Skocz do zawartości

British GP


marcello
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ukasz: czy ten filmik to nie jest odpowiedz Rossiego na probe wypchniecia go z toru przez Biaggiego kilka kolek wczesniej? autor filmu sugeruje, ze Rossi pokazal fucka, ale cos mi sie nie widzi taka opcja.

 

Dokładnie tak :icon_twisted:

Szkoda,że nie ma nigdzie wersji z polskiego eurosportu - komentator najpierw stwierdził, że to taki ładny gest ze strony Rossiego, że przeprosił Maxa machnięciem ręki, za to, że tak się wepchnął przed niego, po czym realizator pokazał powtórkę, w zwolnionym tempie i ze zbliżeniem na rossiego i wystawiony środkowy palec. "A nie, to jednak był inny gest" - stwierdził speszony nieco komentator :icon_twisted:

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem

 

a propos Donington - czy ktos ma moze ten wyscig w mega deszczu, chyba z 2005, kiedy Doctor tak wszystkich wydymal, a na finiszu zagral sobie solo na skrzypcach? :icon_eek:

 

Chodzi mi o ten wyscig: http://www.youtube.com/watch?v=iOVDtq5x4Y0

 

Ladnie tu widac, jak Max wstydu nie ma jezdzac w repsolu :)

Edytowane przez marcello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Stonerka wtedy nie bylo :clap: :crossy:

Kolejnosc: Stoner na Ducati potem dlugo, dlugo nic, wreszcie Edwards, potem Vermulen, no i 4- Wasz ulubiony Tłinkiłinki.

Brawo JockerStoner :bigrazz:

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos Rossiemu teraz nie idzie i nie wydaje sie mi ze to wina motocykla, wyglada to troche jakby mu kochones brakowalo! kiedys jezdzil na maxa a teraz czesto odpuszcza ! ale i tak jest najlepszy! i ta akcja z fakiem do Biagiego(komentarz w eurosporcie byl boski) :crossy:

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capirosiego szkoda- ale na wlasna prosbe sie wylozyl- mogl nie przeginac...

A Hayden musi zmienic team nie pasuje do tej krotkiej hondy za bardzo mu leb i ramiona wystają...

Ciekawe czy po polaczeniu Harleya i Ducati( o czym sie mowi..)- bedzie wyscigowy team Harleya i tam powinien trafic Hayden- amerykan na amerykanskim sprzecie- to by dopiero sie dzialo...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, smutno bylo to ogladac......... no ale ja sobie idola nie wybieralem, Pan mi go zeslal kiedys, wiec dopoki lata w gp, ma moje wsparcie :notworthy:

 

 

jedyne, co wzbudzalo jeszcze wiekszy smutek to obecny sklad repsol hondy

 

szacun dla Stonera, pieknie lata chlopak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...