Skocz do zawartości

POWER Cruisery !!!


barteksax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda to nierzadko nieźle, ale...Siedzi kolo z nogami do przodu, z tyłu gruby paput, maszyna np. w czarnym macie i nagle odkręca szpule a tam słychać BZZZZZZZZZZ...Porażka.

 

Wiadomo, nie każdemu się może podobać.heheh jak wpakujesz piecy taki powyżej literka i zrobisz ''przyjemne dla ucha'' wydechy :P to ten dźwięk będzie naprawde zajebisty, a nie tylko bzzz :icon_mrgreen: co do czarnego matu, to ja bardzo lubie ten kolor. (oby tylko farba była dobra, a nie jakiś spray) :) Pozatym to ostatnio (chyba) jest bardzo modny, bo przecież nawet firma h-d ma np. dyne street bob w czarnym macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do określenia POWER Cruisera - zabawką - 'pojechaliście Panowie po bandzie',albo zazdrościcie lub boicie się takich maszyn dosiąść.

 

To jednym zdaniem powiem ze: ani nie zazdroscimy, bo mnie tez byloby stac na takie cus ani nie boimy sie bo wszystkiego mozna sie nauczyc ( przynajmniej ja a i buba6 pewnie tez )

Dla mnie kupno motocykla bylo uzaleznione od danej potrzeby i dlatego kupilem Draga 650.

Wyglad jak trzeba a silnik i osiagi takie jakie mi w tym momencie sa potrzebne. ( w zasadzie wcale nie patrzylem ile to ma koni i jaka predkosc osiaga )

Motorem jade do pracy, pozalatwiac rozne sprawy w miescie i na krotkie przejazdzki ( takie 200-300 mil ), wiec smiganie tym motorem mi wystarcza. Moze teraz jak bede planowal smigac gdzies dalej, Europa i cala Anglia pomysle nad 1100 ale to tylko dlatego abym mogl spokojnie trzymac na trasie 140-150 km/h

 

 

Zreszta temat byl POWER cruisery czyli zalozycielowi chodzilo, chyba, o sprzety 1,8-2,0 litry, takie mastodonty. A jakie one maja moce ?

Skoro Prałat napisal ze 80 koni to rzeczywiscie nie jest to rewelacja. Bardziej chyba chodzi o gabaryty i wielki piec

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę że nie ma tu co generalizować, że są to zabawki, wszystko zależy od właściciela, a czym były choppery z lat 60' tych? teoretycznie obciosanki do śmigania po mieście ale chłopaki w stanach smigali na tym długie trasy.U nas jest tak samo znam ludzi którzy na suzi m1800r latają po całej polsce tylko z plecakiem i szczoteczką do zębów, a są i tacy co africe twin jeżdzą do pracy i z powrotem.

Motocykle są dla pasjonatów, a każdy z nich ma inne potrzeby . Jestem za różnorodnością na rynku motoryzacyjnym :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszytko sie rozwija. Motocykle rozwinęły się do poziomu Boss Hoss V8 i zatrzymały sie

w rozwoju z powodu nadwagi. Ale power ma interesujący.

Spoko... niedlugo i one beda z karbonu i kevlaru robione :)

 

A jako "zabawka"? No cóż,kto jest singlem, dzieckiem prominentów badź tez faktycznie dobrze zarabiającym ludkiem, to proszę baardzo.

Nie zgodze sie... mozna troche pooszczedzac, wziac kredyt, malo zarabiac ale jeszcze mieszkac

z rodzicami i swoje srodki przesunac na wydatki zwiazane z bajkiem.

 

zabawka...

Tez prawda.

 

No wlasnie bo co ??? :biggrin:

Taka wlasnie zabawke :biggrin:

Jak wyzej.

 

Motorem jade do pracy, pozalatwiac rozne sprawy w miescie i na krotkie przejazdzki....

Skoro Prałat napisal ze 80 koni to rzeczywiscie nie jest to rewelacja. Bardziej chyba chodzi

o gabaryty i wielki piec

Podobnie i mnie choc mam nawet slabsza VT600... ale rzeczywiscie powoli rozgladam sie za

wiekszym i mocniejszym motorkiem w stylu VT1100 lub VTX1300. Ale przedewszystkim po to aby

miec zapas mocy na dluzszej trasie i moc wygodniej przewiezc wiekszy ladunek w postaci 2 osob

i pelnych kufrow.

W kwestii gabarytow i wielkiego pieca... Valkyrie F6C to dopiero mastodont...

a pojemnosc 1500cc i 100 kucykow.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie... mozna troche pooszczedzac, wziac kredyt, malo zarabiac ale jeszcze mieszkac

z rodzicami i swoje srodki przesunac na wydatki zwiazane z bajkiem.

