Skocz do zawartości

Ubezpieczenie motocykla AC (auto casco)


szulczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hey ciekawi mnie fakt ilu z was ma ubezpieczenie na motor AC?? Bo z tego co wiem to ludzie raczej rzadko z tego korzystaja. Dlatego tez chcialbym wiedziec dlaczego macie lub nie takie ubezpieczenie. I ile mniej wiecej to kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam AC bo ostatnio za motor policzyli mi niecałe 4 tys rocznie a ja dałem za niego 12 więc po trzech latach mam drugi gratis.. a w razie gleby i tak nie bede miał szkody na 4 tys.. Gorzej jak mi ukradną ale cos za cos..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam OC jeszcze po poprzednim właścicielu - AC nie przeszło. W tym miesiącu będę odnawiał ubezpieczenie, mam zamiar dokupić NW dla siebie i pasażera. Na AC chyba się nie zdecyduje, bo jak na mój gust jest za drogie... może zmienię zdanie kiedy poznam stanowisko ubezpieczyciela (myślę o Alianz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey ciekawi mnie fakt ilu z was ma ubezpieczenie na motor AC?? Bo z tego co wiem to ludzie raczej rzadko z tego korzystaja. Dlatego tez chcialbym wiedziec dlaczego macie lub nie takie ubezpieczenie. I ile mniej wiecej to kosztuje.

Ja mam wykupione AC na motocykl, daje mi ono pewien komfort psychiczny. Teraz płacę niecały tysiąc rocznie, ale bywało, że płaciłem ponad dwa tysiące.

 

a jak oni patrza na wartosc motocykla?

- nowy z salonu

- za ile Ty kupiles

- wartość na rynku

Nówki wyceniają na podstawie ceny salonowej, a używane maszyny - na podstawie własnych katalogów (Eurotax itp.).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

przepraszam ale chciałem się podłączyć pod temat i zapytac się Was, o ubezpieczenie NW - na jakich zasasach jest wypłacana kasa z tego ubezpieczenia. Słyszałem ze jesli wywrócisz sie na plamie oleju to dostaniesz odszkodowanie z tytułu NW ale na jakiej podstawie?? Trzeba mieć jakichś swiadków czy na policje dac znac żeby potwierdzili ten fakt??

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pełny pakiet, tylko że ojciec jest dopisany jako współwłaściciel, za moto o wartości 24tys zł wyszło 1300zł (OC+AC). W Allianz "cuda się zdarzają" :banghead:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 motocykl i z "klucza' ubezpieczam na wszystko aby mies "swiety spokój"

Roznica jest minimalna, jakies 5 funtow m-c a i tak place 14 miesiecznie :)

Wiekszosc ubezpieczen robi sie on-line i tam mozna sobie wklepac z AC lub bez.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam AC, OC, NW, Car Assistance w Allianz. Wolę się nie martwić o kradzież albo awarię gdzieś w trasie. Moto wyceniono na 9 tyś, a AC + Car Assistance 1650 zł (nie mam żadnej zniżki). Myśle że to nie jest wygórowana cena (z każdym rokiem coraz mniejsza).

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...