Skocz do zawartości

Od jakich moto zaczynaliście?


czaki38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawko zrobione w 1983, parę okazjonalnych przekażdżek na MZ ETZ 250 i potem ponad 20 lat ciszy.

Mój pierwszy prawdziwy motor to Honda Valkyrie Tourer.

Wielkie ale stabilne bydlę, na którym mam pozycję wygodniejszą niż w samochodzie. Przyznam szczerze, że jet to chyba motor "dożywotni", no bo na co mam to zmienić i po co :) .

 

Pozdr

Bodo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romet ogarek z silnikiem polskim 3 biegowym :)

 

Długo nic bo rodzice mi nie dali ani grosza na maszynę, bo powiedzieli że gwoździa do trumny mi wbijać nie będą...

 

Tamten sezon to Yamaha V-STAR 1100A z 2001r i równolegle Husaberg FE600

Teraz M1800R i równolegle Yamaha YZ450F

 

co następne.... może GTR1400 lub ZZR1400 tak mi chodzi po głowie.Pożyjemy-zobaczymy.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia prawie żadna. Aż wsyd pisać.

Od czerwca tego roku Yamaha XV1100.

Wcześniej nic, tylko tęskniące spojrzenie jak przejeżdza jakieś moto :icon_twisted: .

 

A być może wystarczyłoby tylko zrobić wcześniej prawko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem 15 lat, kupiłem Junaka w worku, jak go wyremontowałem, to kupiłem następnego, wraz z kilkoma w częściach, potem jakiś Ural, Emka, znowu Junak. Długa, nawet bardzo przerwa i od dwóch lat intruder. Teraz mam VS-1400 :lalag:

Edytowane przez Wieniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym moim moto którym nigdy nie jeździłem !!!!! a mam go do dzisiaj jest SHL M 11 która cierpliwie czeka na renowację.

Moto na którym stawiałem pierwsze kroki była MZ ETZ 150 ,zrobiłem na niej 20 tys. km. Kupiłem ją za 100pln w stanie opłakanym wożyłem ponad 1000 w remont i cieszyłem sie później jazdą bo wiernie mi służyła przez dwa lata,najdłuższa trasa na niej w ciągu jednego dnia to prawie 600 km i 12 godzin w siodełku po naszych i słowackich górach ,ale mnie wtedy d...a bolała!!! Szkoda,że mam tak mało zdjęć tego motorka , bo od kiedy go sprzedałem to juz go nie widziałem. Potem było Suzuki LS 650 Savage,WFM OSA, MZ es 250/2 Trophy,druga WFM OSA,IŻ 350, SHL M17 Gazela, Yamaha Drag Star 650 dzis do jazdy.Teraz jeszcze doszedł KOMAR 2, a za pare dni dojdzie RYŚ.

Na dziś dzień w mojej stajni posiadam SHL m11 pierwsza seria wiśniowa do remontu, WFM M52 OSA - do remontu, IŻ 350 planeta w trakcie remontu ,Komar 2 do remontu,Draguś na którym brykam oraz Gazela na której brykam od święta dla czystej satysfakcji posiadania polskiego dwusówka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...