Skocz do zawartości

Wszystko o KTM (LC4,EXC,SX...itp)


Rekomendowane odpowiedzi

hej. tutaj możecie pisać o swoich ktmach;) wszystkie rodzaje, problemy , wady , zalety itp:) pzdr

 

Co ty ku*wa robisz?? Nie zauważyłeś, moderator usunął Twój temat do oczyszczalni pisząc "Bez sensu", więc nie rozumiem po co kurde robisz śmietnik... wrrrr :banghead: :) A jak jesteś mało spostrzegawczy to nie odwiedzaj tego forum. Temat już raz nie został zaakcepotowany i po co drugi??

 

Pozdro

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty ku*wa robisz?? Nie zauważyłeś, moderator usunął Twój temat do oczyszczalni pisząc "Bez sensu", więc nie rozumiem po co kurde robisz śmietnik... wrrrr :banghead: :banghead: A jak jesteś mało spostrzegawczy to nie odwiedzaj tego forum. Temat już raz nie został zaakcepotowany i po co drugi??

 

Pozdro

urban

dobra gosciu wyluzuj bo sie spocisz, nie zaowazylem i sie nie unoś, nara lolku :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja jestem za przyklejeniem tematu ..... !!!! nie kasujcie go !!! czemu KTM nie mial by mieć swojego tematu ??

 

Ogólnie temat mi też się podoba, ale odrzucono po co nowy. Lepiej złożyć projek na PW do moderatora jak robić śmietnik... sorki

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem przeciw, poniewaz wszystko o lc4,exc,sx w jednej szufladzie to bedzie mega wielki syf, a skoro moderator usunał ten temat to mial powód i ta decyzje popieram w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto widzi 100 stron tematu od yamasze DT ma w ogóle ochotę tam wejść? Nawet jakbym chciał się czegoś dowiedzieć o tym motocyklu to chyba bym się spawiował prędzej niż tam coś znalazł. I to samo będzie z KTM. Jest kilka konkretnych i dosyć obszernych tematów o KTMach różnych typów.

W takiej sytuacji trzeba by przykleić wszystko o wszystkich markach i nic nowego by się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto widzi 100 stron tematu od yamasze DT ma w ogóle ochotę tam wejść? Nawet jakbym chciał się czegoś dowiedzieć o tym motocyklu to chyba bym się spawiował prędzej niż tam coś znalazł. I to samo będzie z KTM. Jest kilka konkretnych i dosyć obszernych tematów o KTMach różnych typów.

W takiej sytuacji trzeba by przykleić wszystko o wszystkich markach i nic nowego by się nie działo.

no ale jednak DT ma swoj temat...jest syf ale ludzie wchodzą i kożystają, to czemu KTM ma nie miec?? DT tez sa rozne rodzaje a nie konkretnie np DT80LC2 i nic wiecej, dlatego dobrze by było gdyby temat został przyklejony bo KTM to dość popularny motor a dużo osob ma np jakies problemy to po co mają zakładać nowe tematy jak mogą wszystki umieścic w jednym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to jest roznica miedzy DT 50,80,125 a EXC, SX, LC4, wsrod ktorych kazda ma z 5 rodzajow pojemnosciowych.... POZDRO

 

pojemnosc to akurat najmniejszy problem ;), ale lc4 do sx pasuje jak siodlo do swini

 

damek0007 uzyj opcji szukaj i jest pare tematow o ktm lc4 i innych exc z ktorych sie wszystkiego dowiesz bo wypowiadali sie tam ludzie znajacy wiekszosc srubek i wersji KTM albo i kazda, i nie bedzie trzeba przyklejac Twojego tematu o KTM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja to uważam ze każdy model KTM powinien mieć oddzielny temat aby nie powodować zamieszania jak bedzie jeden temat do kilki modeli KTMów. wtedy bedzie bardziej czytelne i łatwiej bedzie można zlależć info o wybranym modelu.pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...