Skocz do zawartości

Wasze docelowe moto?!


barteksax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na chwilę obecną, moim docelowym motocyklem byłby HD Night Rod... sam nie wiem dlaczego... poprostu jakoś tak do mnie "przemawia".

Jako drugiego, chciałbym mieć Hondę Gold Wing, aby móc zjeździć kraj wzdłuż i wszeż komfortowo z pasażerką.

Edytowane przez Szpadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Jeszcze rok temu moim docelowym moto był DS 650 - szczyt marzeń. Teraz kiedy już go mam za ciężko zaoszczędzone pieniądze i trochę pojeździłem moje docelowe moto się zmienioło:-) Super mi się jeździ drażetką, ale skłaniam się do drugiego motorcykla który będzie klasykiem, może HD może Indian może jakiś anglik choć i Zindapem czy BMW bym nie pogadził... Chcę powiedzieć że takie stare motocykle odbudowane gdzieś w garażu przez lata pracy są czymś wyjątkowym a ja chciałbym być kimś kto taki motocykl zbudował.

Pozdrawiam wszystkich miłośników starych motocykli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto Guzzi Bellagio....

pewnego dnia....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopper, robiony na zamówienie - tym kiedyś będę jeździł. Wizualnie bliski ideału jest... Intruder 1400, ale jakiś mały, a Harleye wyglądają z bliska tak ubogo i tak drogo, że tylko snobizm jest mnie w stanie skłonić do ich zakupu.

ZL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopper, robiony na zamówienie - tym kiedyś będę jeździł. Wizualnie bliski ideału jest... Intruder 1400, ale jakiś mały, a Harleye wyglądają z bliska tak ubogo i tak drogo, że tylko snobizm jest mnie w stanie skłonić do ich zakupu.

ZL

 

Zlitj się. Twój VN jest dużo droży od niejednego Harleya :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja sobie wymyśliłem dwie drogi. NIestety obydwie się wykluczają, bo każdy ostatni na drodze będzie pewnie docelowym.

1. VT600 ->> VTX1300 ->> Valkyrie

2. VT600 ->> XVS1300A ->> FLSTF FAT BOY

--

DranieC

Bardzo dobra droga nr 1 :)

Ja planuje podobnie. Jedynie plany moga ulec zmianie w przypadku zebrania

mniejszej kasy i zamiast VTX 1300 wtedy nabede VT 1100.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z docelowym moto mialbym problem... Jako maniak silnikow V moglbym sie pokusic o stwierdzenie, ze bedzie to cruiser HD chociaz prawde mowiac zaciskajac pasa moze dalo by sie go w miare szybko kupic a jednak sie ku temu nie pale... Moze na wszystko jest odpowiedni czas...

Aktualnie jesli sprzedam mojego sprzeta to bede wybieral pomiedzy Road Star 1700 i VTX 1800 Custom... Innych kandydatow nie widze... Valkyrie jest piekna i jezdzi lepiej niz wyglada ale ten klang.... To nie V...

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...