Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam male pytanko czy do orginalnego przedniego blotnika i na orginalna felge w intruderze 1400 wejdzie bez problemow opona o szerokosci 120 i czy wizualnie pogrubi to troche przod? mial ktos takie doswiadczenia?

i wracajac do mocy malych intruderow wczoraj moja 700 ze swiatel dala rade royal starowi 1300 i dosc sporo utrzymywala sie rowno z nim jestem pod wrazeniem

pozdrawiam Chamsin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od kwietnia mam VS 600.

Trafiłem na to Forum, a tu jeszcze niespodzianka - temat Intrudery.

Fajnie bo w Kielcach nie widziałem żadnego klubu ani nawet knajpy dla motocyklistwow.

Mam 4 znajomych na chopperach, może ktoś jeszcze dołączy...

Pozdrawiam,

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów,

http://www.allegro.pl/item228061598__suzuk...4r_zobacz_.html

 

oto link na allegro, wyszukałem takiego Intruza w tej chwili.

Postudiowałem trochę neta, skorzystałem ze swojego doświadczenia z Eliminatorem 250 i szukam sobie chopperka na sezon 2008.

 

Wybór padnie chyba właśnie na Intrudera 1400.

 

Wracając do allegro czy możecie mi powiedzieć ze zdjęć czy to moto wygląda na warte uwagi?

Może ktoś zna tego importera? ma jakieś doświadczenia lub oglądał nawet ten egzemplarz.

 

 

Lub być może macie namiar na jakiegoś intruza na sprzedaż? (jak najbardziej zbliżony do oryginału)

Z góry dziękuję za pomoc.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do allegro czy możecie mi powiedzieć ze zdjęć czy to moto wygląda na warte uwagi?

Gratuluje wyboru :bigrazz: .

Co do moto z aukcji, to tak: nieoryginalne lusterka, brak napisów na boczkach pod siedzeniem, zbiornik paliwa nie od tego rocznika (takie emblematy były od 96 roku), brak kierunkowskazów, wychodzi że było poobijane lub po ślizgu i malowane, (ale mogę się mylić :biggrin: ).

Co do ceny, to myślę że można kupić taniej z tego rocznika, lub chociaż z jakimś dodatkowym wyposażeniem.

Na plus można zaliczyć nową oponę z przodu i całkiem ładną z tyłu, oraz ogólny wygląd , a także chromy w b. dobrym stanie, co nie często się zdarza.

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie jezdze, wiec postanowilem w warsztacie cyknac zdjecia i pochwalic sie trwajaca (o wiele za dlugo :( ) przebudowa...

Widok z boku:

http://images26.fotosik.pl/70/7ce20391d595cf77med.jpg

Widok od tylu:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/72902e8fe587cd63.html

 

Za kilka dni wrzuce pewnie fotki z kolejnych etapow metamorfozy (taka mam przynajmnie nadzieje)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa faktycznie a la corbin. Akcesoryjny produkt do intrudera VS1400, do oryginalnego blotnika pasuje jak ulal.

Tutaj troche odstaje, trzeba bedzie plastyk pod spodem troche wyciac, zeby sie polozyla ladnie na blotniku. W ogole to z siedzeniem mam bol glowy, bo nie jestem do niego przekonany, ale nic lepszego obecnie nie mam. Wiec to bedzie tymczasowe rozwiazanie, dopoki nie znadzie sie jakies nalesnikowate siedzenie solo.

 

Czy go obnize? On juz stoi na amorach, ktora sa o 4,5cm krotsze od oryginalow. Wolalbym, zebys nie zadal tego pytania, bo to znaczy, ze nadal jest za wysoko :)

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wyboru :banghead: .

Co do moto z aukcji, to tak: nieoryginalne lusterka, brak napisów na boczkach pod siedzeniem, zbiornik paliwa nie od tego rocznika (takie emblematy były od 96 roku), brak kierunkowskazów, wychodzi że było poobijane lub po ślizgu i malowane, (ale mogę się mylić :buttrock: ).

Co do ceny, to myślę że można kupić taniej z tego rocznika, lub chociaż z jakimś dodatkowym wyposażeniem.

Na plus można zaliczyć nową oponę z przodu i całkiem ładną z tyłu, oraz ogólny wygląd , a także chromy w b. dobrym stanie, co nie często się zdarza.

Pozdrawiam :biggrin:

 

Dzięki Wieniek, zatem tego chyba odpuszczę bo z Katowic mam spory kawałek, hehe, poza tym muszę znaleźć kogoś, kto się jako tako zna na tym sprzęcie bo ja nie mam pojęcia na co patrzeć przy oględzinach Intruza.

 

Jak będę miał jeszcze jakieś pytania to pozwolę sobie zaśmiecić Wam ponownie temat.

Tymczasem pozdro!

 

EDIT : jeszcze jedno pytanie .

Czy różnica w prowadzeniu, spalaniu, komforcie przy 1400 i 800 jest znacząca?

Zauważyłem, że 800 jest znacznie więcej na rynku niż 1400 no i za te same pieniądze można mieć młodszy rocznik.

Na moto mogę wydać jakieś 15.000 , no może jakby okazja była to jeszcze pożyczką się wesprę i 20.000 wykrzesam ale wolałbym tego nie robić :biggrin:

 

Dodam, że kompletne ubranko mamy razem z plecakiem.

 

Co poradzicie - szukać dobrego większego i starszego 1400 czy młodszy rocznikowo 800 ?

(ja się skłaniam ku 1400 :wink: - wiadomo )

Edytowane przez kurbat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...