Skocz do zawartości

Coś dla ludzi o mocnych nerwach...


urban
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja takich fotek unikam ogólnie a dzis jakos tak obejrzalem wyjątkowo i mnie styrały. Czasem pomagają takie fotki, np. zanim wykręce moto na maxa to przypomne sobie takie foto i wtedy jeszcze raz pomysle czy warto szalec. Kazdy lubi szybko jezdzic i kazdy mysli ze "..to nie moj dzien..." czy "ja nie bede mial wypadku" a wlasnie ci ludzie na tych fotkach mysleli tez w taki sposób.

Oglądania takich zdjęc nie nalezy unikac. Wiem ze sa niesmaczne i ja sam rzadko kiedy wytrzymuje więcej niz 2-3 foto ale niestety - takie jest zycie , a raczej smierc. Nie chcecie ogladac tego bo wiecie ze bedziecie sie bali szalec na moto, niestety losu nie oszukasz a prawde zawsze warto obejrzec bo jest prawdziwa. Moim zdaniem takie fotki powinno sie pokazywac ludziom na kursach prawka , moze wtedy by zrozumieli ze na drogach moga sie swietnie bawic ale tez moga umrzec w okrutny sposob.

Sorki za "tykanie" smierdzącego tematu ale po to jest forum aby dzielic sie pogladami z innymi, a jesli ktos sie boi tego jak wygląda smierć na drogach to niech nie patrzy i nie powinien jezdzic motocyklem, bo przeciez to My motocyklisci jestesmy najbardziej narazeni na takie niebezpieczenstwo.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie przejrzałem te fotki i stwierdzam że jakieś 99% tych wypadków to z ludzkiej głupoty.

 

 

P.S. jest nawet fotka z kieleckiej sześciodniówki

P.S. 2 jestem normalny, niestety miałem okazje spotkać się z podobnym na żywo i nie robi to na mnie większego wrażenia :icon_biggrin:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś co mną wstrząsneło.... naprawde nie wiem ile w tym prawdy, ale jest to coś ostrego....

...oby jak najmniej takich scen w naszym życiu...

Wolałabym nie trafiać na takie strony... :)

 

Wolałabym dalej żyć w słodkiej nieświadomości, że takie rzeczy się zdarzają ;(

 

To pewnie już było, ale... warto obejrzeć jeszcze raz...

http://www.livevideo.com/video/landing/E73...or-a-biker.aspx

Edytowane przez MeDeViLL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlaczylem strone ogladam i jakies takie mysli mi sie zakotlowaly... ku*wa na ulicach moze czasem zakrecic troche manetke... sa ludzie ktorych to oburzy ale nie musza ogladac i niech wylacza strone. do mnie np dotarlo jak moze sie skonczyc jazda i jezeli zapamietam te obrazy napewno na drodze zwolnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za przeproszeniem pie*dolicie :). Przeciez wlasnie o to chodzi ;), zeby zrobic zamieszanie i ogolna reakcja takim tematem. Gosc wrzuca fotke flakow rozrzuconych na drodze i mozgu owinietego wokol oski TIRa, a wy krzyczycie, ze jakie to straszne/po co wrzuca. Pomyslcie ludzie, jakbyscie kazdego takiego prowokatora po prostu OLALI to by sie takie tematy skonczyly :P. A tak to milej zabawy zycze dla obu stron :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by zrobić podwieszony temat gdzie każdy fan krwi,rozerwanych w poł ciał i mózgów na drodze by zamieszczał swoje znalezione materiały,przynajmniej nikt nie będzie się burzył że to jest bez sensu itp kto będzie czuł potrzebe to wejdzie kto nie to nie i każdy będzie zadowolony,a tak to co dzień jest nowy temat z fotami trupów .

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co da niepotrzebna dyskusja. Moderator przerzucił temat w inny dział, zadecydował że nie jest w tym nic nie normalnego, więc ja nie rozumiem was po co dyskutować na temat dlaczego ten temat otworzyłem, bo to nie ma sensu. Widze, że zdania są podzielone, więc proszę was o zakończenie tematu niech zginie... a jak chcecie to oglądać to sobie poszukajcie... powodzenia.

 

TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY!!!!

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...