Skocz do zawartości

Witamy na forum Łódź


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a na jaki ch*j czekać tak długo, dawaj na bajzel na 11 pod samolot, się spotkamy, wypijemy, zapoznamy.

witaj ziom

No miałem zamiar jechać, ale nie wypaliło.

Widze Kamieniu ze z niedalekich okolic jesteś, ja jestem dokładnie z Leśnicy tego mozesz nieczaić, ale o Kwiatkowicach na pewno słyszałeś, a do Kwiatkowic mam 2 km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum! :bigrazz: Jestem nowym użytkownikiem forum i nowym posiadaczem motocykla Kawasaki ZR7s 01r. Mam nadzieje że posłuży jakiś czas!! Pozdrawiam wszystkich z Łodzi i okolic a ja z Andrzejowa... Do zobaczenia na drodze w sezonie 2010...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich :) Jestem posiadaczem (niestety tylko) hondy cbr f1 i jestem z Łodzi :) Mam nadzieję że jak tylko zrobi się cieplej to zobaczymy się na jakiejś przejażdżce:) Pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Jestem posiadaczem (niestety tylko) hondy cbr f1 i jestem z Łodzi :) Mam nadzieję że jak tylko zrobi się cieplej to zobaczymy się na jakiejś przejażdżce:) Pozdrawiam :crossy:

 

 

Witaj kolego :wink: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich:) niebawem zaczynamy sezonik:D o ile wiosna raczy nas odwiedzic:D ale jak w koncu to nastapi, to mam nadzeje ze uda sie wykolowac jakis zlocik:) pozdrowionka!:)

Edytowane przez Lojt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej , mam na imię Piotr i kursuję między Aleksandrowem i Łodzią, mam nadzieję że w Łodzi są organizowane jakieś mini zloty.

Ja latam na suzi gsx600f

 

Z chęcią poznałbym ludzi z Łodzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej , mam na imię Piotr i kursuję między Aleksandrowem i Łodzią, mam nadzieję że w Łodzi są organizowane jakieś mini zloty.

Ja latam na suzi gsx600f

 

Z chęcią poznałbym ludzi z Łodzi.

 

Pozdrawiam

 

O widzę że kolejna osoba z GSX F

Jaka masz kolego czajnik czy jajko??

pozdo :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowo przybyłych!Coś cicho tutaj ostatnio.

 

Witaj Kuba.

Co się dziwic,że tu pusto,jak wszyscy się przenieśli na inne forum?!

 

Dawnom tu nie bywał.... Czy środowe "herbatki" w irenie nadal fungują???

 

Pozdrówka

Witaj Drogowiec.

Iron i cotygodniowe środy poszły w zapomnienie,ale jak się cieplej zrobi to na coca-colkę się wpadnie.

Nadal śmigasz turystykiem?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie może byście coś napisali o zlocikach w Łodzi i okolicach

 

Jeden z lepszych zlotów bo rodzinny,przyjazny i w ogóle to zlot w Strobinie(Husaria-Wieluń),zlot organizowany od kilku lat,i naprawdę każdemu mogę go polecić,miła atmosfera,dobra organizacja :buttrock: można jechać nawet z familią

 

Jest jeszcze zlot w Zakrzówku Szlacheckim (Werner Party -Radomsko) też bardzo fajna atmosfera,tylko że zlot mniejszy,może mniej atrakcyjny(zdania są podzielone),bądź co bądź wyżej wymienione polecam,jeżdżę od kilku lat(4-5) więc wiem o czym mówię ;]

 

pozdroo

 

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...