Skocz do zawartości

wreszcie STOPie


Gość Karolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za to twoje podejście pozostawia wiele do życzenia. Skoro mialeś do Pawła jakieś pretensje to po kiego go wyzywałeś od debili ? Nie mogłeś tego napisać spokojnie i bez epitetów ? Kultura słowa chyba nie jest u ciebie na zbyt wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to twoje podejście pozostawia wiele do życzenia. Skoro mialeś do Pawła jakieś pretensje to po kiego go wyzywałeś od debili ? Nie mogłeś tego napisać spokojnie i bez epitetów ? Kultura słowa chyba nie jest u ciebie na zbyt wysokim poziomie.

 

Dobra Jagdtiger dajmy se siana z takimi, bo taka gadka do nieczego dobrego nie doprowadzi, 8O 8O już chyba dawno odeszliśmy od tematu :?: :D

 

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taaak,

może jednak nie straszmy nikogo banami, czy innym takim śmiesznym stuffem. Gościu został usunięty i co? Władze Forum dostały po "honorze", Gościu wygrał i śmiga wśród nas jako Kondon (fakt, że trochę się zmienił).

Pozdrówka dla Szeryfów i reszty.

:lol:

 

Karolo jesteś tu nowy (stosunkowo), więc pamietaj że:

- nie sadzimy jobów

- nie wyzywamy się

- traktujemy innych z duuużym dystansem (sam zauważysz, że nie można wszystkiego i wszystkich tu brać na serio)

Wszystko to będzie dla Ciebie oczywiste i proste. Daj sobie trochę czasu.

 

A na temat - będę się chyba uczył stoppie ... więc specjaliści piszcie, piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na temat - będę się chyba uczył stoppie ... więc specjaliści piszcie' date=' piszcie.[/quote']

 

No no no - Jacio tu mnie zaskoczyłes - jak rozmawialismy o zakupie VFR to mówiłes ze stopie i jazda na kole cie nie interesuj :lol:

 

A jezeli chodzi o stopie to jest raczej proste - zeby postawic an kolo - gorzej zeby przejechac kilka metrów - sprawa prost ajedziesz wolno okolo 30 -40 km /h na poczatek dociązasz przod i przedni hampel na maxa - zdecydowaie - i juz masz tylne kolo w gorze .Wpadnij do Bolesławca to pociwiczymy :lol:

 

A tak napoważnie to naprawde chcesz robic stopie na XX ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jak ćwiczyłem zakręty, to też w przerwach próbowałem postawić GS`a na przód, ale koło traciło przyczepność. Może to kwestia za "tępych" klocków. Na pewno ma to duży wpływ, bo tak jak wspomniałem na początku tematu, jadąc hondą Cb500 Mr Kepassy na zykłym parkingu na Zagrzem podniosłem lekko tył nawet nie mając tego w planach - samo poszło! Jak sobie zafunduję lepszą tarczę i ostrzejsze klocki to wyjdzie. Jak na razie daję sobie siana, bo mi sprzęta szkoda najzwyczajniej !

 

Pozdro, Paweł

 

pozdro, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

heh,

 

wy to na większych sprzętach macie problemy ze zrobieniem soopie :D, ja jak mój sprzęcik waży niespełna 150kg to lekko hebel nacisne i staje deba.

 

A jeĹli chodzi o to żeby pojechać troche to trzeba dobrze rozłożyć ciężar ciala i nie do końca nacisnaĹ hamulec. Raz udało mi sie przejechać około 3 metrów ale juz sie ostro cykałem bo to było z około 50km/h.

 

A co do resztu sztuczek to też lubie poexperymentować ale w granicach rozsšdku. Np. lubie jeŸdzić siedzšc na baku z nogami na przedniej owiewce, na leżÂšco i w innych ciekawych pozycjach. Nie próbowałem hyba tylko jeszcze całkiem stanšć na baku i poĹcić kierownicy ani jazdy plecami do przodu (wiecie o co chodz :D ).

 

Ale jak mówie: Wszystko w granicach rozsadku!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, jakby Gościu się nie zmienił, to byśmy go usunęli jeszcze raz, więc nie mów że ktoś tu przegrał. Gościu wygrał i my (moderatorzy) też - że cos się zmieniło w Jego głowie i się zachowuje normalnie.

 

Pozdro, Paweł

 

powiem tylko tyle :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

a wracajać do tematu moje próby stoppie zaczely sie od motorynki miałem wyjatkowa dobry przedni(nie wiem jakim cudem) i tez te próby sie na niej zakonczyły bo nastepne moje moto przedni miały do dupy a w Wsk nie mam klamki(a benben jest tak mały ze szkoda gadać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej kwestia opon, niż hamulców, skoro koło się blokuje.

