Skocz do zawartości

Polak wygrał Erzberg !!!


witson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe no wiadomo ze mu tego KTMa na zawsze nie dali tylko na ten jeden start biggrin.gif

Przede wszystkim gratulacje Tadkowi! I teraz może zostanie jakimś fabrycznym riderem KTM-a :icon_biggrin: :icon_mrgreen:

Szczegóły: http://www.scigacz.pl/Sensacja,Polak,zwyci...!,3292.html

Edytowane przez endurowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadeusz po prostu zrobił swiatową smietankę enduro, plus gwiazdy FMX normalnie jak chłopaczków, niesamowite.

Już widzę te nerwowe ruchy, telefony i konsultacje w dziale sportu KTM. Menadżerowie KTM pewnie rozbijają już tłuściutką, austryjacką świnkę skarbonkę i odliczają monety dla nowego zawodnika. A starzy wyjadacze ze stajni KTM już drżą o swoje posady :bigrazz:

Tadeusz-w Myslenicach będzie fruwac moja marynara!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAAAAAAA PIER...!!! ;) :P :clap: ale jaja!! Ja zawsze mówiłem ze Tadek jak by siadł na enduro to by zmiazdzył czołówkę świata :D

 

a ja dalej twierdze że jak by wsiadł na sporta to by pozamiatał światowy freestyle , tak jak inni trialowcy :icon_biggrin:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No właśnie, trzeba ostrożnie z Tadkiem, on trialowiec jest, bardzo dużo potrafi, widziałem go na jakiś zawodach z cyklu "wielki podjazd", obrobił tam wszystkich na zwykłej crossówce.

tylko to jest zawodnik trialowy, dziś już praktycznie światowa czołówka. I to zawodnik bardzo doświadczony. Oczywiście, wszystko jest możliwe, ale np nie jest możliwe, że dziś wsiada na fabrytcznego KTM i wygrywa Dakar. Erzberg mógł wygrać, bo Erzberg to trial! Tam się jedzie zero na godzinę non stop po górę a dojazdówki mają po kilkaset metrów długości. Natomiast jeśli miałby wziąć na poważnie udział w jakimś dużym rajdzie typu Dakar, to jest to materiał na Mistrza, ale po odpowiednim tgreningu, zmianie przyzwyczajeń itd.

Tak czy siak Błażusiak to taki Kubica motocyklowcyh sportów off roadowych i bardzo szkoda, że niewiele osob to rozumie, widzi i chce docenić... Szkoda. Tadek, trzymamy kciuki!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej twierdze że jak by wsiadł na sporta to by pozamiatał światowy freestyle , tak jak inni trialowcy :rolleyes:

 

widziałem jego filmy z różnych pokazów, dodać do tego troche więcej show i aktorstwa - zamiatał by w świecie jak pfeiffer :biggrin: każdy pokaz parę setek baksów od redbulla i innych naklejkowiczów i sponsorów :D

 

 

ogromy szaczunek, mega wyczyn !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...