Skocz do zawartości

Wszystko o Hondzie XR


Rekomendowane odpowiedzi

czy błotniki od xr 400 będą pasowały do xr 600

 

co sądzicie o prostowaniu lagów. lepiej prostować czy szukać innych używanych. Słyszałem, że nie powinno się tego robić. A jak już to jaki to koszt.

I jeszcze jedno jaka zębatka z tyłu będzie najbardziej uniwersalna (odpowiednia prędkość i moc) teraz mam 45 zębów i zdaje mi się, że za mało. Jak jest w oryginale.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś był i oglądał ten motocykl

 

http://moto.allegro.pl/honda-xr-400-250-45...1296761796.html

 

Pytam bo stoi już dość długo na allegro i nikt nie rzucił się na niego i nie kupił, choć cena atrakcyjna.

Kolega jest zainteresowany, dzwonił do gościa ale to jakiś baran. Jak powiedział że chce przyjechać obejrzeć moto to nawet nie chciał podać dokładnego adresu. W ogóle nie zachwalał towaru.

Mozo ktoś mieszka w okolicy?

 

Może sprzęt jest trefny i nie chce żeby ktoś przyjechał mu później nastukać? Jeśli taka dobra i taka tania to czemu tyle już stoi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy błotniki od xr 400 będą pasowały do xr 600

 

co sądzicie o prostowaniu lagów. lepiej prostować czy szukać innych używanych. Słyszałem, że nie powinno się tego robić. A jak już to jaki to koszt.

I jeszcze jedno jaka zębatka z tyłu będzie najbardziej uniwersalna (odpowiednia prędkość i moc) teraz mam 45 zębów i zdaje mi się, że za mało. Jak jest w oryginale.

przedni pewnie będzie pasował,a z tylnym może być różnie

 

nie prostuje się ,szukaj używanych,masz krzywe czy może tylko przestawiły ci się na półkach(kiera względem koła)

 

w oryginale jest 45 ;]

 

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sprzęt jest trefny i nie chce żeby ktoś przyjechał mu później nastukać? Jeśli taka dobra i taka tania to czemu tyle już stoi?

 

Jedzcie zobaczyc co to za wynalazek jak nie macie daleko.

Pamietam kiedys kolega kupil gs 500 we wroclawiu za bardzo dobra cene okolo 1500 nizej niz reszta z tego roku, sprowadzona z Francji ,gosc mowil ze dzwonili pytali go czemu tak tanio itp (bez ogladania tylko przez telefon), wkurzyl sie w koncu i na takie pytania odpowiadal ze z trzech zlozyl i sie odczepiali.

 

Ja z tym typem od tej xr 400 nie gadalem ale jak mu takie pytania kazdy zadaje czemu tak tanio to sie nie dziwie ze nie chce sprzedac, najlepiej nie sluchac, pojechac obejzec, spokojnie jesli wydaje sie cos nie tak olac.

 

Kojarze ten motocykl bo juz dlugo szukam xr 400 lub drz i pamietam ja jak sie pojawila, zmiast owiewki miala polowe oryginalnej z doczepiona blacha, nie miala chyba naklejek na baku i urwana linke sprzegla bodajże miala.

 

Ale jak chlop ja umyl pozmienial to co wyzej wypisalem, licznik sa , na fotkach prezentuje sie niezle, cena bardzo dobra, dokumenty ma, nawet niech dymi, dzwoni za max 1500 moza mechnicznie z niej lalke zrobic (oczywiscie samemu a nie u mechaniora).

 

Dajcie znac czy ogldaliscie ja , sam jestem ciekaw co i jak, bo mam w sanoku drz i chcialem tez ja ogladac.

 

TO MOTOR Z ANGLII KONICZNEIE SPRAWDZCIE ZGODNOSC NUMERÓW DOK, RAMA CZESTO SA POMYLKI, LITERÓWKI.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzcie zobaczyc co to za wynalazek jak nie macie daleko.

Pamietam kiedys kolega kupil gs 500 we wroclawiu za bardzo dobra cene okolo 1500 nizej niz reszta z tego roku, sprowadzona z Francji ,gosc mowil ze dzwonili pytali go czemu tak tanio itp (bez ogladania tylko przez telefon), wkurzyl sie w koncu i na takie pytania odpowiadal ze z trzech zlozyl i sie odczepiali.

 

Ja z tym typem od tej xr 400 nie gadalem ale jak mu takie pytania kazdy zadaje czemu tak tanio to sie nie dziwie ze nie chce sprzedac, najlepiej nie sluchac, pojechac obejzec, spokojnie jesli wydaje sie cos nie tak olac.

 

Kojarze ten motocykl bo juz dlugo szukam xr 400 lub drz i pamietam ja jak sie pojawila, zmiast owiewki miala polowe oryginalnej z doczepiona blacha, nie miala chyba naklejek na baku i urwana linke sprzegla bodajże miala.

 

Ale jak chlop ja umyl pozmienial to co wyzej wypisalem, licznik sa , na fotkach prezentuje sie niezle, cena bardzo dobra, dokumenty ma, nawet niech dymi, dzwoni za max 1500 moza mechnicznie z niej lalke zrobic (oczywiscie samemu a nie u mechaniora).

 

Dajcie znac czy ogldaliscie ja , sam jestem ciekaw co i jak, bo mam w sanoku drz i chcialem tez ja ogladac.

 

TO MOTOR Z ANGLII KONICZNEIE SPRAWDZCIE ZGODNOSC NUMERÓW DOK, RAMA CZESTO SA POMYLKI, LITERÓWKI.

 

Narobiłeś reklamy i ktoś ją kupił a można było gościa przetrzymać i oddałby za 4 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY BŁOTNIKI OD CRF BĘDĄ PASOWAŁ DO XR 400.

DO XR 400 SĄ DWA RAZY DROŻSZE

przedni pewnie tak,a tylny przeciez nie ma lampy-ale myśle że udalo by ci się spasować jak nie chcesz lampy

 

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można dokupić dokręcaną końcówkę błotnika z lampą i tak tanie wyjdzie niż oryginalny. A po drugie obecnie na żadnej aukcji, ani w żadnym sklepie nie mogę dostać tylnego błotnika przypominającego oryginalny z lampą w kolorze czerwonym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łupek, błotnik jest biały.

Z resztą wszystko jest w nowej aukcji.

http://allegro.pl/xr-600-r-czesci-xr600-i1318712792.html

 

Błotnik przedni z CRF pasuje do XR400/600 bo sam sobie otwory mocujące wiercisz.

Z tylnym to nie wiem, może ale nie musi. A wtedy będzie trochę (dużo) rzeźby w gównie.

Sam się do tego zabieram jak pies do jeża...

 

 

l

 

joł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Witam

poniżej krótki filmik - jak X650R radzi sobie w arktycznych warunkach

 

 

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany tylną oponą z przedstawionego motocykla polecam aukcję:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1422029934

 

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...