Na hamule nie narzekam, opony mam .. półroczne D208 z przejechanymi 5 cioma tysiacami ...

 

Pablo, a na XXie się nie da zrobić stoppie? Jeszcze nie próbowałem, bo się chłodno zrobiło, ale widziałem foty XXa na przednim kole.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej kwestia opon, niż hamulców, skoro koło się blokuje.

Na hamule nie narzekam, opony mam .. półroczne D208 z przejechanymi 5 cioma tysiacami ...

 

Pablo, a na XXie się nie da zrobić stoppie? Jeszcze nie próbowałem, bo się chłodno zrobiło, ale widziałem foty XXa na przednim kole.

 

PZDR

 

Jacio - no pewnie ze na XX mozna zrobic stopie i nie tylko :twisted: - XX mojego brata jezt szybszy i duzo bardziej dynamiczny niz zx 9 - wiec nie m aproblemu ze stopie ani z jazda na gumie . Powiem szczeze ze zastanawiam si epowaznie nad kupnem xx na przyszły rok -.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej kwestia opon, niż hamulców, skoro koło się blokuje.

Na hamule nie narzekam, opony mam .. półroczne D208 z przejechanymi 5 cioma tysiacami ...

 

Pablo, a na XXie się nie da zrobić stoppie? Jeszcze nie próbowałem, bo się chłodno zrobiło, ale widziałem foty XXa na przednim kole.

 

PZDR

 

Jacio - no pewnie ze na XX mozna zrobic stopie i nie tylko :twisted: - XX mojego brata jezt szybszy i duzo bardziej dynamiczny niz zx 9 - wiec nie m aproblemu ze stopie ani z jazda na gumie . Powiem szczeze ze zastanawiam si epowaznie nad kupnem xx na przyszły rok -.

Pablo, to może już lepiej zx12r...? Po co Ci taki ciężki i wielki moto jak xx...? Przecież i tak sam jeździsz, a żeb laskę podwieźć parę kilometrów, to i bagażnik starczy... :D

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki? ciężki?

Przesądy. Sam tak myślałem, póki sie nie przejechałem. jeździ się tym łatwiej, niż VXem (nie licząc mocy i czułej manetki :D ), jest to bardzo zwrotne, poręczne i zgrabne pierdzikółko z zajebistym kopytem. Tylko wygląda na krowę.

Fakt jest jednak faktem, że ZX12 jest krótszy, twardszy, mniej dwuosobowy, bardziej sportowy i szybszy .... chociaż też do maluszków nie należy.

 

PZDR

 

PS. Maniek, jak się śmigniesz moim XXem, to sam sie przekonasz, że to maleństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamietasz debilu z tym pedalskim tygryskiem w logo co oznacza slowo forum .

Ja nie komentuje twoich `och boje sie szkoda nie wolno tak robic`

zastanow sie gnoju kogo opieprzasz bo czasami reklama na dole postu moze Ci w tym pomoc.

co za ostre słowa "gnoju" :D takiś twardy bo przy kompie...

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki? ciężki?

Przesądy. Sam tak myślałem' date=' póki sie nie przejechałem. jeździ się tym łatwiej, niż VXem (nie licząc mocy i czułej manetki :D ), jest to bardzo zwrotne, poręczne i zgrabne pierdzikółko z zajebistym kopytem. Tylko wygląda na krowę.

Fakt jest jednak faktem, że ZX12 jest krótszy, twardszy, mniej dwuosobowy, bardziej sportowy i szybszy .... chociaż też do maluszków nie należy.

 

PZDR

 

PS. Maniek, jak się śmigniesz moim XXem, to sam sie przekonasz, że to maleństwo.[/quote']

 

po vx-e to kazdy motocykl jest zwrotny 8) , Jacek , sprobuj po XX przejechac sie na R6, albo hornecie, tez bedzie roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

w swoim motożyciu kilka stoppie już wykonałem... najlepsze do tego było Derbi GPR. Super hamulce i lekkie moto wyczyniało cuda! Raz zobaczyłem w dzień odblask swoich świateł na asfalcie! Wówczas dupsko moto było dobrze wyżej niz mija głowa... Innym razem z kolei jadąc z Mikochem doleciałem do swiateł i stwierdziłem że ja to zdążę ale on juz nie więc klamka opór i wyszło mi piękne rolling stoppie na około 50m. Nigdy więcej tego nie udało mi się powtórzyć. SV też chce podnosić koło i to nieważne które:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...