Skocz do zawartości

F1


bartic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wreszcie podium!

Kubica pokazał klase :crossy:

 

Dzisiejsze śniadanie świąteczne było wyjątkowe,

z F1 w tle ;)

 

Dokładnie. Laptop na kolanach i przeglądanie telemetrii jak zawsze. Aż jedzenie było smaczniejsze dzięki temu. "Fantastic job" Robert!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Laptop na kolanach i przeglądanie telemetrii jak zawsze. Aż jedzenie było smaczniejsze dzięki temu. "Fantastic job" Robert!

yo, o co chodzi z tą telemetrią? co i gdzie można przeglądać?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wycinek z TV jak obróciło ferrarke na zakręcie przy wyjściu.

 

I to ma być wielki kierowca?

Albo jak wylatywali niektórzy z toru na pobocze na pierwszych zakrętach, albo jak poprzednio połowa nie dojechała w ogóle do mety.

 

Kubica od najmłodszych lat jeździł na gokartach i innych wynalazkach, teraz gdy nie ma kontroli trakcji, abs itd. ma okazje pokazać, że jest jednym z niewielu najlepszych kierowców świata F1. Dzisiaj był dopiero drugi, wkrótce będzie pierwszy.

 

Osobiście uważam, że dzięki tym zmianom uda mu się być w pierwszej trójce w klasyfikacji generalnej, i to bliżej miejsca 1 niż 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Osobiście uważam, że dzięki tym zmianom uda mu się być w pierwszej trójce w klasyfikacji generalnej, i to bliżej miejsca 1 niż 3.

Też bym mu tego życzył, ale chyba jeszcze nie w tym sezonie. To, że Massa wypadł to był przypadek, bolidy Ferrari nadal są szybsze od tych z BMW :/

Edytowane przez Mizc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo, o co chodzi z tą telemetrią? co i gdzie można przeglądać?

 

pozdro

 

Podczas weekendu F1 na stronie głównej (oficjalnej)[Formula1] można oglądać tzw. live timing. Dzięki czemu na bieżąco znasz wszelkie czasy i pomiary wszystkich kierowców. Przydatna rzecz, dla każdego kibica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąteczny prezent jaki sprawił nam Robert był super, dużo nerwów kosztował mnie ostatni pitstop, bałem się, że znowu coś spieprzą ale było ok. i te ostatnie kilka okrążeń...... ale bolid nie zawiódł i jest pierwsze drugie miejsce w karierze :bigrazz: :biggrin: :) , dodatkowo zwycięstwo Ferrari :banghead: , wolałbym zamienić te miejsca na podium ale to chyba jeszcze za wcześnie żeby podjać walkę z zespołem z Marannello.

 

I tak jest dobrze, testy nie wskazywały na dobre przygotowanie BMW a tu miła niespodzianka mam nadzieję, że powalczą z maclarenem i napsują im trochę krwi, czekam już na następny wyścig, zobaczymy jak się potoczy.

 

Najlepsza konfiguracja dla mnie to Robert w czerwonym bolidzie Ferrari, może dostanie taką szansę i pokarze wszystkim na co Go stać.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Piotr27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąteczny prezent jaki sprawił nam Robert był super, dużo nerwów kosztował mnie ostatni pitstop, bałem się, że znowu coś spieprzą ale było ok. i te ostatnie kilka okrążeń...... ale bolid nie zawiódł i jest pierwsze drugie miejsce w karierze :clap: :smile: :smile: , dodatkowo zwycięstwo Ferrari :smile: , wolałbym zamienić te miejsca na podium ale to chyba jeszcze za wcześnie żeby podjać walkę z zespołem z Marannello.

 

I tak jest dobrze, testy nie wskazywały na dobre przygotowanie BMW a tu miła niespodzianka mam nadzieję, że powalczą z maclarenem i napsują im trochę krwi, czekam już na następny wyścig, zobaczymy jak się potoczy.

 

Najlepsza konfiguracja dla mnie to Robert w czerwonym bolidzie Ferrari, może dostanie taką szansę i pokarze wszystkim na co Go stać.

 

Pozdrawiam

 

Racja. Ostatnio w wywiadzie Nico Rosberg powiedział, że Hamilton wcale nie jest jakimś super kierowcą. Po prostu w debiucie dostał najlepszy bolid. Kto wie, jakby wyglądał wyścig, gdzie Kubica, Rosberg i Hamilton zasiedliby za sterami takiego samego bolidu. Ja przed sezonem po cichu liczyłem na przejście Kubicy do Maclarena właśnie, w miejsce Alonso, ale jak tak teraz na to patrzę to dobrze się stało, że Robert pozostał w BMW. Zobaczymy, co przyniesie dalsza część sezonu, ale po tym GP możemy byc optymistycznie nastawieni. Jeszcze raz gratulacje dla Roberta, szczególnie, że jechał schorowany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...