Skocz do zawartości

F1


bartic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to kubica porzadzil :icon_mrgreen: gdyby nie ten drift to masz racje bylby bankowo pierwszy, nie wyjechal dwoma kolami tylko wszystkimi czterema na trawke. Szkoda, ze Kimi odpadl, bo nie do konca wiadomo na co go stac. W sumie i tak podczas wyscigu, jesli nie przydazy sie kolejna awaria, dojdzie moim zdaniem w okolice podium. No nic, pozyjemy zobaczymy, jutro wyscig o mniej wiecej ludzkiej porze, gdyby tylko nie trzeba bylo pozniej isc do szkoly to wogole bylbym w niebowziety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zobaczyłem wyniki kwalifikacji i chyba jutro wstane o tej 05:30 :crossy:

 

Ja i tak wstanę, długo czekałem na rozpoczęcie sezonu, Kimi jechał dosyć dobrze i nawet zdązyli zepchnąć do boksu jego bolid ale przepisy nie pozwalają na kontynuowanie sesji w przypadku kiedy kierowca nie dojechał sam do swoich mechaników gdyby było inaczej jego czas wystarczał aby wyjechał do ostatniej sesji (oczywiście gdyby udało się usunąć awarię)

 

Moim zdaniem duże zaskoczenie to odlegle miejsce Alonso, nie jestem jego fanem ale uważam, że stać go na dobrą jazdę, dobrze wypadli Timo Glock i Vetel ciekawie zapowiada się rywalizacja w tym sezonie,

 

jutro zobaczymy jak zaprezentują się biolidy podczas wyścigu, ciekawe jak będzie wyglądała strategia, ciężko przewidzieć po zmianie przepisów jak były zatankowane bolidy.

 

Zobaczymy jutro, obejżę jeszcze raz kwalifikacje na spokojnie i już trzymam kciuki wiadomo za kogo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłade sie spac a budzik juz nastawiony na 6:15!

co tam ferrari co tam... a nawet ich nazwisk nie pamietam:) oni są nie wazni, bo przeciez tam jedzie nasz człowiek- i to z 2 miejsca!

chłopak ma talent a potwierdzi to za kilka godzin!

trzymam kciuki

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mam nadzieje, ze jeszcze nie spisz i zdazysz budzik przestawic, bowiem wyscig rozpoczyna sie o 5:30... chyba, ze w innej strefie czasowej przebywasz, to luz :)

 

ku*wa mac... zajebiaszczy pit stop, dzieki czemu do kubicy dobral sie jeszcze bardziej zajebiaszczy Nakajima... ide spac, nie ogladam do konca

Edytowane przez zonq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie gdyby strategia BMW sie powiodla, to mieli szanse na b. wysokie 2 miejsca. Liczyli na to, ze zanim dojdzie do tankowan, stawka nie rozciagnie sie za bardzo, a Kubica bedzie jechal swoim tempem nie tracac duzo do czolowki. Wtedy po zjazdach na tankowania wiekszosc, jesli nie wszyscy, wyjechali by za Robertem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak zonq pisze szansa była dla bmw na 2 wysokie miejsca! jak na moje oko(a pojecie mam srednie co by nie powidziec małe) to te kolizje a po nich wyjazdy auta technicznego miały decydujące znaczenie!

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie ma kontroli trakcji? bo coś nie bardzo im tam szło z tego co czytam i słysze w mediach.

Jest jakiś promyk nadziei jednak.

 

Bo jak się tu nie nudzić przez cały wyścig gdy ogląda się ciągle to samo? wziuuuuum i jeżdzą w kółko, czaaaaasami ktoś kogoś wyprzedzi i to by było tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie awaria bolidu Roberta strategia mogła okazać się całkiem dobra, nie wiadomo jak opony zniosły by to obciążenie, ale i tak już po wszystkim, czekam teraz na następny wyścig już za tydzień, biorąc pod uwagę długie proste i słabą prędkość BMW nie będzie łatwo, ferrari też miało wielkiego pecha zobaczymy czy uda się coś poprawić przed następnym wyścigiem, zwycięstwa Maclarena nie będę komentował bo mnie wkurza i tyle.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Coś przycichło grono fanów formuły, a tu za kilkanaście minut następne kwalifikacje, w dwóch traningach dobra jazda Ferrari :icon_rolleyes: , Robert 2 razy na 8 miejscu, 3 trening Haitfeld na 1 miejscu Ferrari tuż za nim, ciekawy jestem jak przebiegną kwalifikacje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...