Skocz do zawartości

Suzuki Intruder 1800 - ile pali ?


powell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości pytam - ile w mieście pali Suzuki Intruder 1800? Byłem wczoraj na Karawanie Suzuki, przejechałem się m.in. dużym Intruzem. Gość z salonu mówił, że akurat do tego motocykla muszą lać paliwko co chwilę. Średnie spalanie wychodzi im ok. 11 l/100km :icon_twisted:

 

Szczerze mówiąc, nie bardzo mnie to dziwi, przy takiej pojemności i mocy jest to możliwe. Ale pytam osoby, które taką maszyną jeżdżą. Jak to jest u Was? A jak wygląda spalanie mniejszych Intruzów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości pytam - ile w mieście pali Suzuki Intruder 1800? Byłem wczoraj na Karawanie Suzuki, przejechałem się m.in. dużym Intruzem. Gość z salonu mówił, że akurat do tego motocykla muszą lać paliwko co chwilę. Średnie spalanie wychodzi im ok. 11 l/100km :wink:

 

Szczerze mówiąc, nie bardzo mnie to dziwi, przy takiej pojemności i mocy jest to możliwe. Ale pytam osoby, które taką maszyną jeżdżą. Jak to jest u Was? A jak wygląda spalanie mniejszych Intruzów ?

 

Ze pali 11/l 100 km na jazdach testowych to wierzę. VN 2000 w tych warunkach pewnei spali podobnie, B12 pewnei tez podobnie łyknie. Saplanie mniejszych Intruderów też potrafi dobić do 10l/100 km :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Z ciekawości pytam - ile w mieście pali Suzuki Intruder 1800? Byłem wczoraj na Karawanie Suzuki, przejechałem się m.in. dużym Intruzem. Gość z salonu mówił, że akurat do tego motocykla muszą lać paliwko co chwilę. Średnie spalanie wychodzi im ok. 11 l/100km :icon_mrgreen:

 

Szczerze mówiąc, nie bardzo mnie to dziwi, przy takiej pojemności i mocy jest to możliwe. Ale pytam osoby, które taką maszyną jeżdżą. Jak to jest u Was? A jak wygląda spalanie mniejszych Intruzów ?

 

 

Mój pali średnio koło 7-8 litrów/100 km - 11 to chyba lekka przesada - nawet jak wyciskasz z niego ostatnie poty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pali 5,5-6,5, wiecej nie lyknal. Mniej tez nie :) Jazda testowa to, jak wynika ze spalania, inna bajka. Sprzet jest pewnie katowany bez rozgrzania, jazdy krotkie...mysle, ze spokojnie w normalnej eksploatacji w miescie spali w granicach 7-8l...malo mnie to jednak obchodzi, bo i tak VZR jest obrzydliwy moim zdaniem :lalag: PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja w 11 litrów skłonny jestem dać wiarę.

Wiadomo, że takie zużycie ni jak na się do tzw. średniego.

U mnie średnio wychodzi 6,5 przy prędkościach 110-120.

Ale pod koniec sierpnia zdarzyło mi się pomykać autostradą ze Strykowa do Poznania i mój Wildek na setkę skonsumował ponad 15 l. (!!!).

Fakt, że przy mocnym przednim wietrze.

Fakt, że jechałem z dużym żaglem i fakt, że szybko (160).

Jakby mi ktoś powiedział, że tyle może XV spalić to przed tym zdarzeniem też bym nie uwierzył.

 

pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze pali 11/l 100 km na jazdach testowych to wierzę. VN 2000 w tych warunkach pewnei spali podobnie, B12 pewnei tez podobnie łyknie. Saplanie mniejszych Intruderów też potrafi dobić do 10l/100 km :icon_mrgreen:

Moj intruz palił 10 ale po wymianie kompletów naprawczych gaznika spadł min 5,5 max 6,2litra

 

Ze pali 11/l 100 km na jazdach testowych to wierzę. VN 2000 w tych warunkach pewnei spali podobnie, B12 pewnei tez podobnie łyknie. Saplanie mniejszych Intruderów też potrafi dobić do 10l/100 km :bigrazz:

Moj intruz palił 10 ale po wymianie kompletów naprawczych gaznika spadł min 5,5 max 6,2litra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem wy chyba jezdzicie 60 km / h

jakos podemna nawet virao 535 nie chciaała poniżej 6 litrow zejsc

a jak jechałem intruzem 1,4 - to ze 11 bydle spaliło

moj to tak 7 to lekka delikatna jazda

a normalnie 8-10 litrow musi zjesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze Intruderów 1800 - macie jakies refleksje po sezonie ?

Plust / minusy tego motocykla ?

Słyszałam opinię, że kiepsko sobie radzi w zakrętach - prawda to czy bujda ?

Były jakies awarie ?

 

Nie było awari.Opona tył poleciała po 8 tysiącach km, przodu zostalo tak jeszcze na 2 tys.A to że w zakrętach kiepsko to raczej mit.wiadomo że nie da sie tu porównać intruza do jakiegos przecinaka, ale kładzie sie jak na swoją wagę rewelacyjnie, aż do granic możliwości, czyli obtartych podnóżkach.generalnie sezon raczej kiepski bo tylko 9 tys km, ale to kosztem off roadu.Moim zdaniem zacny sprzęt i raczej na nastepny sezon zostanie u mnie.

 

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...