Skocz do zawartości

Dziwny wypadek motonity w Niemczech...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

140-120 (mysle ze tyle jechalo te auto) no to daje 20km w stojaca przeszkode, a cala energie wział motocykl bo on z niego spadł i poprzytulał sie do asfatlu troszke. mial szczescie. mi sie zdaje ze na lewym pasie jest tir, jak zatrzymalem sobie to widzie jakis kwadratowy cien. moze sie wystraszył:)

 

Auto jechalo z przepispwa predkoscia na to w pozniejszych reportarzach byli swiadkowie. Nie pamietam tylko czy tam bylo ograniczenie do 100 czy do 80 km/h

 

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie jak już wyżej niektórzy pisali ...chciał wyprzedzić puszkę z prawej (jej kierowca trzymał się blisko osi jezdni, a z prawej było sporo miejsca) lecz nie przewidział tego, że kierowca puszki zobaczy go w lusterku i będzie chciał mu zjechać :banghead:

Przy taki stylu jazdy takie i bardziej tragiczne w skutkach wypadki, prędzej czy później są nieuniknione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechał dziadek jakis w puszcze zobaczył z tyłu ze leci na moto odrazu dziadek pewnie krzyczał "dawac uuu katasztrofff aa" :banghead: no i puscił gaz czyli zachamował silnikiem bo na filmie nie widac ze uzył hamulca.. :clap: a co do tego ducati TO PANOWIE STRZEZCIE SIE BO PEWNIE NA ALLEGRO JEST NA SPZREDAZ ALBO JUZ KTOS W POLSCE JEZDZI BO MYSLAŁ ZE TRAFIŁ"OKAZJE NA ALLEGO" :biggrin: POZDRO no muzyki tez mi sie fajne słuchało :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówicie pewnie chciał go wyprzedzić z prawej strony ale ja widzę jeszcze jedno rozwiązanie , chwile przed upadkiem zrobił ruch kierownicą w lewo a póżniej w prawo i chyba spanikował i nie wiedział którą stroną wyprzedzać. Sami wiecie, że takie decyzje to kwestia naprawdę ułamka sekukndy ale o ułamek za dużo potrzebował czasu. Faktycznie nie rozumiem czemu nie poszedł lewą stroną od początku. Kierowca samochodu dobrze się zachował zobaczył w lusterko motocykl i zjechał na prawo robiąc miejsce po lewej stronie. Moja diagnoza zła decyzja a raczej jej brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ewidentnie gość na coś wjechał, albo motocykl wpadł w shimmy (tego nie wiem bo się nie znam aż tak, żeby mieć pewność) . po ominięciu samochodów, przed wypadkiem gościa wyraźnie przycięło, potem zaczęło rzucać mu kierownicą na boki, po chwili pływanie kiery na boki się uspokoiło i gość hamując próbował ominąć lewą stroną samochód, ale nie dał rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami zdarzy się wypadek i na prawdę nie wiadomo co się stało przykład:

niedziela- wracamy ze zlotu w Czechach piekna droga ( z Kudowy w strone Wrocławia), pusto, słońce świeci po prostu wymarzone warunki jade pierwsza okolo 140 km/h w pewnym momencie zaczełam zwalniac lekki łuk w lewo wzniesienie kolega na CBR929 wyprzedza mnie, za chwilę patrzę tylne koło łapie poślizg -lewa, prawa moja mysl wyjdzie z tego.....

niestety załapał rów, lezał jakieś 30 metrów od moto w rowie w pierwszym momencie mylałam ze juz po nim, był nieprzytomny.

Ale jak się okazało nic sobie nie złamał, jest tylko bardzo mocno potłuczony. A moto -rama prosta, lagi proste tylko lamp nie ma kierownicy nie ma no i plastików tez nie ma :)

 

Nie wiadomo jak to się stało, kolega nie pamieta za bardzo samego wypadku ja go widziałam ale tez nie wiem dlaczego i jak.....

 

Wniosek nie jest wesoły- nigdy nie wiadomo co może sie zdarzyc...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje że nie chiał go łyknac z prawej bo to była by głupota tymbardziej ze było wasko, prędzej zniosło go lekko na prawo ale miał zamiar z lewej go łyknąć lecz wpadł w koleine i nie mógł sie z niej wydotać , sam miałem podobna akcję tyle ze jakoś mi sie udało wydostac z koleiny

Edytowane przez ekimm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam kombinezon, aa tam szwab , a tam samochód , ale taaaakaaa DUCA w pizdjet ,aż sie łezka w oku kręci.

 

pzdr

 

 

jechał dziadek jakis w puszcze zobaczył z tyłu ze leci na moto odrazu dziadek pewnie krzyczał "dawac uuu katasztrofff aa" :icon_biggrin: no i puscił gaz czyli zachamował silnikiem bo na filmie nie widac ze uzył hamulca.. :icon_biggrin: a co do tego ducati TO PANOWIE STRZEZCIE SIE BO PEWNIE NA ALLEGRO JEST NA SPZREDAZ ALBO JUZ KTOS W POLSCE JEZDZI BO MYSLAŁ ZE TRAFIŁ"OKAZJE NA ALLEGO" :( POZDRO no muzyki tez mi sie fajne słuchało ;)

 

 

hehe zapewne juz ktos w polsce smiga "nowa" ducia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi to wyglada po prostu na crash test, tak samo jak to juz kilku wczesniej napisalo. a wszystko to co piszecie to dla mnie swiadoma symulacja utraty panowania nad maszyna. chcieli pokazac co w stanie jest zrobic taki stroj, chociaz z drugiej strony, nie bylo konkretnych metek na ubraniu(no oprocz kasku) ani nic w rodzaju reklamy... sam juz nie wiem...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Jeden koment pod tym filmikiem:

 

"I saw that on TV. He said he wanted to drive right of the car. But then the car pulled right, so he had no more room beside the car."

 

I moze wreszcie skonczy sie pisanie pie**ol, co koles chcial zrobic :biggrin:.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wreszcie skonczy sie pisanie pie**ol, co koles chcial zrobic smile.gif.

- a moze przeczytasz posty w tym temacie? bo juz padła odpowiedź o przyczynie wypadku. Pozatym, komentarz moze sobie kazdy napisać.

 

pozdro

Edytowane przez rYs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys to patrzylem klatka po klatce i z tego co pamietam w chwili udezenia mial jakies 140

dokladnie, najbardziej szkoda ducati :/

 

A mnie się wydaje, że on wcale nie walnął w tę brykę

tylko przekoziołkował bo lagi nie są chyba krzywe :)

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...