Skocz do zawartości

Pilne !!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Panowie potrzebuję Waszej szybkiej oceny tej Yamahy DT 125 X:

 

http://moto.allegro.pl/item202001395_yamah...5x_z_2006r.html

 

Jeżeli widzicie jakiekolwiek wady to bardzo proszę wypiszcie je tutaj. Z góry dzięki :)

 

 

Tak naprawdę to nie widzę tu żadnych wad!! Motocykl jest wręcz idealny. W takim roku produkcji czyli ponad roku użytkowania ciężko cokolwiek znaleźć. Zalez jeszcze do czego chcesz sprzęt? W teren - mi by było szkoda, lepiej ze starszych roczników, na szosę - zajebisty, efekt jak mało co ma, a jest naprawdę piękny. Sprzęcik jest naprawdę zajebisty.

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, motocykl zajebisty, ale ze te pieniądze można kupić coś co będzie dawać dużo większą frajdę z jady. To ma tylko 15 KM.

Ja bym tego w życiu nie kupił!

15 ma bo jest zablokowany :banghead: a odblokowac to zaden problem :banghead: potem moc rosnie do ok 28km :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co moze tak nie jest ? nie wiem czy to jest 28km ale do okolo tej mocy sie odblokowuje sam mialem podobny motorek i to zrobilem :bigrazz:

Jakbyś odblokował DT125 W PEŁNI do końca to byś ją zajechał w przeciągu 2 tygodni. ;) Uwierz mi :crossy: A pozatym wszyscy producenci podają moc NA WALE, a nie na KOLE... A to jest różnica.

Edytowane przez kruszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś odblokował DT125 W PEŁNI do końca to byś ją zajechał w przeciągu 2 tygodni. :) Uwierz mi :biggrin: A pozatym wszyscy producenci podają moc NA WALE, a nie na KOLE... A to jest różnica.

Moja była odblokowana w pełni a do tego miała korektę kanałów i splanowaną głowicę. Przelatała pół sezonu bez najmniejszej awarii, potem ją sprzedałem i podobno dalej dobrze chodziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...