Skocz do zawartości

W co się ubrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako totalny świeżynek, proszę Was o pomoc w co się ubrać. Czy kupić skórę czy kurtke tekstylną? W zależności od sklepu różnie mi polecają ale to normalne że każdy zachwala to co ma. Proponowali mi kurtkę z Modeki ale mój shadow jest ubrany w skórę więc ja chyba też powinienem. Jakie macie doświadczenia?

 

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja po ostatnim wypadku muszę napisać

kupiłem sobie skory - wewnątrz goretex i ect.

przejechałem obracając się to dupsko to klata - łokcie ze 50 metrów po asfalcie.

 

i wiem tylko skora - oczywiście z pełnymi ochraniaczami pleców, łokci , barków , kolan

buty także skóra wzmacniane na kostkach

drogo ale bazpiecznie

Edytowane przez Klaus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja po ostatnim wypadku muszę napisać

kupiłem sobie skory - wewnątrz goretex i ect.

przejechałem obracając się to dupsko to klata - łokcie ze 50 metrów po asfalcie.

 

i wiem tylko skora - oczywiście z pełnymi ochraniaczami pleców, łokci , barków , kolan

buty także skóra wzmacniane na kostkach

drogo ale bazpiecznie

 

klaus co sie stalo ? na drifterze miales przygode jak to sie stalo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć i jedno i drugie.

Dokładnie. Kiedyś miałem tylko skóry, co wiązało się z koniecznością wożenia ze sobą kombinezonu przeciwdeszczowego, a w zimie komfort termiczny pozostawiał wiele do życzenia.

 

Jedno i drugie mam i w zaleznosci od pogody i temperaury decyduje co zalozyc.

Ja również. :icon_biggrin:

 

rachunek jest prosty : shadow = skóra :icon_biggrin:

Stylistycznie na pewno bardziej pasuje skóra.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie - skóra, bo tekstylne były zbyt szerokie i przysmażyłbym je na wydechu. Góra - zależnie od pogody, ale częściej jeżdżę w tekstylnej kurtce (jedna lekk, duga zbroja na chłodne dni). Na to kamizelka. P.S. - mam do sprzedania nową kurtkę tekstylną (info na priva).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupić skórę czy kurtke tekstylną?

 

 

Kup to w czym ci się wygodniej jeździ, no i żeby zapewniało jakąś ochrone w razie, nie daj boże, wypadku/szlifu

Edytowane przez Golas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...