcia i cieknącą chłodnicą ale dzisiaj zmieniłem regulator i działa jak należy.. Myśle, że do końca tygodnia uporam się z chłodnicą i będe mógł gdzieś dalej wyjechać.. Moj motocykl ma polerowane ranty felg, szeroką kierownice, minikierunki, małe lusterka, owiewke na streeta, tuningowe nadkole, więc troche poprzerabiany, ale dzieki temu wygląda naprawde drapieżnie... Ogólnie sprzęt bardzo zabdany i z małym przebiegiem:) Postaram się dzisiaj porobić mu zdjęcia to wrzuce...

 

 

fajna maszyna gratuluje!!! :icon_mrgreen:

oby dobrze sie sprawowala :icon_mrgreen:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...