Skocz do zawartości

FILTR STOŻKOWY


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy filtr stożkowy może być stosowany we wszystkich moto ja mam cb 250 n i niewiem czy to nie wpłynie na jej prace prosze o pomoc

Na pewno wpłynie.

Później musisz przeregulować gaźniki.

Jeśli zakres regulacyjny gaźników wystarcz to ok a jeśli nie towrócisz do oryginału.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy od filtra, są filtry za 20zł jak i za 300zł , regulacja będzie niezbędna .

zaletą jest lepsze wkręcanie się silnika lecz kosztem przeniesienia mocy maksymalnej w wyższe rejony, nie wiadomo czy nie przekroczy odcięcia zapłonu

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że zajebiście głośno pracują. Jak jakiś odrzutowiec. W moim GSX szybko poszły w kąt. No i jak zostawiasz moto na podwórku i nadejdzie dobra ulewa to masz stresa. Leci do gaźnika czy nie?. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem gdzieś wątek na temat takich filtrów, i z tego co tam pisało to

filtr stożkowy z allegro te za 50 zł nic nie daje !!!!! Ale filtr stożkowy za 250 zł lub droższy daje przyrost mocy jakieś 1,5% do 2,5%.... Także niema sęsu kupować takich filtrów, bo wystarczy tylko zmienić stary filtr który siedzi w moto na nowy i wyjdzie na to samo :)

Krótko mówiąc ja nie polecam takich filtrów !!

Tak jak mówił wueska, te filtry tanie z allegro po 50 zł nic nie filtrują !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale filtr stożkowy za 250 zł lub droższy daje przyrost mocy jakieś 1,5% do 2,5%....

 

Czyli jak masz 100 konny silnik to masz przyrost mocy o... 1,5 KM - 2,5 KM , o cholera jak duzo !!! :) Już lece do sklepu kupować... :) :P :P

 

To ja juz bym wolał zainwestowac w: nową, czystą, i orginalną wkładke do filtra... :flesje: Taniej cię to wyjdzie i napewno będziesz bardziej zadowolony z kultury pracy silnika swego moto.

Edytowane przez Golas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...