Skocz do zawartości

Wyścig na światłach


zyleta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sensu? Przyspieszenie hayki do 100 jest lepsze niz tego nissana. wiec, albo kiepska nawierzchnia, albo kierowca hayki dupa, skoro dostawal juz na starcie.

 

 

A na winklach zadne moto nie ma szans z dobrym sportowym autem. Chyba ze jakies mocne supermoto na ciasnych zakretach. Wtedy moznaby sie zastanawiac. Az takim poslizgiem autem sie nie poleci, bo za duzo wytraci predkosci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu? Przyspieszenie hayki do 100 jest lepsze niz tego nissana. wiec, albo kiepska nawierzchnia, albo kierowca hayki dupa, skoro dostawal juz na starcie.

 

Tyle że GT-R odbija się z 4 kół a nie z jednego jak Hayka...

 

 

Ładnie pojechał, zwłaszcza zakręt na gumie mi się spodobał - no i moto wygrało w obu klasyfikacjach :)

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im droga bardziej prosta i sucha tym samym motocykl jest nie do dogonienia - im bardziej kręta, mokra, brudna - tym auto ma przewagę. Co 4 koła to nie dwa - poślizg w aucie można opanować, poślizg jakiegokolwiek koła w złożeniu w winklu na moto to gleba. Na prostym i suchym torze motocyl złoi samochód, na takim samym mokrym już nie.

Ale dyskusja odeszła od tematu. Chodziło o start spod świateł - tutaj na suchym auta nie mają szans i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prosze bo nie rozumiem?

 

Przypuszczam ze chodzi o to ze pisałeś białym kolorem post wcześniej tak dla jasności :bigrazz: :bigrazz:

 

I mnie osobiście dresy spod liceum czy technikum śmieszą i ściganie sie z nimi tez wg mnie nie ma sensu bo raz ze większość nie umie jeszcze dobrze jezdzic to sciganie sie z jakaś stara BMW albo lepszym autem pożyczonym od taty nie ma sensu. Ale juz koniec bo sie OT robi....:)

Edytowane przez KUBAS007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do mojego moto - nigdzie nie powiedziałem że wywraca się przy starcie (przynajmniej kiedy ja kieruję), po prostu gdybyś próbował bardzo dynamicznie ruszyć na mokrym to zaliczyłbyś glebę

 

 

buehehehe. z tego wynika jasno, że masz za mocne moto w stosunku do swoich umiejętności

 

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwyczajnie odpuściłem

w koncu mogę wypieprzyć z czystym sumieniem twoje zdjęcie znad łóżka :bigrazz:

Edytowane przez saska251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raio, nie pisałem, że nie da się ruszyć na mokrej nawierzchni, lecz nie wykorzystujesz pełnej mocy maszyny, co zresztą widać na wyścigu Hayki z GT-R'em :wink:

Jak pisali koledzy, GT-R odpycha się z 4 kół a moto z 1, co zdecydowanie wydłuża czas przyspieszenia motocykla na mokrym asfalcie.

Dla frajdy można się pobawić, gdy przy ruszaniu na mokrym "tańczy" du*a, lecz atomowego przyspieszenia nie uzyskasz :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma deszcz do rzeczy? w deszczu fajniej, bo moto dupą zawija, odpada ryzyko wstania na gumę a auto ma jeszcze trudniej ruszyć

 

Dzisiaj widziałem takiego kozaka na (chyba) zx10r , jak go zawinęło to przeszlifował ładne pare metrów.

 

 

Edytowane przez Czarek-fighter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...