Skocz do zawartości

Zaryzykowałem Rometa co wy na to :)?


Rekomendowane odpowiedzi

Heshan Guoji Nanlian Motorcycle Industry Co. Ltd.

Nr 577 New City RD, Heshan City,

Guangdong Province, 529700, Chiny.

 

:icon_twisted:

 

Strona www posiadacza Rometa

 

Troche sie balem gdy czytalem opis na twojej stronie ale ogulnie zakonczylo sie happy endem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką ciekawością czekam na opinie z jazdy. Ja też kiedyś chcialem kupić chińczyka, ale się wystraszyłem. Mój koreańczyk ma na razie 2.000 km i chodzi bez zarzutu (żadna śrubka nie drgnęła :P).

 

Rometa 125 oglądalem w sklepie. Faktycznie przypomina YBR (też ją mam), choć jest w porownaniu do niej taki "chudziutki" i delikatny - gdyby przypominał jakosć YBR (świetny motorek, choć montowany przez Yamahę w Chinach) - to byłoby super. Keeway też ma model-klon YBR-ki.

Edytowane przez Adam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heshan Guoji Nanlian Motorcycle Industry Co. Ltd.

Nr 577 New City RD, Heshan City,

Guangdong Province, 529700, Chiny.

 

:P

 

Strona www posiadacza Rometa

 

Super sprawa. Muszę przekonać siostrę, aby sobie taki sprawiła. Mam nadzieję, że dalsze testowanie przejdzie pomyślnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też któregoś dnia oglądałem w salonie skutery i 'motorki' Rometa i byłem miło zaskoczony, że marka się jeszcze utrzymała. Co prawda produkcja chińska daje do myślenia i trzeba uważać na zakrętach ;) ale może nie będzie tak źle. Ja sobie bym go nie kupił ale dla początkujących, młodszych użytkowników, lub z mniejszą ilością gotówki w kieszeni - to jest jakaś alternatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukalem troche w necie heheh i romet to jest tylko z naklejki w chinach jest sprzedawany pod nazwa senke

ale co tam to bedzie moj pierwszy motorek nieliczac komarkow i wsk. Troche pojerzdze i sprzedam albo wymienie silnik dospawam wzmocnienia i bedzie smigal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli chodzi o to skrecanie srubek to zalerzy gdzie sie kupi bo one do polski przyjerzdzaja w 30% rozkrecone a skrecane sa besposrednio u dilera wiec jak kupisz u goscia co tylko wali masowke zeby to szybko pchnac to przed jazda naprawde warto wszystko sprawdzic. Ja kupilem u goscia co to solidnie zrobil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się te Romety nawet podobają (wizualnie). Niech Ci jak najlepiej służy.

Niemam :cool: heheh i jakos mi sie nie spieszy zrobic chyba sie jakos wymigam wrazie by mnie zlapali bo kat B mam

Na Twoim miejscu wziąłbym się niezwłocznie za zrobienie prawa jazdy kategorii motocyklowej, nie ma sensu kusić losu.

 

Prawko pewnie z 1000 troche bedzie ciezko

Weź nas nie rozśmieszaj. Są kraje, gdzie za sam kurs na motocyklowe prawo jazdy płaci się tysiąc, ale dolarów. A ewentualne konsekwencje - odpukać w niemalowane - jazdy bez wymaganych uprawnień mogą wyjść dużo drożej niż 1000 zł.

Nigdy nie zrozumiem takiego podejścia. :flesje:

 

a sobie bym go nie kupił ale dla początkujących, młodszych użytkowników, lub z mniejszą ilością gotówki w kieszeni - to jest jakaś alternatywa.

Jak już kiedyś pisałem na forum, w tego typu pojazdach upatruję szansy na zmotoryzowanie polskiej młodzieży i większe zainteresowanie mniej zamożnych ludzi jednośladami.

 

Troche pojerzdze i sprzedam albo wymienie silnik dospawam wzmocnienia i bedzie smigal

Niewarta skórka wyprawki.

 

tak i pomyśleć że u skośnookich się opłaca klepać rometa a my cóż nie mamy już nawet rodzimego roweru po prostu żenada

Przyznam szczerze, że zupełnie nie rozumiem tej polityki polegającej na montowaniu u nas chińskich czy koreańskich wyrobów i sprzedawaniu ich pod rodzimą marką. Żeby się nazywało, że mamy polskie skutery czy motocykle?

 

a jesli chodzi o to skrecanie srubek to zalerzy gdzie sie kupi bo one do polski przyjerzdzaja w 30% rozkrecone a skrecane sa besposrednio u dilera

Błagam, popracuj nad ortografią. :icon_eek:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...