Skocz do zawartości

CBR F2


Waldi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po prostu nie mogę patrzeć jak ktoś tak katuje motocykl , nie cierpię i nie rozumiem tego typu rozrywki , motocykl to przecież pasja , miłość a przedewszystkim nie mały wydatek , że tym ludziom nie szkoda maszyn na te palenie gumy itd ...

 

na szczęście moja Suzi jak i przyszłe moje motocykle nigdy tego nie doznają

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie mogę patrzeć jak ktoś tak katuje motocykl , nie cierpię i nie rozumiem tego typu rozrywki , motocykl to przecież pasja , miłość a przedewszystkim nie mały wydatek , że tym ludziom nie szkoda maszyn na te palenie gumy itd ...

 

na szczęście moja Suzi jak i przyszłe moje motocykle nigdy tego nie doznają

 

pozdrawiam

 

 

zgadzam się z Tobą. Na stunt lubię patrzeć z tym, że na taki w granicach rozsądku... ale na takie baty to aż mi się żal robi motorka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie mogę patrzeć jak ktoś tak katuje motocykl , nie cierpię i nie rozumiem tego typu rozrywki , motocykl to przecież pasja , miłość a przedewszystkim nie mały wydatek , że tym ludziom nie szkoda maszyn na te palenie gumy itd ...

-no OKAY. Może Ci się to nie podobać. Ale powiedz co Ci przeszkadza, że ktoś niszczy (jak uważasz) swój motocykl? On na niego zapracował, on go kupił wiec nie rozumiem...prawo własności do rzeczy-to uprawnienie do korzystania z rzeczy, rozporządzania nią...niszczenia jej. Piszecie, ze na stunt lubicie popatrzeć...no to zrozumcie że ci ludzie muszą na czymś sie go najpierw nauczyć, żebyście później mogli sobie popatrzeć...

 

Drugi filmik niezły...zwłaszcza początek, jak dają w TT-niesamowici są.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik robi wrazenie

 

widac ze w cywilizowanym kraju mu ta noge robili. w polsce by tak estetycznie nie wyszlo. poza tym obrazenia bardzo male - spodziewalem sie jakiejs masakry widzac barierke na ktorej sie zatrzymal. mial chlopak duzo szczescia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze w cywilizowanym kraju mu ta noge robili. w polsce by tak estetycznie nie wyszlo. poza tym obrazenia bardzo male - spodziewalem sie jakiejs masakry widzac barierke na ktorej sie zatrzymal. mial chlopak duzo szczescia

 

 

 

Pewnie jechał w miare wolno i pewnie w jeansach lub krótkich spodenkach.Natomiast motocykl nie był mocno pokiereszowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2 filmiku ogladacie panowie street race na Isle of Man w wielkiej brytanii.

wiecie ze tam nie ma ograniczen predkosci?? nie tylko podczas rajdu ale wogole. wyspa marzen, co nie? ale nalezy tez pamietac ze podczas tego rajdu wielu juz poleglo. co roku praktycznie ktos ginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2 filmiku ogladacie panowie street race na Isle of Man w wielkiej brytanii.

wiecie ze tam nie ma ograniczen predkosci?? nie tylko podczas rajdu ale wogole. wyspa marzen, co nie? ale nalezy tez pamietac ze podczas tego rajdu wielu juz poleglo. co roku praktycznie ktos ginie.

 

Jak to nie ma ograniczeń prędkości? Tak w ogóle? Teren zabudowany/niezabudowany? Nie ma znaków ograniczających prędkość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...