Skocz do zawartości

Dziwny wypadek motonity w Niemczech...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak na początku myślałam... ale po co... jak pusta droga przed nim na prawym pasie.

A teraz jak się wsłuchałam to rzeczywiście jakieś "cwaj hundrat drajcich" mówią :icon_rolleyes: Ale w chwili uderzenia to coś koło stówy miał pewnie :( Ale szczęście rzeczywiście miał. Jedynie kombi do wyrzucenia, no i moto niestety pewnie też :banghead:

 

kiedys to patrzylem klatka po klatce i z tego co pamietam w chwili udezenia mial jakies 140

 

 

a tam kombinezon, aa tam szwab , a tam samochód , ale taaaakaaa DUCA w pizdjet ,aż sie łezka w oku kręci.

 

dokladnie, najbardziej szkoda ducati :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojego czasu bardzo głośno o tych dwóch kolesiach było. na którymś filmiku określali ich mianem "ghost rider wannabe", nawet udzielali wywiadu dla jakiejś TV, było tam tłumaczone wszystko, tylko, ze po niemiecku, a ja po niemiecku nur ein bisschen :icon_arrow: poszukaj, na pewno znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he,

 

w zeszlym roku mialem mozliwosc ogladania tego reportarzu life potem ciagnal sie ten tasiamiec na lawach forum i byly analiza wypadku. Przyczyna byla banalna, zanik koncentracji i chwila nieuwagi. Dla scislosci to nie byli Niemcy tylko luxemburczycy. Dzis maja zakaz prowadzenia pojazdow na terenie Niemiec. P.S to juz trzecie Ducati ktore gosciu roztrzaskal a na torze wcale nie jest taki kozak.

 

:biggrin:

 

P.S. na tak malym ( gabarytowo filmiku ) nie widac, ze gosciu hamowal. Na normalnym obrazie TY od 21 cali widac szybkosciomierz i jego hamowanie.

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja że chciał go wziąć po lewej, ale zobaczył w lusterku swojego ziomka który za nim jechał i nie chiał wbić się na jego tor jazdy, zauważcie że oni sami sie też zmieniali w trakcie jazdy raz jeden raz drugi z przodu, i pewnie ten za nim chiał go łyknąć i ten który sie rozwalił nie chciał mu drogi zajeżdzać, w prawą się nie zmieścił i po cheblach i dzwon, przy 140 jak ja zobaczyłem. A kombinezon faktycznie niezły, gościowi w sumie nic sie nie stało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140-120 (mysle ze tyle jechalo te auto) no to daje 20km w stojaca przeszkode, a cala energie wział motocykl bo on z niego spadł i poprzytulał sie do asfatlu troszke. mial szczescie. mi sie zdaje ze na lewym pasie jest tir, jak zatrzymalem sobie to widzie jakis kwadratowy cien. moze sie wystraszył:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, najbardziej szkoda ducati :/

 

 

Hmmm ... jak się rozp* czego Ci oczywiście nie życzę, jakiś przygłup napisze że najbardziej szkoda Cebuli :) Ja myślę jednak że najbardziej szkoda człowieka, kolegi motocyklisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczą ludzką jest mylić się i dodajmy do tego świetną maszynę i człowieka, który popełnia błędy i jedzie z szybkością większą niż jego percepcja to o wypadeczek nie trudno, nawet tak banalny, jak wjechanie w tył spokojnie jadącego samochodu, podczas gdy z lewej strony było miejsca na kombajn zbożowy.

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co pomyślałem to to że zagapił się w lusterka, przecież on wogule nie hamował!!

Jednak jak przeczytałem komentarze do tego filmiku, to uważam że koleś chciał wyprzedzić samochód z prawej, jednak samochód chciał zjechać motocykliście no i zatarasował mu droge...

 

Ale kombinezon niezły, nie ma co :)

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...