Skocz do zawartości

Wszystko o Hondzie XR


Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam problem ze sprzęgłem ponieważ zaczęło się ślizgać trzeba wymienić tarcze z przekładkami ale zatwierdziłem że kosz ma duży na sprężynkach i ma luz na tulejce i trzeba wymienić całe. Ludzie mówią że na 100% będzie pasować od nx 650 i jest mniej dobite niż od xr tylko czy rzeczywiście kompletne sprzęgło od nx 650 (dominatora) będzie pasować bez problemu do xr 600r z 1995r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

2 lata temu miałem problem z tym deklem na sprzegle - luźna tulejka (nazwy niepowiem bom nie mechanik ), kupiłem kompletne sprzęgło właśnie od nx 650 i chciałem całe wpakować(znaczy się spec od naprawy chciał) w moto. Ale ... okazało się że zębatka ta pod koszem była ciut większa (tak mi powiedział mechanik, chyba mnie w bambuko nierobił bo znajomy) więc z mojego doświadczenia powiem tylko tyle że niepasi, ale tak na wszelki wypadek zmierz tą zębatkę i zobacze czy jest inna, jesli bedzie ok to mam na sprzedaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że może jak Filip z konopi wyskoczę, ale przeglądając neta znalazłem info, że Honda XR650 jest produkowana. Co wywnioskowałem ze strony to chyba tylko dla Amerykanów. Cena mniejsza niż 6700 bugsów.

Informacja znaleziona na:

http://powersports.honda.com/2013/xr650l.aspx

ホンダが一番です

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie chodziło o wersję "L". Konstrukcja tego silnika ma już swoje lata, a jednak jeszcze jest w produkcji. Zdziwiłem się pozytywnie jego niską wagą, bo deklarowaną na 157 kg gotową do jazdy.

Piszesz, że nie ma EURO jednak ma spełniać dość wygórowane normy emisji w Kalifornii.

ホンダが一番です

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem Kalifornia ma jakieś tam swoje chore wymysły dlatego zazwyczaj gdy sprowadzasz moto z USA to pierwsza rzecz jaką trzeba sprawdzić to czy motocykl jest wypustem "49 states" czy "California". Przykład pierwszy z brzegu jaki mam to Parts Diagrams na stronie Kawasaki USA gdzie każdy model ma taki podział i zazwyczaj kalifornijskie mają KLEEN-Air System a czy coś jeszcze to już nie wnikałem.

Nie powiem, że w Honda na pewno też tak jest ale wcale bym się nie zdziwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłem się pozytywnie jego niską wagą, bo deklarowaną na 157 kg gotową do jazdy.

 

no w zasadzie nie jest najgorzej-podobny klasowo konkurent xt600 waży 156kg na sucho :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ża jak by wyrzucić akumulator, zamiast rozrusznika wstawić kopkę, zmienić bak na plastikowy od xr600r, gaźnik od xr 600 lub lepszy i kilka dupereli powyrzucać to wtedy jak xr 600 z 2013r :biggrin:

 

to lepiej kupić starą xr i tyle.........

 

xr 650l to jest rama +zawias z 600 i silnik z dominatora więc nie ma sensu robienie z niej xr600

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...