Skocz do zawartości

Streetfighters, czyli warszawski poranek...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz majkel, albo sie patrzy na droge jak sie jedzie albo sie zatrzymujesz i oglądasz ptaszki :clap:

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

tylko czym sie tak emocjonowac???????? kazdy sobie lata w tym w czym ma ochote i nie zaleznie czy leci 1km czy 1000km i nie zaleznie z jaka predkoscia, co wy jestescie wujki dobra rada, czemu nie doradzacie we wszystkich aspektach zycia a tylko w wyborze ciuchow na motor, moze trzeba zalozyc dzial co i jak robic i z kim gdzie chodzic gdzie nie czym sie golic myc co wpie**alac i kiedy, kazdy ma swoja kiepale i uzywa jej bardziej lub mniej i jak ktos lubi latac na sprzecie w bikini to niech lata jego broszka, sami nie lubicie jak sie was poucza wiec nie pouczajcie innych

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nikogo nie nazwal, jeszcze, kretynem, bo to jak kto jezdzi ubrany to jego prywatna sprawa.

A co do tematu 'ile najszybciej jechales" to 90% wypowiedzi to chcialbym ale sie boje :flesje:

Ja jechalem swoim 95 mil/h po obwodnicy Londynu, trzy pasy w jedna, trzy w druga a nie np. Marszalkowska o 10 rano :clap:

Niech sobie kazdy jedzi ubrany jak chce, ale niech ma swiadomosc skutków wywrotki.

Milej jazdy, Panowie, w ten piekny, upalny dzien :P

ps. dzisiaj jedzilem w ............... dzinsach :banghead:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolegom spoconym zycze wiecej wentylacji. trzeba odrozniac podroze od dojazdow. domyslam sie, ze "ciezko zbrojni" skladaja sie na kolano itd stad potrzeba skorzanych ciuszkow, szczelnie zapietych :banghead:

wszystkim zycze dobrej drogi :clap:

 

zgadzam sie z LYSYm wiecje luzu Panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, jak ktoś ma ochotę, to może nawet jeździć nago i bez kasku :notworthy: Pewnie w taką pogodę jak dzisiaj warto byłoby spróbować, albo przynajmniej popatrzeć :crossy: Jeżeli chodzi o ciuchy - to wolny wybór - każdy robi co chce!!! Myśle, że takie historyjki jak moja mają na celu zwrócenie wszystkim uwagi na mozliwe konsekwencje szlifa bez odpowiedniego (cofam, złe słowo...)..solidnego stroju. A co do prędkości...pełna racja. Jak przydzwonisz w drzewo mając 150 na budziku to w co jesteś ubrany to tylko kwestia estetyczna dla tych, co nas będą oglądać i zbierać.

 

Pozdrawiam, Błazej

Edytowane przez Finlandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz majkel, albo sie patrzy na droge jak sie jedzie albo sie zatrzymujesz i oglądasz ptaszki :clap:

 

Oj, Klaudiusz, az ekran ze smiechu oplulem :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Ale masz swieta racje, albo jezdzimy i patrzymy "pod nogi" albo ............. ogladamy piekne okolicznosci przyrody :notworthy:

 

Nie ekscytujemy sie, tylko ............... temat filozoficzny i kontemplujemy rozne aspekty jazdy :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Lysym. Ja w ostatni weekend w pełnym rynsztunku tak się spociłem, że wolę w jeansach i tureckim sweterku jechać ale za to wolniej. Dlatego jak ktoś mnie zobaczy i pomyśli żem debil, to kij mu w oko. Jego broszka.

 

Ps. Adidaski będą obowiązkowe ... :notworthy: :crossy: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosc czesto rano tez smigam do pracy pulawska :) ... Zakladam skorke na gore ale ponizej ... juz troche gorzej ... fakt jest taki ze tylko nie zakladam pelnego kombinezonu jadac do pracy (a raczej przeciskajac sie miedzy autami)

 

i jestem swiadomy ze to jest pewne ryzyko ... pocieszenie jest takie ze srednia predkosc jest w granicach 20km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post przede wszystkim filozoficzny... moto coraz więcej - naprawdę są wszędzie :) I takie fajne przezycia motocyklowe od rana :rolleyes: no co - chciałem się podzielić ... :)

No na początku opisałeś fajne przeżycia, a potem to już kapa moim zdaniem.

 

...byłem teraz w USA i nie zarejestrowałem tam właściwie NIKOGO jeżdzącego w ubraniu motocyklowym.

Też to zauważyłem, ale przecież zaraz pojawią się komentarze, że Amerykanie to megakretyni dlatego nie pisałem.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauwazylem ze policjanci na moto tez jezdza w krotkim rekawku :P

Rany boskie!!! Co za megadebile!!! :icon_mrgreen: ;)

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...