Skocz do zawartości

Przesuniecie zamkow w tloku czyli....


karolb10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli nie moge dokupic tloka! we wszystkich tlokach ktore mi oferowano jesli wogole mieli podobny tlok do mojego to zamki byly w zlym miejscu;/ nawet gosc z nim jezdil do wloch i tez mi nie dobral tloczka. czy jest taka mozliwosc zeby wywalic zamki oryginalne i wstawic samemu w innym miejscu? jesli tak to jak to zrobic?:help:

ps. byc moze byl juz podobny temat ale nie znalazlem niczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jest taki wielki wybór tłoków na naszym rynku ż emożesz dobrać co chcesz do czego chcesz:)są nawet zakłady które dorabiają tłoki na wymiar. nie sądzę żeby nie można było kupić takiego tłoka. podaj markę pojemnoośc i średnice tłoka napewno sie coś znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no chyba każdy wie co to zamki. ale tu jest moje zdziwienie-muszą być dopasowane do cylindra?? to jak dobrać odpowiedni tłok jeśli np jest to nieseryjny Vertex ??

W 2T zamek nie może podczas suwu wchodzić na okno. Pierścionek mogłby się wtedy zaklinować. Zauważ, ze w 4T nie ma tego problemu i zamków również nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamki sa poprostu poto,żeby pierścień sie nie obracał na tłoku,co mogło by spowodować,że zamek znajdzie sie w oknie np wylotowym i wyłamie pierścień. tłok musi mieć tak zamki żeby nie na chodziły n aokna. Ja nie wiem nie ryzykowałbym żeby taki zamek robić w innym miejscu, choć słyszałem że tak ludzie robią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jeśli tłoczek będzie właściwie spasowany to nic się nie stanie

 

Też tak myśle,w łodzi na ul.Bema robią takie cuda..mogą Ci dorobić naprawde dobre pierścienie(sam je wyginałem i skręcałem chyba z 7 razy i nie pękały!!)tylko nie zrobią tak cienkich jak czasem są w tuningowych tłokach,ale to nie problem bo poszerzają kanały na pierścienie i wszystko będzie pasować,przemieścić zameczki też potrafią

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tłoczek będzie właściwie spasowany to nic się nie stanie

Tja... ale jak się troszkę zmęczy to będzie krótkie bum i masz wszystko do szlifu, więc może takich rad nie dawaj.

 

zamek można przełożyć lub zrobić w innym miejscu, tylko musi by dobrze osadzony żeby nie wyleciał.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja... ale jak się troszkę zmęczy to będzie krótkie bum i masz wszystko do szlifu, więc może takich rad nie dawaj.

 

zamek można przełożyć lub zrobić w innym miejscu, tylko musi by dobrze osadzony żeby nie wyleciał.

 

 

w ktmie tłoczek(vertex) miał zamki na oknie i nic się nie działo

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...