Skocz do zawartości

ucieczka przed policja


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelmoto2

Ja przede wszystkim gratuluje policji ze nie odpuscili i dali rade przynajmniej o jedną motocyklową ciote mniej na niebezpiecznych polskich drogach :rolleyes: .

 

pozdro

 

ale na jakiej podstawie tak sadzisz??? zabrali mu motor czy obcieli nogi???? bo chyba nie uwazasz ze skoro teraz popierdalal bez prawka i bez przegladu to tak sie tym zatrzymaniem przejal, tym mandatem, tymi punktami ze postanowil juz nigdy nie wsiadac na motor???????? ja obstawiam ze juz jutro bedzie sobie znowu jezdzil do nastepnej wpadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na jakiej podstawie tak sadzisz??? zabrali mu motor czy obcieli nogi????

 

buhahahhahahahahhahaha mega ROTFL :buttrock: :biggrin:

 

 

 

pozdro600

pees. ale po co ten jeden go straszyl pistoletem, to nie moge rozkminic :icon_mrgreen:

Edytowane przez lobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na jakiej podstawie tak sadzisz??? zabrali mu motor czy obcieli nogi???? bo chyba nie uwazasz ze skoro teraz popierdalal bez prawka i bez przegladu to tak sie tym zatrzymaniem przejal, tym mandatem, tymi punktami ze postanowil juz nigdy nie wsiadac na motor???????? ja obstawiam ze juz jutro bedzie sobie znowu jezdzil do nastepnej wpadki

 

 

No wiesz moze motoru mu nie zabrali i nóg też nie ucieli za ucieczke z tego co wiem masz sprawe przed sądem, więc może jednak sobie juz odpusci :icon_mrgreen: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh policja bardzo dobra zwlaszcza jak ktos chce uciekac w pola albo do domu hahahah moze mial przerobionego na crossa, kazdy wie jak jezdzi i czym jezdzi wiec skoro sie decyduje na ucieczke to powinien wiedziec czy ma jakies szanse czy nie ma bo jesli konczy sie to tak jak na zalaczonym obrazku to tylko klopoty jak cholera
Pewnie za dużo Torque się naoglądał :icon_razz:

 

i tak dostał mało 1 tys zło a nei mial uprawnien ani badanai technicznego
no ale skoro 200 paki przycinał to chyba stan techniczny był OK :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

No wiesz moze motoru mu nie zabrali i nóg też nie ucieli za ucieczke z tego co wiem masz sprawe przed sądem, więc może jednak sobie juz odpusci :icon_razz: ?

 

skoro go ukarali mandatem to zadnej sprawy w sadzie mial nie bedzie a poza tym jak patrze na tych nalogowych raidersow po pijanemu karanych przez sady i zapinajacych dalej to jakos mi sie nie chce wierzyc ze mlody kzak porzuci swojego rumaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee.... Piszą że jechał 200, ale na filmie tego nie ma zresztą piszą również, że dostał mandat za przekroczenie o 50km/h czyli co? Tam 120 ograniczenie było?

 

pozdr

NIe przeroczenie o 50km/h tylko o ponad 50km/h trzeba uwaznie czytac:) Swoja droga dupa z kolesia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie fajna histroryjka przypomniala

 

jakies 2 lata temu kumpel jechal autem do rajchu i zieloni zablokowali jakas dojazdowke do swiecka bo kogos szukali i kierowali wszystkich na parking.

A ze goraco byl oto kumpel wjechal na ow parking dal po heblach, wyskoczyl z auta i w krzaki, to straz graniczna mysli ze to ten ktorgo szukaja i za nim

Wpadaja w krzaki a on leje, popatrzył sie na nich dziwnym wzrokeim i pyta sie " panowie chca potrzymać", goscie zbaranieli i poszli lekko speszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi niebiescy ostatnio zaproponowali 1k PLN i 20 ptk za predkosc.... A nawet sie z nimi nie poscigalem...

Gdzie tu sprawiedliwosc?

 

 

PS Dziekuje Szanownym Aniolom Strozom za znizke studencka :biggrin:

Rafał.

 

Oczarowany, zafascynowany, zaślepiony i ogłuszony motocyklizmem. Jak nie ugania się po krzakach, to wyciera beton, asfalt lub kostkę brukową. Instruktor z powołania i zamiłowania.

 

www.paramoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja jak najbardziej sluszna...

może i wyjdę na nudziarza, ale lubię motocykl w mieście i wyścigi na torach.

'pomykanie' 230km na drogach publicznych i slalom między tirami w stylu wannabe ghostrider całkowicie mnie nie kręcą.

Koleś jest skończonym idiotą. Jazda w takim terenie 200km/h (wąskie drogi, ostre zakręty, przejścia dla pieszych), jazda w dresiku i w końcu.. ucieczka przed policją.

 

jeśli jest coś co popieram w 'amerykańskim stylu życia' to będzie to właśnie zachowanie policji. Nikt normalny nie zacznie tam uciekać bo wie, że może spodziewać się kuli w plecy.. jak nie na tych, to na następnych światłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...