Skocz do zawartości

Zlot V2 Wenecja/k Żnina


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również się wybieram ale niezaprzeczam chyba najdroższy zlot w sezonie....

 

Heffi !!!! 120zł w zeszłym roku??? to chyba z pasażerem wjeżdzałeś albo zdarli z Ciebie

 

 

tzn tak mi sie wydaje - bo dokładnie nie pamiętam - tosz to dawno było hihihihihihihi - wjezdzałem bez pasazera - ale za to w czwartek wieczorem - może to miało wpływ na cene - a ile kosztowało? jezeli pamietacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie motocyklistow z forum jak najbardziej mozna zorganizowac, ci ktorzy beda na zlocie polacza sily a tych ktorych nie stac na taka impreze moga dojechac na sama sobote i spotkac sie gdzies w poblizu zlotu - co Wy na to ? Jak zbierze sie grupa chetnych to piszcie tutaj albo dajcie mi znac na komorke 504 345 509.

Z doswiadczenia jednak wiem ze 99% spotkan forumowiczow konczy sie na umawianiu na forum, jedynie starzy znajomi sie spotykaja w realu.

PS czy zlot jest juiz w najblizszy weekend ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie motocyklistow z forum jak najbardziej mozna zorganizowac, ci ktorzy beda na zlocie polacza sily a tych ktorych nie stac na taka impreze moga dojechac na sama sobote i spotkac sie gdzies w poblizu zlotu - co Wy na to ? Jak zbierze sie grupa chetnych to piszcie tutaj albo dajcie mi znac na komorke 504 345 509.

Z doswiadczenia jednak wiem ze 99% spotkan forumowiczow konczy sie na umawianiu na forum, jedynie starzy znajomi sie spotykaja w realu.

PS czy zlot jest juiz w najblizszy weekend ?

Świdnica się wybiera :icon_twisted:

Jedzie Darek,Krzysiek,Mariusz i może jeszcze 2 lub 3 maszyny.

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doswiadczenia jednak wiem ze 99% spotkan forumowiczow konczy sie na umawianiu na forum, jedynie starzy znajomi sie spotykaja w realu.

pewnie i masz rację, ale jak poznać innych forumowiczów? każdego mam pytać? a nie wszyscy noszą naszywki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Włocławek dojedzie a wszystko na to wskazuje ze tak to z mila chęcią napije sie z wami piwka. A jak w ogóle planujecie przyjazdy do Wenecji czy w sobotę czy w piątek. My będziemy już od piątku. Ale tylko do soboty bo na wieczór w sobotę musze już być w domy co zrobić taki los. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie i masz rację, ale jak poznać innych forumowiczów? każdego mam pytać? a nie wszyscy noszą naszywki....

 

Można spróbować po awatarze :) ewentualnie możemy się jakoś umówic w jakimś charakterystycznym punkcie. Ja mam plan byc na miejscu w piątek około 17tej .

 

A tak przy okazji jest tam park maszyn czy parkujemy koło namiotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMPKA parkujesz przy namiocie, żadnego parku maszyn (ja nie lubię tego) - a co do koncertu, to odbędzie się na scenie na zlotowisku - tam jest normalna organizacja i nikogo z zewnątrz nie wpuszczają. Zresztą dojazd na zlot (poza miejcowością) też jest utrudniony - chyba że z drugiej strony - jeziorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

czytałem wszystko co pisaliście i niby rozumie

ale mała wątpliwość:

bo zaczynaja chodzić ploty co do cenny wjazdu

dlatego prosiłbym jeszcze raz o podanie ceny wjazdu która będzie obowiązywać

bo tu mnie bidnego czołowieka schizują że wjazd oczywiście 100zł ale ZA DZIEŃ

czytając wcześniejsze posty zrozumiałem z nich że 100zł za wjazd- w tym dwa noclegi z pt. na sob. i sob. na niedz. koszulka, dwa śniadania, blacha itp. i że za to wszystko 100zł

 

a tu chodzą jakieś ploty że "podobno" to jest za dzień

ja tam tak łatwowierny nie jestem :) ale psuje mi to głowe jakoś ;) i dlatego pytam więc wybaczcie :icon_mrgreen:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

czytałem wszystko co pisaliście i niby rozumie

ale mała wątpliwość:

bo zaczynaja chodzić ploty co do cenny wjazdu

dlatego prosiłbym jeszcze raz o podanie ceny wjazdu która będzie obowiązywać

bo tu mnie bidnego czołowieka schizują że wjazd oczywiście 100zł ale ZA DZIEŃczytając wcześniejsze posty zrozumiałem z nich że 100zł za wjazd- w tym dwa noclegi z pt. na sob. i sob. na niedz. koszulka, dwa śniadania, blacha itp. i że za to wszystko 100zł

 

a tu chodzą jakieś ploty że "podobno" to jest za dzień

ja tam tak łatwowierny nie jestem :D ale psuje mi to głowe jakoś :biggrin: i dlatego pytam więc wybaczcie :D

 

Pzdr.

 

 

no bez jaj- chyba chodzi o cała impreze od piątku do niedzieli........

 

moze tez bede, ale to zalezy jak sie potoczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...