Skocz do zawartości

Motocyklisto, ściągnij kask.


acy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi juz pare razy dystrybutor wylaczyli, ja kasku raczej nie zdejmuje nigdy... zdazylo sie tez pare razy ze tankowalem rano gdzie byla ekspedientka i nikogo wiecej i jak wszedlem w kasu tez sie przestraszyla... nie zdejmuje kasku od momentu kiedy polozylem go na ladzie przy placeniu a jakis ch*j z obslugi popchnol stojak z gumami prezerwatywami i jeszcze innymi smiecmi .... garnek polecial na ziemie i zlamal mi sie daszek ten na gorze kasku (mowie o crossowym)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh, jej. normalnie spopieliłem się ze wstydu. zapomniałem dodać :) moi wspaniali doktorzy etycznego i moralnego wychowania, znawcy dobrego smaku i savoir-vivre czy bon-ton.

 

biję się w pierś, moja wina, a gupiiii

 

Jasne. O ty najmądrzejsza, wszystkowiedząca wyrocznio. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wcale nie zakładam kasku bo jest niewygodny i poważnie mi utrudnia prowadzenie motoru, mnie tam muszki i komary nie przeszkadzają wolno jeżdże raczej turystycznie na stacji zawsze dzień dobry dowidzenia kasku nie zdejmuje bo nie mam hehe tylko trochę przez to policja mnie nie lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dzisiaj tankowałem w kasku a kolega kolo mnie tankował w kasku motocyklem bez blach ... i po zatankowaniu musial odjechać pod budynek stacji bo nie miał nóżki i musial opszeć o mur.. Zaraz jak podjechaliśmy pracownik stacji wyszedł i patrzył co robimy... Mi to tam nie przeszkadzało, a to chyba normalne, że się bali ze gość bez blach odjedzie..

Edytowane przez Stifler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankując zazwyczaj nie zdejmuje kasku bo.....mi sie nie chce a dostęp do kaski mam swobodny. Płacąc też kasku nie ściągam...no chyba ,że za kasą stoi wyjątkowej urody pracownica stacji paliw, do której od razu nabieram ogromnego szacunku :)....sama wymiana uprzejmości na linii sprzedawca -klient już nie wystarcza :biggrin:

Acha...no i jeszcze nikt mi przed nosem dystrybutora nie wyłączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha...no i jeszcze nikt mi przed nosem dystrybutora nie wyłączył.
Bo to zależy od sprzętu, jakbyś podjechał prawdziwym motocyklem, (czyt. sportem :) ) a nie jakimś turystycznym emerytowozem, to by od razu po AT dzwonili :notworthy: ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sobote tankowalem o 06:30 rano, w kominiarce i z kaskiem na głowie, tylko szczęka była otwarta. Dystrybutor działał :clap: Miałem jeszcze zatyczki w uszach i nie bardzo słyszałem co Pan do mnie mówi :wink: Aha, rękawiczek też nie zdjołem :clap: Bardzo żałuje swojego zachowania i prosze o rozgrzeszenie :clap:

.

.

.

.

.

.

ale w sumie z Warszafki jezdem :lalag: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to zależy od sprzętu, jakbyś podjechał prawdziwym motocyklem, (czyt. sportem icon_razz.gif ) a nie jakimś turystycznym emerytowozem, to by od razu po AT dzwonili icon_twisted.gif mrugacz.gif

No to dopiero jakbym sportem podjechał na którąkolwiek ze stacji na Naszym Targówku ,kaska zdjął i jakby okazało się żem łysy to dopiero by mnie AT zglebili.......nie łatwo być łysym i śmigać na moto....dlatego Klaudiusz garnuszka z głowy nie zdejmuje :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...