:( ;) :P Zgadzam się z Tobą. Jeżeli się to kocha to zrobi się wszystko, aby mieć upragniony sprzęt.

 

Motocykle są dla pasjonatów, a każdy z nich ma inne potrzeby

Otoż to :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie cieszy, że branża motocyklowa jako jedna z niewielu myśli o guliwerach, którzy jak ja męczą się na XV1600 i szukają czegos większego w stylu vtx1800 albo vn2000 i mocniejszego niż marne seryjne 63 KM

 

nie chcesz kupować nie kupuj

 

czy ja się nadymam ze złości że po ulicach jeżdżą skutery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpiących w 80 KM silniki V2 proponuję przejażdzkę czymś takim. I o porównanie do XV 1600 czy innego aktualnie posiadanego moto o mocy oscylującej około 60 KM.

Nie no różnica jest i to spora - odczułem to na własnym tyłku :icon_biggrin: Ale taka magna tez sobie radziła, a nikt jej power cruiserem nie zowie. Dobra, bredzę ;) prędzej z niek Powerchopper :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to slogany reklamowe POWER Cruiserów głoszą coś na temat lansowania, szpanu i wieczornego smigania po okolicy gdzie sa tempe laski które polecą na sprzęta a nie na kierowcę.

Jesli miałbym kupic japonie to pewnie wybrałbym cos z PwrCruiser bardziej niz silnik R4 obklejony owiewkami. Ale chyba nestepnym celem będzie i tak Rocket III - chociaz cos markowego.

 

A co do zabawek to ja mam do zabawy kilka zabytków które bardziej cieszą niż nówka ze sklepu. Ale lansowac nie da rady i nie kazdy ma odwage smigac po okolicy 40-letnim dwusuwem z butelką Mixol`u na bagażniku. Dla mnie to swietna zabawa.Ubaw po pachy i radość z każdego kilometra, jedyne co może sie zepsuć to swieca zapłonowa albo przebita oponka. Skoro dziadek mogl tym jezdzic w latach 60 i 70-tych to ja też moge teraz w XXI wieku. SHL M11 super sprawa, szczególnie w oryginale i 100% super ładna i sprawna.Cudo.Tylko biała rejestracja nei pasuje do niej ale tak juz musi być.

Polecam fotki tej SHL która jest jedną z kilku które posiadam, szczególnie z polskich motocykli lubię SHL. Taki sentyment ze szczenięcych lat ale o tym na mojej stronie. Pozdro.

 

http://www.motury.za.pl/SHL/galeria_nowa.htm

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HI KLaus

 

power cruiser dla mnie to przede wszystkim pewne parametry, które spełniają motocykl:

v-max (prekursor)

Kawasaki Meanstrek 1600

intruder 1800 R

v-rod

WARRIOR

Rocket III

 

innych nie pamiętam ::wink:)

 

dodam AQUILA GV 650 :icon_mrgreen:

 

Hyosung o sportowej charakterystyce i high-techno -wygladzie...

i tak zaden z power cruiserow szybko w zakret nie wejdzie ::notworthy:(

 

GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HI KLaus

 

power cruiser dla mnie to przede wszystkim pewne parametry, które spełniają motocykl:

v-max (prekursor)

Kawasaki Meanstrek 1600

intruder 1800 R

v-rod

WARRIOR

Rocket III

 

innych nie pamiętam ::icon_mrgreen:)

 

dodam AQUILA GV 650 :icon_mrgreen:

 

Hyosung o sportowej charakterystyce i high-techno -wygladzie...

i tak zaden z power cruiserow szybko w zakret nie wejdzie ::icon_mrgreen:(

 

GG

 

E tam nie wejdzie, wejdzie, ale czy wyjdzie :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HI KLaus

 

power cruiser dla mnie to przede wszystkim pewne parametry, które spełniają motocykl:

v-max (prekursor)

Kawasaki Meanstrek 1600

intruder 1800 R

v-rod

WARRIOR

Rocket III

 

innych nie pamiętam ::clap:)

 

dodam AQUILA GV 650 :biggrin:

 

Ja bym jeszcze dodał Valkyrie.... :lalag:

 

Jest jeszcze jeden motocykl, który wg. mnie jest power crusierem, a mianowicie Suzuki GV 1200 Madura. Jest to mało znany motocykl ze wzgledu na to że był robiony tylko 2 lata i to tylko na Kanade i Stany. W swoim czasie był porównywany z kultowym V-Max'em. Mój znajomy go ma i to naprawde fajny motorek.

 

Nieoficialna strona o Madurze

 

Pozdrawiam Adam :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...